26

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Zmieniając wystroj sypialni pomysl tez o oknach. Moze przyda sie zmiana rolet lub nowe żaluzje? Na stronie  można znalezc cos ladnego.

27

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja w sypialni mam delikatne firany na oknach. Rolety są w kolorze kremowym. Ogólnie cała sypialnia jest delikatna i stonowana bo w takich kolorach czuję się osobiście najlepiej i nie przepadam za ostrymi , mocnymi barwami.

Bardzo duże znaczenie w sypialni maja tekstylia.  Pościel, narzuta i poduchy mogą tworzyć świetny nastrój. Sama proponuję zajrzeć sobie na przykład do Lotari:


Zamawiałam tam jakiś czas temu komplet poduszek do sypialni. Wzorów mają tam masę i mogą wydrukować na poszewce co chcecie. Obecnie mam kilka poduszek w taki tropikalny wzoró aby trochę rozweselić pomieszczenie:

28

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja już za niecały tydzień ruszam z generalnym remontem sypialni. Do wymiany będzie tak naprawdę wszystko, bo i podłoga i meble, które kompletnie mi się nie podobają. Chciałabym mieć minimalistyczną i nowoczesną sypialnie. Nie chcę kupować dużej ilości dekoracji, a w zasadzie chce ograniczyć się do minimum, bo nie przepadam za dużą ilością przedmiotów w widocznych miejscach. Myślałam o położeniu na jednej ze ścian fototapetę, która wydaje mi się, że bylaby ciekawym elementem dekoracyjnym w sypialni. Sprawdzając oferty sklepów trafiłam na tą ofertę  . Fototapet jest bardzo dużo i nie wiem, na która się zdecydować. Może któraś z Was będzie tak dobra i mi doradzi i napisze, która Waszym zdaniem najlepiej pasuje do sypialni?

29

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja chciałam do sypialni dokupić jakiś i w sumie myślę, że się też przyda, bo nieraz się chce zrobić śniadanko przy łóżku smile. Dodatkowo jakieś meble się mi nowe przydadzą, w tym jakaś szafa(sypialnię mam w miarę dużą).

30

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Sypialnie i dodatki są świetne w tym sklepie ] Ja jestem zakochana. Już się remontu nie mogę doczekać.

31

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Mi się marzy drewniany zegar. W Vox taki widziałam.

32

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja mam zegar ze sklejki. Tylko jest pomalowany farbą tablicową.

33

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Pomaluj ściany, wymień meble i łóżko i zakup nową narzutę. Proszę: Narzuta w znacznym stopniu zmienia wystrój sypialni.

34

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ścianę za łóżkiem można ozdobić jakąś tapetą nadająca klimatu sypialni smile Ja kupowałam  do sypialni i w końcu nabrała ona charakteru delikatności i zmysłowości smile

35

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja na ścianie powiesiłam taką ramkę  jest prześliczna i  w takim fajnym stylu idealna do sypialni . Może i Tobie się spodoba fajnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze do tego dołozysz jeszcze kilka dodatków jakieś lampionki czy świeczki i wnętrze nabierze innego smaku smile

36

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Jak posiada się małe mieszkanie, to może być trudno je urządzić. Przeczytajcie sobie artykuł  na temat organizowania miejsca w małym mieszkaniu. Sądzę, że najważniejszą kwestią jest zakup odpowiednich mebli, które powinny być pojemne.

37

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

karolal, zgadzam się z Tobą, że najważniejszą kwestią jest zakup odpowiednich mebli, które powinny być pojemne. A szczególnie łóżko! Powinno być duże, wygodne no i przy okazji ładne. Ja jestem zakochana w meblach wykonywanych z drewna i marzy mi się takie oto drewniane łóżko -. Też się Wam podoba?

38

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Jakbyście potrzebowali pomocy specjalisty od aranżacji wnętrz, sprawdźcie sobie ofertę  - mają bardzo ciekawe pomysły, potrafią doradzić. To zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, mogą wykończyć i wyposażyć mieszkanie pod klucz. Pomagają także w doborze mieszkania, jeżeli mamy problem z wyborem.

39

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Mnie bardzo podobają się ściany z cegły, fajnie wygląda też w aranżacja z elementami betonowymi, coś takiego:  fajna opcja, ale nie wiem czy sama dałabym radę urządzić mieszkanie w takim stylu.

40

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Mi się ściany z cegły średnio podobają. Moze i nadaje to nowoczesnego wyglądu, ale dla mnie sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna. Oraz jasna. Taka, która skłania do odpoczynku i relaksu.

Proponowałabym zastanowić się również nad klimatycznym oświetleniem. Najlepiej w kilku punktach sypialni.Tak aby dopasować je do naszego nastroju. Polecam:
lampki przy łożku
lampę sufitową
ewentualnie drobne oświetlenie led w rogach pokoju

Ostatnio edytowany przez niunka (2017-10-24 14:17:36)

41

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Zmień oświetlenie także. Ja ostatnio kupowałam na tej stronce : i polecam

42

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja mogę polecić fajny sklep z dodatkami-, znajdziesz tam pościele, narzuty, poduszki dekoracyjne i wiele wiele innych do całego mieszkania. Unikalne nowoczesny wzory i świetna jakość produktów, każdy znajdzie coś dla siebie;)

43

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Zobacz fajną szafę Dome. Nowoczesna, solidna i pojemna smile Super ciekawy design !

Ostatnio edytowany przez elunia90 (2018-02-07 15:36:16)

44

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

> marleska napisał/a:

> Mnie bardzo podobają się ściany z cegły, fajnie wygląda też w aranżacja z elementami betonowymi, coś takiego:  fajna opcja, ale nie wiem czy sama dałabym radę urządzić mieszkanie w takim stylu.

fajna, ale często dość kosztowna, dlatego my wybraliśmy tańszą opcje - fototapetę tongue

45

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Również planuję wymieniać kilka mebli w sypialni. Zamówiłam  komodę, szafę i łóżko smile Cena takiego zestawu była bardzo przystępna, mam też pewność, że jakość jest bardzo wysoka i meble długo mi posłużą. Dokładniej- wybralam komplet HAVANA, jasny, subtelny kolor i taki minimalistyczny styl idealnie do mnie pasuje smile

46

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja po remoncie mam sypialnię w jasnozielonym i beżu

47

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

U mnie jest biało i niebiesko i nie planuję zmian bo tak mi jest dobrze

48

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja chcę zrobić fioletowe ściany, a do tego białe zasłony