1

Temat: Siłownia

Witam, niedawno udało mi się kupić małą siłownię.Całkiem dobrze wyposażona, jednak myśle o zmianie. Wyposażenie siłowni wolałabym kupić zupełnie nowe. Jest sporo ofert, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Zanim to zrobię chętnie posłucham propozycji ..jakie Wy inne znacie i polecacie?

Ostatnio edytowany przez laura345 (2016-08-22 19:08:26)

2

Odp: Siłownia

Wystarczy pójść do dobrego sklepu sportowego.

3

Odp: Siłownia

Kup tanie ale dobre sprzęty, może część być używanych, czasem ktoś pozbywa się sprzętu bo wymienia i wtedy można okazyjnie kupić.

4

Odp: Siłownia

A to fakt. Na portalach ogłoszeniowych jest mnóstwo ogłoszeń. Ludzie kupują sprzęt i z niego nie korzystają.

5

Odp: Siłownia

Mnie wystarczy bieganie, tenisa, badmington -nie wyobrażam sobie ćwiczeń na siłowni, zbyt obciążające i są po nich zakwasy...

6

Odp: Siłownia

Marzy mi się mały "salon fitness" w domu, ponieważ mieszkam w małej miejscowości, a do najbliższej siłowni z dobrej jakości sprzętem musiałabym jeździć ponad 50 kilometrów w jedną stronę...Chcę więc tak przeorganizować mieszkanie, żeby zorganizować miejsce do ćwiczeń. Dla siebie chciałam kupić bieżnię, a dla mojego męża ławeczkę do ćwiczeń.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-08-31 11:59:55)

7

Odp: Siłownia

Masz duży wybór różnego sprzętu sportowego atlasy, ławeczki mini siłownie .

8

Odp: Siłownia

Ja w moim domu właśnie jeden pokój przeznaczam na siłownie. Nie mam czasu na jazde po sklepach dlatego wszystko kupuje na necie. Bieżnie i rowerek już wybrałam. Teraz jestem w trakcie przeglądania mat, piłek i innych mniejszych akcesorii.

9

Odp: Siłownia

po co Ci i bieżania i rowerek do siłowni? wystarczy jedno z tych dwóch. Oczywiście bieżnia jest lepsza.

10

Odp: Siłownia

Jeśli szukasz sprzętu do siłowni, czy do klubu fitness, to zobacz sprzęt potrzebny do treningu funkcjonalnego, crossfit, czy do gimnastyki.

11

Odp: Siłownia

ja sobie kupiłam hantle i rowerek stacjonarny, żeby ćwiczyć w domu, mam już dośc siedzenie ciagle i czekania aż będzie można legalnie iść na siłownię

12

Odp: Siłownia

ja się za bardzo nie znam, ale ja po prostu w sklepie sportowym kupowałam ciężarki

13

Odp: Siłownia

Mam rowerek stacjonarny, a czasem korzystam z siłowni osiedlowej pod chmurką:)