26

Odp: Farba czy Szamponetka?

Dla mnie tylko i wyłącznie farba. Czy to przypadkiem nie chodzi o to, żeby nie schodził kolor z włosów? Bo mi się wydaje, że po to się farbuje włosy, żeby kolor utrzymał się jak najdłużej. Szamponetka czy koloryzowanie henną, jest efektowne tylko na chwilę.

27

Odp: Farba czy Szamponetka?

Ja zwykle używam szamponów koloryzujących, tych do ok. dwudziestu myć głowy. Utrzymują się dłużej niż zwykła szamponetka, ale jednak z czasem kolor się spiera i można go zmienić na inny. Dodatkowo mniej obciążają włosy i zwykle nie zawierają amoniaku.

28

Odp: Farba czy Szamponetka?

Jeżeli drastycznie zmieniasz kolor to rzeczywiście należy zrobić to w salonie fryzjerskim. Moja koleżanka ostatnio namówiła mnie na wizytę w salonie fryzjerskim i zmianę koloru włosów. Wybrałam brąz z palety farb do koloryzacji JOICO LUMISHINE z technologią ArgiPlex. Jestem zadowolona z tej koloryzacji. Idealnie pokryła moje siwe włosy, niestety już je mam sad Czuję, że włosy są nawilżone miękkie i mają ładny połysk.

Ostatnio edytowany przez Aza (2016-03-01 21:26:03)

29

Odp: Farba czy Szamponetka?

Ja farbuje włosy normalna farbą a mimo to i tak się zmywa... Będę musiała chyba udać się do fryzjera na farbowanie, moze będzie miał jakaś trwalszą farbę. Myślę o wizycie wSłyszałam, ze to jeden z lepszych salonów fryzjerskich w Krakowie.

30

Odp: Farba czy Szamponetka?

Fajnie macie dziewczyny, ja zaczęłam siwieć w wieku dwudziestu paru lat i raczej bez farbowania się nie obędzie. Używałam kiedyś szamponów, ale jest taka firma, której wyrób pozostawiał odrosty na moich włosach jak po farbie big_smile Dlatego od tamtej pory używam farby i tak naprawdę dopiero teraz, niedawno znalazłam farbę, która świetnie kryje siwe włosy a przy tym jako jedyna nie zabarwia skóry głowy! A wierzcie mi, moje farbowanie jest mało profesjonalne, także zostawiłam sobie opakowanie i już raczej pozostanę przy tej farbie

31

Odp: Farba czy Szamponetka?

u mnie farba, szamponetki się za szybko wymywały. Niestety:)
p.S Marta - siwiałaś w wieku 20 lat?... współczuję szczerze.

32

Odp: Farba czy Szamponetka?

A może korektor do maskowania siwych włosów, kiedy brakuje czasu na farbowanie?
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-mytouchback-pl-15-17-kwietnia[/url]

33

Odp: Farba czy Szamponetka?

Na początku lepiej szamponetka żeby sprawdzić czy w danym kolorze dobrze się wygląda. Ewentualnie potem farba smile

34

Odp: Farba czy Szamponetka?

Oczywiście, że farba, a najlepiej farby do włosów loreal profesjonalne  Szamponetka utrzyma się ile? Trzy dni?

35

Odp: Farba czy Szamponetka?

Niektórym szamponetka trzyma się jak farba. Jednakże ja byłabym za profesjonalną koloryzacją u fryzjera.

36

Odp: Farba czy Szamponetka?

szamponetki strasznie niszczą włosy, nie polecam :<

37

Odp: Farba czy Szamponetka?

A może powrót do natury i farbowanie włosów henny, która wzmacnia włosy? smile Co sądzicie o tym?

38

Odp: Farba czy Szamponetka?

Szamponetki nie, farby są lepsze, a najlepsze te półtrwałe bez amoniaku. Efekt takiej koloryzacji często jest niewiele mniej trwały jak farby z amoniakiem, nie ma co ich porównywać do szamponetek. Ja używam farb Garnier Olia  są naprawdę super, kolory żywe, włosy nie są zniszczone.

39

Odp: Farba czy Szamponetka?

Ja farbuje farbami roślinnymi

40

Odp: Farba czy Szamponetka?

na pewno nie szamponetka, raz użyłam i nigdy więcej. jakiś dramat. kolor w ogóle nie złapał, a mimo to przez następne kilka myć woda była brązowa, jakby z włosów cały czas schodził barwnik. teraz robią coraz lepsze farby, mniej w nich chemii, są wzbogacane olejkami itp.

41

Odp: Farba czy Szamponetka?

Farba, bo u mnie szampon wytrzymuje do 3 myć...

42

Odp: Farba czy Szamponetka?

Radzę przestawić się na farbę naturalną, od kiedy sama zaczęłam używać farby naturalnej to od razu poczułam mega różnicę big_smile szamponetka nie jest tak trwała, zaś klasyczna farba bardzo niszczy włosy, a właśnie ta naturalna farba jest idealna - dobrze kryje, z łatwością się nakłada, nawilża włosy i jest trwała!
Dodatkową zaletą naturalnej farby jest to że nie wywołuje reakcji alergicznej, więc każdy może jej używać, jest bezpieczna i ładnie pachnie

43

Odp: Farba czy Szamponetka?

Szampony są mniej trwałe...

44

Odp: Farba czy Szamponetka?

Dla mnie bez różnicy, i tak często farbuje włosy