1

Temat: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Cześc. Prowadzę swój mały sklep internetowy ale od jakiegoś czasu zaczęłam część rzeczy sprowadzać do niego ze sklepow zagranicznych i mam sporo faktur w języku angielskim ( i kilka w niemieckim). Muszę to przetłumaczyć aby sobie odliczyć od podatku. Możecie mi tutaj polecić jakiegoś dobrego tłumacza,najlepiej stacjonarnie tak abym mogła mu to zawieźć. Nie za bardzo mi się chce to wysyłać mailem.

A może któraś z Was zna na tyle angielski i  niemiecki,że poratuje big_smile Dodam,e pewnie taka pomoc będzie mi potrzeba w przyszłości tak wieć chciałabym z kimś nawiążać stałą współpracę.

2

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Skorzystaj może z biura tłumaczeń, w internecie ich pełno.

3

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Napisz tutaj to na pewno ktos pomoże.

4

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

[quote=rizzoli33]Skorzystaj może z biura tłumaczeń, w internecie ich pełno.[/quote]

Tak jak koleżanka wyżej napisała, biuro tłumaczeń to najlepsza opcja. Ba, były już przecież na różnych forach dyskusję w tym temacie.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2016-04-25 06:40:17)

5

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

co do tematu, to najlepiej posprawdzać kilka ofert biur tłumaczeń znajdujących sie w internecie, czy tez te z podpowiedzi innych użytkowników tego forum pod względem doświadczenia, rzetelności czy też błyskawicznemu czasu tłumaczenia.

6

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Lepiej szukać indywidualnych ofert, będzie taniej

7

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Moja koleżanka jest tłumaczką hiszpańskiego i widzę, ile ma zleceń, tak że to jest opłacalna profesja.

8

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Angielski zna wiele osób, więc jej może się opłacać bo hiszpański jest rzadszy wśród tłumaczy...

9

Odp: Tłumacz angielskiego z Warszawy

Koleżanka jest tłumaczem i większość jej klientów to firmy