1

Temat: dodatkowa gotówka na wesele

Dziewczyny, skromne wesele udało nam sie zorganizować samemu za gotówkę, ale trochę jednak potrzebuje trochę pożyczyć. Jaka chwilówkę możecie w związku z tym polecić na nagły wydatek?

2

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Wonga ma dobrą i przejrzysta ofertę - żadnych ukrytych kosztów. A sama pożyczka za pierwszym razem kosztuje tylko 10zł.

3

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

ja bym nie brała w wonga i tego typu miejscach tylko bank i to z dobrą opinią!

4

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Ja bym z chwilówkami była bardzo ostrożna - generalnie firmy parabakowe potrafią napsuć człowiekowi krwi, niejednokrotnie działają przy tym jak zwykli naciągacze i lichwiarze. Jeśli brać pożyczkę to tylko w banku, dlatego że po pierwsze jest się pewnym że nie wyskoczą nam nagle nie wiadomo jakie ukryte opłaty, po drugie już na dzien dobry stawki opłat, prowizji i oprocentowania są niższe w bankach.

5

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Witam! Moniaczka, trudno mi się zgodzić z Twoją opinią.

6

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Nie radzę zapożyczać się na wesele, bo raczej to się Wam nie zwróci...

7

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Ja bym przy planowaniu wesela nie zapomniał o przeliczeniu gotówki to znaczy policzeniu wszystkich wydatków bo okazuje sie że nie tylko sala kosztuje ale teraz nawet i w kościele trzeba zostawić trochę pieniędzy. A jak zabraknie nam gotówki to co robić? Można pożyczyć u rodziny ale to strasznie głupio, wiec pozostaje nam pożyczka i to najlepiej taka na krótko po weselu sie spłaci. W internecie aż roi sie od ofert więc którą wybrać?

8

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

właśnie dostałam zaproszenie na wesele - uwaga - za dwa tygodnie. nie mam na nie kasy, muszę pożyczyć. Oferta wydaje się być w porządku i co najważniejsze, można pożyczyć na dłużej niż tylko 30 dni...

9

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Tylko, aby była to pożyczka, ponieważ wiele osób myli pojęcia, ponieważ to nie jest to samo co kredyt konsumencki w banku.

10

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Na szczęście coraz więcej osób robi przyjęcie, na które ich stać... Po co wchodzić w nowe życie z kredytami po weselu?

11

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

A dla mnie jakaś mała pożyczka nie byłaby problemem, skoro pomogłaby spełnić marzenie o fajnym weselu smile

12

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Można trochę pożyczyć,  Ale bez przesady, jak ktoś nie ma kasy to lepiej nie zaczynać nowego etapu życia z długami. ...

13

Odp: dodatkowa gotówka na wesele

Może bogaty wujek pożyczy ☺