1

Temat: Modne wzorki na paznokcie

Jakie są  trendy na koniec lata? Które wzorki warto wybrać?

2

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Zauważyłam, że modny jest teraz wzorek safari, cętki , paski itp

3

Odp: Modne wzorki na paznokcie

wczoraj widziałam dziewczynę, co miała na jednym kotwice, drugi granatowy trzeci czerwony czwarty biały w granatowe paski i piąty granatowy smile
cętki tez widziałam wielokrotnie smile

4

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Teraz to chyba malowane pokemony big_smile

5

Odp: Modne wzorki na paznokcie

[quote=GeekTea]Teraz to chyba malowane pokemony big_smile[/quote]
Pokemonów jeszcze nie widziałam, ale centki faktycznie często się zdarzają smile

6

Odp: Modne wzorki na paznokcie

haha, tak, pokemony rządzą, chociaż sama bym sobie ich nie zrobiła wink

7

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Paski , kratki, kwiatki:)

8

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Wystarczy, ze już kazdy w okół w to gra. Dla mnie to się zbierało to z chipsów i się tym grało a nie jakieś na telefonie tongue

Ostatnio edytowany przez kitka (2016-08-26 16:54:59)

9

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Modne są ostatnio tzw. efekty. Popatrz na ofertę EM Nail w tym zakresie. Efekt starego złota, czy np. efekt kameleona  - piękne są. Paznokcie wyglądają bardzo stylowo i oryginalnie.  A EM Nail będą mieli swoje stoisko na targach kosmetycznych w Warszawie 24.09 -25.09. Warto rzucić okiem.

Ostatnio edytowany przez malami83 (2016-09-07 08:50:32)

10

Odp: Modne wzorki na paznokcie

serio nie widziałyście pokemonów na paznokciach big_smile gdzies na blogu fall in love with nails widziałam takie

a już poważnie to bardzo mi odpowiadają gładkie z efektem syrenki albo holo / lustrzane

11

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Kropeczki, motywy roślinne (kwiatki, listki), ale bardzo lubię też motylki czy obrazki z bajek np. Myszkę Minnie <3

12

Odp: Modne wzorki na paznokcie

kwiatki , paski różne kolory .
polecam stronkę
________________________________

13

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Ja robię od dawna . Tak się przyzwyczaiłam do takiej stylizacji, że nie wyobrażam sobie stosowania zwykłych lakierów. Używam produktów Indigo. Oprócz lakierów mają też fajne tzw. efekty (np. efekt syrenki, holo) i to właśnie tymi efektami uzupełniam swoje stylizacje. Dodatkowych wzorków nie stosuję.

14

Odp: Modne wzorki na paznokcie

zakochałam się ostatnio w wodnych  nie przypuszczałam, że mogą być tak proste w nakładaniu, no i każdy mnie pyta jak sama namalowałam takie wzory big_smile

15

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Hej istnieje coraz więcej modnych wzorów na paznokcie. Z miesiąca na miesiąc się zmieniają. Moja kosmetyczka zawsze zachęca mnie do skorzystania z czegoś nowego. Moja paznokcie wyglądają zawsze pięknie.

Ostatnio edytowany przez Oliwia14 (2017-07-05 16:33:04)

16

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Fajne są też stemple do paznokci, łatwy sposób na efekt wow na paznokciach wink
Do tego naklejki wink itp.
W sumie jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia

17

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Mi się zdecydowanie najbardziej podobają paznokcie pomalowane na jednolity kolor smile Nie przepadam za wzorkami, chyba że tylko na jednym paznokciu, a reszta bez ozdób. Super wygląda nowa kolekcja Semilac  . Właśnie takie kolory uwielbiam smile

18

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Bardzo podoba mi się profesjonalne zdobienie paznokci. Dłonie wyglądają świetnie.

19

Odp: Modne wzorki na paznokcie

A co proponujecie na paznokciach na wielkanoc?

20

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Ja nie bardzo przepadam za wzorkami typowo świątecznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o wzorki wielkanocne. Chyba wolałabym jednak zrobić jakiś inny wzorek, chociażby w świątecznych kolorach np. żółtym smile

21

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Ale przeciez nie muszą być jakieś bardzo swiąteczne, ja tez jakby co raczej w jakieś wiosenne motywy bym celowała. O jajkach i kurczakach na paznokciach jakoś nie marzę;-)

22

Odp: Modne wzorki na paznokcie

A co proponujecie na paznokciach na wielkanoc?
Ja chyba na Wielkanoc zrobię sobie . Bardzo podoba mi się taki styl smile

23

Odp: Modne wzorki na paznokcie

mnie się bardzo teraz podobają paznokcie "marmurkowe" i zawsze ombre

24

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Wielkanoc trwa zbyt krótko, żeby bawić się w takie wzorki. Marmurek jest super, bardzo mi się też w tym sezonie podoba blur efekt:)

25

Odp: Modne wzorki na paznokcie

Wydaje mi się, że teraz jest modny manicure japoński. Klasyka i schludność. To samo tyczy się  jest tak duża, że znajdziesz salon dla siebie. Zastanów się jaka cena Cie interesuje, co chcesz by znalazło się na twoich paznokciach smile Trzymam swoje świeżo pomalowane kciuki big_smile