1

Temat: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Gry przeglądarko-we to te, do których nic nie trzeba instalować, no i prawie zawsze są darmowe. Oczywiście to nie tylko gry, w które zdarza nam zagrać sobie w pracy ale i te z którymi zostajemy na dłużej. Tyle wstępu, a teraz do rzeczy.

Takiej gry na dłużej szukam. Stworzonej dla każdego.
Kiedyś pogrywało się w ogame (strategia s-f, w sumie z rok grania) , ostatnio w ikariama (tez strategia, jakieś pół roku grania), w prisonwars gdzie gra sporo dziewczyn (też z pół roku, gra o więzieniu) no i obecnie w imperium ojca (parę dni, ale zbyt kontrowersyjna dla mnie).
Jeśli chodzi o propozycję gry, dobrze by było aby znalazło się w niej sporo graczy z polski i najlepiej mieszanej płci (tak jest ciekawiej), znacie takie tytuły? No to mi polećcie.

2

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Polecam The Settlers Online, bo można wiele osiągnąć bez inwestowania realnej kasy. Nie tak jak w wielu innych grach, gdzie dochodzi się do pewnego progu i wyżej się bez doładowania nie przebijesz.

[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/828/gry-komputerowe-i-internetowe/[/url]

Od czasu, kiedy grałam w nią nałogowo, zmieniło się BARDZO dużo, m.in. można już rywalizować z innymi graczami na kilku płaszczyznach, choć i bez tego gra się świetnie.

3

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Może zagraj w gry typowe na PC np. nasz Wiedźmin jest bardzo udany. Z drugiej strony najpierw musisz za grę zapłacić.

4

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Ja też wolę takie gry na komputer.

5

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

[quote=rizzoli33]Ja też wolę takie gry na komputer.[/quote]
Też bym pograła, ale to mocny sprzęt trzeba mieć.

6

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Pamiętajcie, że korzystając z internetowych gier szybko możemy ściągnąć na komputer wirusa i utracić dane.

7

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

ja bardzo lubię gry strzelanki - mimo że jestem dziewczyną i ktoś powie że nie wypada, że to nie dla kobiety, to bardzo a to bardzo je lubię. poza tym na tej stronie jest także wiele innych gier przeglądarkowych smile

8

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Ja wolę pograć na konsoli, zwłaszcza w RPG (polecam Wiedźmina). Co do gier przeglądarkowych, to są dość ubogie w porównaniu do typowych gier, ale są darmowe i działają nawet na najsłabszych komputerach - ostatnio grałam na przeglądarce w Shakes and Fidget i polecam, to jedna z ciekawszych gier RPG tego typu.

9

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

U mnie ciągle króluje Minecraft, fajnie jest wrócić do tego czasem:)

10

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Ja namiętnie gram od roku w Grę o tron w wersji przeglądarkowej. Bardzo dużo różnego typu zadań, które można realizować samodzielnie i grupowo, możliwość rozwoju nie tylko postaci, ale też podległych jej generałów, częste eventy.

11

Odp: Gry przeglądarkowe w co zagrać?

Fajna sprawa, mnie też czasem wciąga jakaś gra...