1

Temat: Krem na trądzik

Mam problem, pojawił mi się trądzik! Na szybko potrzebuję jakiś krem nawilżający do cery trądzikowej . Musi być skuteczny i najlepiej maskujący. Znacie coś fajnego?

2

Odp: Krem na trądzik

Kremy Garniera są dobre.

3

Odp: Krem na trądzik

Nie wiem, czy coś tak na szybko pomoże. Ja korzystam w takich przypadkach z linii Liście Manuka Ziaji.

4

Odp: Krem na trądzik

Ja też mam kosmetyki z tej serii.

5

Odp: Krem na trądzik

Już lepiej jak tak na szybko to przejśc się do apteki i tam o coś poprosić. A później najlepiej do dermatologa, bo samodzielne leczenie trądziku może nie być skuteczne.

6

Odp: Krem na trądzik

Ameryki nie odkryję jak polecę serię Effaclar. Co byś z niej nie wzięła będziesz zadowolona.

7

Odp: Krem na trądzik

Hej jeśli masz problem z tłustą cerą to polecam ci  żel myjący [- to roślinny żel o głęboko czyszczących właściwościach, idealny do takiej cery jak twoja. Czytałam, że bardzo fajnie działa również na zaskórniaki, z którymi sama mam mega problem.

8

Odp: Krem na trądzik

Próbowałam różnych specyfików na trądzik - kremy, maści, tabletki, czego to ja nie brałam. Lecz dopiero olejek CBD naprawdę mi pomógł z moim strasznym problemem. Jestem mega zadowolona z jego efektów.

9

Odp: Krem na trądzik

Ja znalazłam bardzo fajny poradnik , znaleźć tam można wiele przydatnych informacji o cerze z różnymi problemami. Taka wiedza może okazać się bardzo przydatna, a wskazówki cenne.

10

Odp: Krem na trądzik

Ja stosowałam reklamowany krem na trądzik, który nie tylko nie działał leczniczo, ale jeszcze mi podrażnił skórę...

11

Odp: Krem na trądzik

Polecam kremy i toniki Bandi, u mojego syna sprawdzają się idealnie wink