1

Temat: Psycholog Warszawa.

Hej
Dowiedziałam się, że aby dostać się do psychologa w ramach NFZ, trzeba mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Z tym skierowanie jeszcze czeka się 3 - 4 miesiące na termin u lekarza. Tragedia. Człowiek z depresją 10 x zdąży popełnić samobójstwo a dziewczyna z anoreksją zdąży się zagłodzić. Muszę więc wybrać się gdzieś prywatnie. W Warszawie jest kilka przychodni i pewnie tam będzie najlepiej dostać się bez kolejki. Kto z Was chodził prywatnie do psychologa? Czy pomogło?

2

Odp: Psycholog Warszawa.

Witam.
Ja nie musiałam nigdy korzystać z porad psychologa.Ale u niego możecie liczyć na wsparcie i pomoc psychologiczną. Gdyż pracuje tam kadra naprawdę doświadczonych specjalistów nastawionych na pomoc drugiemu człowiekowi.

3

Odp: Psycholog Warszawa.

Zdecydowanie lepiej jest prywatnie.

4

Odp: Psycholog Warszawa.

Uważam, że prywatny psycholog będzie lepszy, zwróć tylko uwagę na odpowiednich specjalistów bo często pojawiają się pseudo psycholodzy i w niczym nie pomogą.  Jedynie mogę Tobie polecić miejsce gdzie wcześniej ja chodziłam, podobno we wrześniu rusza nowa grupa terapeutyczna.

5

Odp: Psycholog Warszawa.

Dlatego teraz wszędzie lepiej chodzić prywatnie.

6

Odp: Psycholog Warszawa.

Ja Wam mogę polecić Panią psycholog, do której sama chodzę od trzech miesięcy razem z moim mężem. Ale też prowadzi terapię indywidualną. Trafiliśmy do niej, bo w naszym małżeństwie w ogóle się nie układało. A teraz jest już lepiej.

Ostatnio edytowany przez basiula143 (2016-09-26 11:37:18)

7

Odp: Psycholog Warszawa.

A ja z kolei mogę Wam polecić dobry ośrodek terapeutyczny dla młodzieży, do którego wysłałam swojego syna, gdy zauważyłam u niego długotrwałe obniżenie nastroju, brak chęci do życia, obniżenie łaknienie itp. . Terapia mojego syna trwała bodajże pół roku i od momentu zakończenia terapii nigdy więcej nie zauważyłam u swojego syna dłuższego pogorszenia się nastroju.  Polecam!

8

Odp: Psycholog Warszawa.

Nie ma co się obawiać wizyty u psychologa, to nic strasznego.

9

Odp: Psycholog Warszawa.

Ja nie potrafiłam rozmawiać z rodzonym synem. Straszny kryzys w domu, zero szacunku. Pomógł specjalista z ogromną wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Nigdy wcześniej nie korzystałam z psychoterapii, ale to była już sytuacja krytyczna i się zdecydowałam. Jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Pozdrawiam.

10

Odp: Psycholog Warszawa.

Hmm, może umów się na wizytę online z psychologiem ? Tutaj bardzo szybko można uzyskać pomoc, jest znacznie wygodniej, bo jednak rozmawiasz z lekarzem przez ekran komputera smile Spora oszczędnośc czasu i chyba jakis taki większy komfort mówić o problemach, siedząc u siebie w domu, na spokojnie, bez stresu smile

11

Odp: Psycholog Warszawa.

Na początek wizyta, potem się zdecyduje o psychoterapii smile

Ostatnio edytowany przez laguna0066 (2018-01-11 14:28:23)

12

Odp: Psycholog Warszawa.

Polecam gabinet psychologiczny w Warszawie na Kasprowicza. Poradnia psychologiczna słynie z bardzo dobrych terapii. Każdego pacjenta traktują indywidualnie dzięki czemu ma szanse na szybszą walkę z chorobą.

13

Odp: Psycholog Warszawa.

Ja szukalam dlugo po Warszawie i szczerze mowiac nie znalazlam tego czego chcialam niedaleko stolicy.

14

Odp: Psycholog Warszawa.

Szukajcie świetnych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią i zawsze chcą dla pacjenta jak najlepiej. Można się u nich poczuć pewnie i bezpiecznie.

15

Odp: Psycholog Warszawa.

Ja natomiast polecam psychologa/psychiatrę  online

16

Odp: Psycholog Warszawa.

Takie niestety są realia. Całe szczęście, że w przypadku uzależnień z łatwością można znaleźć odpowiednią poradnię leczenia. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. Jeśli znacie kogoś, kto prowadzi tego rodzaju placówkę, to warto spytać, czy ma swoje dane w tej bazie. Dzięki temu uzyska większy rozgłos i pomoże osobom w nałogu znaleźć odpowiednią pomoc.

17

Odp: Psycholog Warszawa.

Psychologowie mają teraz więcej pracy, pandemia jednak sprawiła że ludzie szukają takiej pomocy...

18

Odp: Psycholog Warszawa.

Dzieci też w wielu przypadkach są tam kierowane, np. z przedszkola czy szkoły... Im wcześniej się zacznie terapię tym lepiej.