1

Temat: Co na łojotok?

No to mnie dopadło w pełnej okazałości stan zapalny skóry głowy...W jaki sposób mogę domowymi metodami z tym walczyć i jaki szampon czy coś w tym rodzaju będzie na to dobry?Dermatologa mam dopiero za jakiś czas bo przecież terminy...

2

Odp: Co na łojotok?

Popytaj w aptece, ale mi zawsze na łupież pomaga Head&Shoulders, nie wiem, czy zadziała też na taki tłusty, ale próbuj.

3

Odp: Co na łojotok?

Polecam płukankę z octu jabłkowego. Do tego oczywiście z pokrzywy.

4

Odp: Co na łojotok?

Są chyba specjalne szampony na tego typu problem. Ale radziłabym jednak to skonsultować z lekarzem, bo może to nie jest to co sobie zdiagnozowałaś/eś. A nie chciałabyś spróbować prywatnej wizyty, w końcu na nią czeka się krócej?

5

Odp: Co na łojotok?

Ja bym z tym raczej poszła do lekarza.

6

Odp: Co na łojotok?

Autor pisze, że jest zapisany do lekarza, ale musi czekać na wizytę.
Do tego czasu jeśli nie możesz wytrzymać ze świądem to idź po prostu do apteki i poproś coś na łojotokowe zapalenie skóry. Tutaj masz wskazówki [url]http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/peaux-squameuses/a5965.aspx[/url] czego dokładnie szukać

7

Odp: Co na łojotok?

Wypróbuj Nizoral, można kupić w aptece ze 2 saszetki i przetestować czy zadziała

8

Odp: Co na łojotok?

Soda oczyszczona łagodzi takie problemy, można dodać do szamponu lub wcierać przed myciem w skórę głowy.

9

Odp: Co na łojotok?

Próowałam sody i za dużo nie pomogło, nawet szampon z apteki nie dał rady...

10

Odp: Co na łojotok?

Trudno coś doradzić, bo produkty wysuszające mogą przyczynić się do innych problemów ze skórą.. Chyba najlepiej iść do dermatologa z tym..

11

Odp: Co na łojotok?

Warto stosować peeling do skóry głowy na takie problemy.