1

Temat: Motywacja do pracy.

Hej. Mam pytanie, czy ktoś z Was ma dobry sposób jak zmotywować się do pracy np. po ciężkim weekendzie?

2

Odp: Motywacja do pracy.

To by była fajna motywacja, dostać w firmie kartę na ekstra wydatki wink

3

Odp: Motywacja do pracy.

Mnie motywuje dobra atmosfera w pracy:)

4

Odp: Motywacja do pracy.

Ja o PZU nie mam dobrego zdania, drogo i nie bezproblemowo przy wypadku...

5

Odp: Motywacja do pracy.

Ja o żadnej z firm nie mam dobrego, bo wiadomo o co chodzi, tylko i wyłącznie o ich zyski i nic więcej, ale PZU tak się jakoś utrwaliło w mojej głowie od dziecka.

6

Odp: Motywacja do pracy.

A mnie bardziej w dzieciństwie utrwaliło się PZPR... big_smile

7

Odp: Motywacja do pracy.

Nie słyszałam nawet o takiej platformie ale właśnie jak by się chciało zmotywować pracowników do większej pracy to jak się chce zwiększyć wydajność to może im zaproponować po prostu jakąś premię za bardzo efektywną pracę. Bo tutaj nie widzę właśnie żadnego problemu co do tego. Kasa to zawsze każdego zmotywuje.

Ostatnio edytowany przez klementyna888 (2015-05-27 17:01:30)

8

Odp: Motywacja do pracy.

Ja nie muszę się motywować do mojej pracy, bo bardzo lubię to co robię. Pracuję jako architekt i przede wszystkim dostaję zlecenia na projektowanie wnętrz. Jednak powiem wam, że uwielbiam moją pracę

9

Odp: Motywacja do pracy.

Najlepszą motywacją do pracy są pieniądze, które możemy wydać na swoje kaprysy:)

10

Odp: Motywacja do pracy.

Gorzej jak praca nie daje satysfakcji to i pieniądze nie zawsze dają motywację choć bez nich byłoby już dużo gorzej. Mnie motywuje fakt, że im szybciej wykonam pracę będzie więcej czasu na inne zajęcia w tym przyjemności. Fajnie jak pracodawca potrafi odpowiednio zmotywować do dzialania.

11

Odp: Motywacja do pracy.

Trzeba sobie chyba też postawić pytanie czy ta praca od początku była przez nas niechciana i nieinteresująca, a rozpoczęliśmy ją jedynie z przymusu zarobienia na życie, ewentualnie rodzina zaprzęgnęła nas do rodzinnego biznesu, przekazywanego "z ojca na syna", czy może coś się po drodze wypaliło, bo może wystarczy naprawdę niewiele zmienić, żeby odzyskać motywację?

12

Odp: Motywacja do pracy.

Są ludzie, którzy rodzą się leniami i każdy wysiłek jest dla nich przekleństwem, wolą np. wyjść za obleśnego starucha i znosić jego  spocone łapy niż wziąć się do uczciwej pracy:) Sama znam takie kobiety, które w ten sposób sprzedają się za kasę.

13

Odp: Motywacja do pracy.

O fuj, bleee...
Jak już ktoś jest za delikatny do pracy, to niech chociaż rozwinie w sobie jakiś talent, albo niech ma dobre pomysły, które można sprzedać. Z tego też można żyć smile

14

Odp: Motywacja do pracy.

Ja jak byłam młodsza moją motywacją było odciążenie finansowe od rodziców. Nie musiałam się tłumaczyć na co wydaje pieniądze. A teraz moją motywacja są dzieci, chce aby wszystko miały najlepsze. Oczywiście nie rozpieszczam ich, ale daje trochę więcej niż moje minimum smile

15

Odp: Motywacja do pracy.

Bardzo zdrowe podejście..Naprawdę mi się ono podoba. smile widać, że bardzo mocno Ci na tych swoich dzieciach zależy. U mnie też główną motywacją są moje dzieci. Chcę sprawić aby miały lepszy start na przyszłość i nie chcę sprawić tego, żeby po prostu jechały za granicę po szkole..Tylko tu szukały w Polsce pracy.

16

Odp: Motywacja do pracy.

Nie wiem co ma system obsługi wydatków to motywacji. Poza tym kwestie finansowe są ważne, ale jako główny motywator dawno się od tego odchodzi.

Ostatnio edytowany przez KKasia (2015-07-28 18:27:59)

17

Odp: Motywacja do pracy.

Z tą motywacją, to naprawdę różnie bywa. Moje zdanie jest takie, że najlepiej przeczytać sobie ciekawy artykuł na ten temat i zastosować porady eksperta.

18

Odp: Motywacja do pracy.

W sumie nawet brzmi dość fajnie. Ewentualnie taka karta mogłaby zawierać jakiś bon na wyjazd urlopowy, coś takiego jak to na stronie www

19

Odp: Motywacja do pracy.

czasami dla pracowników oprócz dodatkowych pieniędzy motywacją jest spólne spędzenie czasu w jakimś ładnym i ciekawym miejscu to tak zwane imprezy firmowe. Na których można odprężyć sie, zintegrować czy też na spokojnie poznać sie z wszystkimi. Wystarczy tylko wybrać jakieś ciekawe miejsce czy też zabawę interacyjną.

20

Odp: Motywacja do pracy.

Wyjazdy integracyjne nie każdego cieszą... zwłaszcza partnerów życiowych wyjeżdżających pracowników wink Sami pracownicy niekiedy marudzą, że woleliby inne miejsce lub inna rozrywkę, a koniec końców okazuje się, że jednak świetnie się bawią.
Moje zdanie? Atmosfera między ludźmi w pracy to jeden z najważniejszych elementów z listy określającej dobre warunki pracy i warto o te relacje dbać

21

Odp: Motywacja do pracy.

Sama nie mam takich wyjazdów z pracy i jakoś nie tęsknię za dodatkowym czasem spędzanym w towarzystwie współpracowników. Po prostu wolę oddzielać pracę od przyjemności - to bardzo zdrowe podejście wink

22

Odp: Motywacja do pracy.

Nigdy to tym nie słyszałam...

23

Odp: Motywacja do pracy.

ja pracuje w firmie, ktora korzysta z systemu kafeteryjnego, dzieki czemu moge sama wybierac benefity dla pracowników. bardzo mi sie podoba ta opcja

24

Odp: Motywacja do pracy.

Fajnie byłoby w kwestii pracy czuć się po prostu wolnym i robić coś w życiu z własnego wyboru, obecnie niestabilne zatrudnienia powodują nieregularny zarobek. Im dłużej to trwa tym większy buduje się świat pragnień w nas, nasze oczekiwania, sukcesy, ambicje a jednak życie leci, brak realizacji, i niby jest czas po pracy lub w weekendy, ale jest go za mało...

25

Odp: Motywacja do pracy.

Dla mnie pieniądze są dobrą motywacją