1

Temat: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Bo sie nad nimi zastanawiam. ładuje sporo kasy w odzywki sklepowe i niewiele mi to pomoglo. wiec mysle, ze moze lepiej cos specjalistycznego? uzywalyscie moze czegos? polecacie cos? lubie testowac nowosci kosmetyczne, ale chcialabym w koncu doprowadzic skore glowy do ładu w szybkim tempie tongue

2

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

warto!! te odzywki z drogerii wywal do kosza, serio wink

3

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Uzywam hair pharmy z trychologicznej serii smile i efekty są smile widze, ze skora glowy i wlosy nie sa tak obciazone. no i nic tak szybko nie wykurzylo z mojej glowy lupiezu smile

4

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

[quote=malinamalwa]Uzywam hair pharmy z trychologicznej serii smile i efekty są smile widze, ze skora glowy i wlosy nie sa tak obciazone. no i nic tak szybko nie wykurzylo z mojej glowy lupiezu smile[/quote]


mozesz zdradzic wiecej info? tongue bo tak wlasciwie to niewiele firm znalazlam, ktore maja cos trychologicznego do wlosow. Czy to mozna kupic gdzies stacjonarnie? ja tez jakas wcierke na porost wlosow chetnie bym przygarnela big_smile

5

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Ogolnie to w aptekach kupisz produkty do wlosow i skory glowy smile

6

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Jeśli włosy potrzebują wzmocnienia to tak, ale jeśli niczego im nie brakuje to uważam, że nie ma takiej potrzeby.

7

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Ja każdej wiosny kupuję takie produkty, żeby wzmocnić włosy po zimie i ciągłym noszeniu czapki.

8

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Nie wiem jak innym, ale mnie pomagają smile

9

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Ja stosuję szampon na wypadanie włosów, i są efekty!

10

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Pewnie że warto, bo poprawa choć o 10% jest widoczna na włosach, dzięki czemu można fajniejsze fryzury sobie robić.

11

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Poczytaj o tym, czym jest japońska pielęgnacja do włosów - mi się sprawdza a włosy wypadały mi garściami.

12

Odp: Czy warto kupic produkty trychologiczne do wlosow?

Trzeba delikatnie traktować włosy - szarpanie przy czesaniu też może je osłabiać...