26

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

[quote=Diabela]U mnie zdecydowanie najczęściej sprawdza się allegro.
Mogę znaleźć wszystko co potrzebuję. I sprawdzone[/quote]
Też tak kiedyś robiłam, ale kilka razy się mocno przejechałam i teraz przed zakupem muszę przymierzyć. Na allegro kupuję teraz wyłącznie rzeczy do domu (przed chwilą chlebak wink)

Ciuchy kupuję głównie w Sinsay'u, sporadycznie H&M. Dawniej lubiłam jeszcze Croppa i House, ale od pewnego czasu jakoś nie mogę tam znaleźć nic dla siebie.

27

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ostatnio robiłem zakupy mają oni najnowsze kolekcje adidasa , reeboka w bardzo ciekawych ofertach sprzedażowych .

28

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

hm online, mango online smile

29

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja w sieciówkach robię zakupy zawsze 13 każdego miesiąca można troszkę taniej kupić i od razu przymierzyć zawsze w internecie mam problem z rozmiarówką i dlatego nie lubię przez internet kupować

30

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja czasami też mam problem z rozmiarówką jak kupuję w internecie. Ale jak mi coś nie odpowiada to po prostu to zwracam.

31

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Czy jak kupujecie ciuchy czy coś innego w int i muszę przyznać, ze czasem mi to przeszkadza

32

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Teraz mają super przeceny do -70% w TOP SECRET można coś sobie ciekawego wybrać

33

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Widziałam ! Muszę się tam wybrać . Może dzisiaj. Byłam w niedzielę ale jeszcze nie mieli dobrych promocji. Jedynie do 50%. A teraz są do 70 tak więc zobaczymy czy coś tam dla siebie znajdę.

Obecnie mozna tam znaleźć ciuszki najlepszych marek. Zamawiałam tam dla siebie buty oraz bluzkę.Normalnie w życiu nie pozwoliłabym sobie na ubrania od Tommego Hilfigera ale przeceny był zacne tak więc postanowiłam kupić smile

34

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Popatrz teraz jest pełno wyprzedaży ,bo początek roku i chcą się pozbyć z magazynów .

35

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ubrania w sieci sprzedają tutaj. Różne marki, promocje z kilku sklepów.

36

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Dla dzieci od projektanta? Przecież raz dwa z tego wyrosną...

37

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Pomijam allegro, gdzie najczęściej kupuję.
To ostatnio testowałam orsay, i całkiem szybko i przyjemnie

38

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

U mnie jest pół na pół, bo lubię robić zakupy i w necie i w tradycyjnych sklepach. Ostatnio znalazłam sklep w necie godny polecenia z odzieżą baletową . Sama tylko tańczę dla relaksu 2 razy w tygodniu, ale za to córa jest małą baletnicą, bardzo wybredną i to właśnie ona pokochała i body i spódniczki z tego sklepu.

39

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja bardzo lubię, jeśli w sklepie online jest możliwość wirtualnej przymiarki. Niestety, niewiele do tej pory takich jest - na razie widziałam tylko ten

40

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja lubię fajne dodatki - apaszki, gawroszki... Na torby w sieci fajne znajduję.

41

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Wszystko jest fajne smile sama ostatnio robię zakupy tu świetna sprawa. W sklepie znaleźć można odzież damską pochodzącą z Włoch, Francji, Turcji i Polski. Taki styl mi się podoba.

42

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja kupuję ostatnio ubrania , mają naprawdę fajne i modne i ceny też nie są duże smile a na ich stronie na fb jest dużo rabatów, promocj i konkursów! smile

43

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ostatnio kupiłam dwie świetne tuniki na allegro, w sam raz do moich legginsów:)

44

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja na allegro już bardzo rzadko zamawiam. Teraz mam na oku kilka rzeczy z Moodo.

45

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja też coraz rzadziej. Tam sporo podróbek.

46

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

[quote=pelargonia]Ja też coraz rzadziej. Tam sporo podróbek.[/quote]

O podróbki się akurat nie martwię, bo jak już tam kupuję, to od sprawdzonych sprzedawców. Po prostu ten portal stał się dla mnie mniej atrakcyjny.

47

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja ubrania i dodatki kupuję tylko w sieci bo jest to wygodne, korzystniejsze pod względem cenowym i jest znacznie większy wybór. Ostatnio musiałam sobie kupić nową torbę i postanowiłam, że tym razem to będzie coś porządnego, co posłuży na długie lata. Zdecydowałam się na torbę  i jestem tak zadowolona jak nigdy .

48

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja niedawno zamawiałam parę rzeczy w Zalando. To chyba mój ulubiony sklep internetowy z ubraniami.

49

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Moja siostra kupuje w bonprix

50

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Moim ulubionym sklepem, w którym zazwyczaj kupuje odzież jest  sklep z polską odzieżą Bozzo. Mają odzież, która została uszyta z materiałów wysokiej jakości, które pochodzą od polskich producentów. W ofercie sklepu znajdują się bluzy, płaszcze, sukienki i spódnice. Wszystko jest ładne i inne niż w sieciówkach. Lubię się ubierać w tym sklepie bo cenie sobie jakość ubrań i nie wysoką cenę za nie, a w sklepie Bozzo mam wszystko czego potrzebuje.