1

Temat: Cuppon.pl

Nawet do 90% zniżki, to naprawdę się opłaca i można sobie na więcej pozwolić. Korzystałam kupując elegancką biżuterię dla mamy na 50-tkę, był to bardzo trafiony prezent:) Polecam!

2

Odp: Cuppon.pl

Zaraz sobie obejrzę, bo nie słyszałam jeszcze o nim...

3

Odp: Cuppon.pl

Też nie znałam, ale już mi się podoba klin żelowy na halluksy, bo ciągle noszę  szpilki i kiedyś to się zemści..

4

Odp: Cuppon.pl

Ja dwa razy już skorzystałam więc polecam, nie było żadnych problemów!

5

Odp: Cuppon.pl

Fotoksiążka za 39 zł zamiast 132 zł, sama taką mam i polecam!

6

Odp: Cuppon.pl

Fajna oferta jest teraz: 29 zł zamiast 60 zł  na manicure klasyczny z malowaniem lub manicure japoński.
39 zł zamiast 120 zł na manicure hybrydowy. Kusi mnie ta hybryda, jeszcze nie próbowałam, a słyszałam same dobre opinie na temat trwałości...

7

Odp: Cuppon.pl

Szukam tu jakiegoś dobrego fryzjera w okolicy, muszę przecież jakoś wyglądać na Andrzejkach:)

8

Odp: Cuppon.pl

Warto zaglądać i szukać okazji, bo można dużo oszczędzić, nawet zakupy w e-sklepach bywają tańsze

9

Odp: Cuppon.pl

Jeśli macie zdjęcia do wywołania to teraz za 100 odbitek płacicie  tylko 19 zł !

10

Odp: Cuppon.pl

Szukam jakiejś fajnej wycieczki dla rodziców na 25 rocznicę ślubu, może Chorwacja albo Budapeszt, myślę, że  tu będzie sporo taniej

11

Odp: Cuppon.pl

Ja również korzystam z takich stron, do tego mam apkę od Qpony i tam sobie sprawdzam promocje smile Teraz np na air maxy jest kod rabatowy 194 zł taniej, tutaj możecie go sobie pobrać: [url]https://www.qpony.pl/nike[/url] już od dłuższego czasu chciałam air maxy ale zawsze jakoś szkoda mi było kasy ;-) a teraz już nie mam wymówki big_smile

12

Odp: Cuppon.pl

Chętnie zapoznam się z takimi stronkami, nigdy z nich nie korzystałam.

13

Odp: Cuppon.pl

Obecnie Cuppon.pl to Gruper.pl - ciekawa jest oferta noclegu dla 2 osób za 249 zł w Białce Tatrzańskiej - 50% taniej od cen regularnych.

14

Odp: Cuppon.pl

Ja bym chętnie wykupiła jakiś wyjazd, ale nikt ze znajomych nie ma ochoty na wyjazdy w czasie pandemii:/

15

Odp: Cuppon.pl

A ja tam bym chętnie wyskoczyła w ciepłe miejsce:)

16

Odp: Cuppon.pl

Ja szukam teraz okazji na zabiegi oczyszczania i ujedrniania twarzy