1

Temat: Fotograf i kamerzysta w jednym

Szukacie dobrego fotografa na ślub w Warszawie ? Osobiście mogę wam polecić  świetny fotograf i kamerzysta w jednym który także wykonuje profesjonalne wideofilmowanie !

2

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Teraz robi się tylko zdjęcia, od filmowania się odchodzi.

3

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Na pewno jest to jakieś rozwiązanie. Ale muszą to być dwie osoby, aby wszystkie fajne urywki były fotografowane i filmowane.  Wiele osób nie wiem jakie usługi i gdzie wybrać na ślub. Nie dziwie się, bo nie raz można trafić źle. W takich i innych wyborach może jednak pomóż konsultant ślubny , który idealnie sprawdza się do takiej roli.

4

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalnego fotografa i kamerzystę:)

5

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Teraz robi się tylko zdjęcia, od filmowania się odchodzi.
Dlaczego? Ja uważam, że

6

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

A gdy ktoś z Was szukał fotografa z Kalisza lub okolic to podrzucam Wam namiary na pana Krzysztofa - . Zdjęcia na ślubie siostry zrobił przepiękne, nawet ja wyszłam na nich dobrze haha big_smile

Ostatnio edytowany przez KamilaPP (2017-09-06 17:40:19)

7

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Nie widzę sensu wynajmowania kogoś jak teraz są takie dobre aparaty w telefonach.... Po co płacić dodatkowo? Lepiej za tę kasę zrobić jakaś atrakcję dla gości.

8

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

A ciekawe jak by wyglądało wesele filmowane z drona. To w ogóle możliwe w niedużym pomieszczeniu?

9

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Są drony, którymi można latać w zamkniętych pomieszczeniach i dodatkowo zakłada im się jakieś osłony na śmigiełka, ale żeby fajnie to wszystko wyglądało, to trzeba by znaleźć model, który nie tylko nadaje się do latania wewnątrz, ale i nagrywa czysty dźwięk.

Nagrania na zewnątrz są za to super. Kościół z lotu ptaka, wyjście państwa młodych, korowód weselny, do tego podłożona fajna muzyka.

10

Odp: Fotograf i kamerzysta w jednym

Drona na weselu to jeszcze nie widziałam:D