1

Temat: Kocha, czy już się znudził?

hejka moje miłe smile Jestem tu nowa, założyłam konto bo chce z wami o czymś pogadac. Chodzi o faceta,mojego faceta. mieszkam z nim juz od ladnych (lub i nie ładnych) 3 lat i jak to w zyciu bywa powoli wkrada sie rutyna. wiecie o co chodzi,prawda? wink ostatnio moj TŻ coraz czesciej zaczyna mnie wypytywac i nakłaniac za do...poszukania innej kobiety,która zechce wejsc z nami w trójkąt. oczywiscie najpierw robil to tak delikatnie, cos tam wspominal niby w zartach ale ostatnio robi to cooraz czesciej i śmielej. kurcze,zaczyna mnie to martwić,moze on juz sie mna znudzil? moze ma mnie dosc i szuka POZWOLENIA na to by zdradzic mnie. czesto oglada się za mlodszymi,ale zeby odrazu cos takiegoo to ja nie wiem. najgorsze jest to ze ja nie mam pojecia o co mu chodzi, kurde. moze nie lestem modelka ale swoje atuty mam i zawsze mu sie podobalalm. co teraz, co mam robic? miałyscie podobna sytuacje kiedys? moze powinnam sie z nim rozstac, wyprowadzic sie i znalezc kogos kto bedzie mnie szanowal a nie takie cos odstawial. (choc musze przyznac ze trojkaciki nawet mnie kreca, ale mu o tym nie powiedzialam) Poradzcie mi coś.

2

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Może chce poeksperymentować, bo się nasłuchał od kolegów, jakie to fajne, albo co gorsza, zobaczył na wiadomym filmie... Jeśli nie chcesz tego (chociaż  mam wrażenie, że sama też jesteś ciekawa.. wink to stanowczo odmawiaj, bo nie wolno się do niczego zmuszać...

3

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Odradzam, możesz się zrazić do niego jak go zobaczysz w objęciach innej... A chyba nie o to Ci chodzi kiedy piszesz, że nawet  Cię to kręci...?

Ostatnio edytowany przez Zafira (2016-08-05 18:51:22)

4

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Po prostu on szuka następnej i chce Ci ją najpierw zaprezentować.. nago wink

5

Odp: Kocha, czy już się znudził?

W każdym związku pojawia się rutyna, po 3 latach już trzeba wzmacniać doznania, ale chyba nie towarzystwie osób trzecich...

6

Odp: Kocha, czy już się znudził?

jakby mój facet zaproponował coś takiego nawet w żartach, to od razu dostałby w gębę. I tyle w tym temacie.

7

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Nie jesteś po to żeby spełniać czyjeś fantazje, jeśli nie są one też Twoim pragnieniem... Pamiętaj o tym.

8

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Odradzam.

9

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Widzisz, żadna z nas Ci nie radzi wchodzić w taki dziwny układ... Kiedyś czytałam jak facet namówił swoją kobietę, żeby 'pomagała' mu w biznesie sypiając z kontrahentami... I rozstali się szybko, bo czuła się wykorzystywana...

10

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Są kobiety, które takie coś kręci, ale one chyba są trochę les...

11

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Bardziej chyba są ciekawe, jak to jest z kobietą i facetem jednocześnie:)

12

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Nie... Coraz więcej jest kobiet, które mają obie orientacje, i wcale się z tym nie kryją...

13

Odp: Kocha, czy już się znudził?

bo to teraz stało się takie modne.

14

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Możliwe, że to kwestia mody, jedna spróbowała to kolejne też chcą, żeby im coś nie umknęło, a przecież zewsząd krzyczą, żeby korzystać z życia, bo jest takie krótkie wink

15

Odp: Kocha, czy już się znudził?

dla mnie to bardzo głupie i dziecinne podejście do życia. Dobre na krótką chwilę.

16

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Każdy ma prawo spróbować tego, czego chce, bo sam poniesie konsekwencje:)

17

Odp: Kocha, czy już się znudził?

[quote=outside]Nie... Coraz więcej jest kobiet, które mają obie orientacje, i wcale się z tym nie kryją...[/quote]

Wg mnie to z ciekawości, bo zobaczyły na jakimś filmie i też chcąc spróbować... Osobiście nie znam ani jednej pary lesbijek.

18

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Outside ma rację. Słyszałam, ze statystyki są bardzo alarmujące. Coraz więcej ludzi deklaruje, że są odmiennej orientacji.

19

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Trudno mi to sobie nawet wyobrazić, że za kilkadziesiąt lat osoby hetero mogą być w mniejszości;)

20

Odp: Kocha, czy już się znudził?

A tak może być, bo w genach i głowach już się zamęt zrobił smile

21

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Mężczyźni zwłaszcza w dużych miastach mają taki wybór kobiet, że nie zdążą się nimi znudzić:D

22

Odp: Kocha, czy już się znudził?

Albo szukają wrażeń z dużo młodszych paniami, gdy mają te 40-50 lat.....