76

Odp: zapachy

Ja korzystam z różnych podgrzewaczy z zapachami. A świeczniki robię sobie na szydełku. niestety nie można zbytnio poszaleć, względy bezpieczeństwa.

77

Odp: zapachy

suuuuuper! chyba sobie zażyczę na gwiazdkę smile

78

Odp: zapachy

[quote=bodeta]Ja korzystam z różnych podgrzewaczy z zapachami. A świeczniki robię sobie na szydełku. niestety nie można zbytnio poszaleć, względy bezpieczeństwa.[/quote]


na szydełku  .... to masz talent, chociaz mnie kiedyś ciocia tez uczyła machac tym drucikiem i 1 serwetkę mam wink schowana na pamiątkę, ale juz jakieś ozdoby robić .... wow podziwiam, weź wstaw zdjecie swoich pięknych ozdób zrobionych na szydełku, bo strasznie mi sie podobaja

79

Odp: zapachy

to cos dla PINkMAUSE i innych fanek świec. całkiem pomysłowe

80

Odp: zapachy

Dalej przeglądajac ta stronę znalazłam takie os:
[img]//www.2future.pl/Default/ThumbDisplay/id/170/path/-gallery-170-10,jpg/size/200/resize/width[/img]

Wyobraź sobie sytuację: jesteś w biurze, szóstą godzinę z rzędu. Jest duszno, nawet pomimo włączonej klimatyzacji. Do końca blisko dwie, długie godziny. Wbrew pozorom to nie opis naszego dnia w pracy. Zastanów się ile razy w takich przez głowę przechodzi Ci myśl o orzeźwieniu, zakończeniu tej męczarni, które znacznie wpłynąłby na Ciebie i Twoją wydajność?

Aroma kaktus odświeża powietrze relaksacyjnym i przyjemnym, nie tylko dla nosa, ale i ca�ego ciała, zapachem olejków. Ze względu na swoje gabaryty jest poręczny, dzięki czemu nadaje się dla osób preferujących system dom-praca-dom. Jest zasilany tradycyjnie przez kabel lub, z myślą o pracoholikach, przez port USB. Wystarczy, że wlejesz zaledwie kilka kropelek zapachowego olejku, a jego aromat i świeżość będzie Ci towarzyszyła przez długi czas znacznie poprawiając samopoczucie. Przyjemny i funkcjonalny wygląd idealnie wkomponuje się w każde biurko, a wbudowane świece LED sprawią, że poza funkcją nawilżacza Aroma Kaktus będzie pełnił funkcje lampki (i to jakiej!). Najwyższy czas wprowadził do Twojego życia odrobiną świeżości.

Specyfikacja:

    *

      Wydziela aromatyczny zapach
    *

      Diody LED świecą na cztery różne kolory
    *

      Zasilanie poprzez USB
    *

      Ma właściwości uspokajające i relaksacyjne
    *

      Kilka kropel może wystarczyć nawet na cały dzień
    *

      Opakowanie nie zawiera olejków zapachowych

81

Odp: zapachy

świetna ta wydrążarka smile

82

Odp: zapachy

kształt mi się nie podoba...

83

Odp: zapachy

ja lubie owocowe,jabłko pomarańcze cytrusowe

84

Odp: zapachy

Ja tylko używam zapachu w toalecie, a w pokojach nie.

85

Odp: zapachy

ja mam ambipur kwiatowy z automatycznym włącznikiem .Ustawia się  i zapach sam wydobywany jest na zewnątrz .

czy ktoś sie może orientuje ile kosztuje ten aroma kaktus prezentowany powyzej

86

Odp: zapachy

a ja lubię zapachowe świeczki ... różnorodne

87

Odp: zapachy

świeczki też uwielbiam, szczególnie te pięknie wykonane...

88

Odp: zapachy

Ja w lecie uwielbiam zapachy lekkie owocowo kwiatowe a zimą bardziej ciężkie, ale najbardziej uwielbiam kiedy nadziałce kwitną drzewka zapach normalnie idzie zwariować

89

Odp: zapachy

owocowe zapachy lubię,cytrusowe, truskawka, pomarańcza

90

Odp: zapachy

muszę się zaopatrzyć w takie świeczki

91

Odp: zapachy

Ja właśnie ostatnio w mieszkanku mam zapach taki do kontaktu "Wiosenny deszcz' - sama się kurcze chyba o te deszcze prosiłam... ale pachnie pięknie - tak świeżo i wiosennie!

92

Odp: zapachy

Ja jak jestem zdenerwowana to zapalam świeczkę o zapachu lawendy .Handra szybko mija i do tego w miezkaniu unosi się przyjemny aromat.

93

Odp: zapachy

Lawendowy mam piasek w kuwetce kotka smile I faktycznie - jak spędzam czas w łazience to mi lepiej wink

94

Odp: zapachy

U mnie dzisiaj zapach ciasta.......... piekę biszkopta.

95

Odp: zapachy

[quote=agf]Lawendowy mam piasek w kuwetce kotka smile I faktycznie - jak spędzam czas w łazience to mi lepiej wink[/quote]
Ogólnie kobietki lubią przesiadywać w łazience, więc trzeba zadbać o ładny zapach...

96

Odp: zapachy

W łazience to mam zapach konwalii.... nie tylko kobietki lubią przesiadywać w łazience... mój mąż jak idzie ....za potrzebą to bierze gazetę i siedzi tam i siedzi.........

97

Odp: zapachy

Emilio, wiele osób w w-c czyta gazety, ale ja nie.

98

Odp: zapachy

Ja też nie, ale mój tak.

99

Odp: zapachy

Według mnie to w-c, to tylko szybko, rach-ciach i wypad z tej klitki.

100

Odp: zapachy

U mnie dzisiaj pachnie karmą dla kota... kupiłam jakąś inną i niemiłosiernie śmierdzi....