26

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Na pewno odchudza zielona herbata, bo pozytywnie wpływa na trawienie i ogólną przemianę materii, a przy okazji pozwala pozbyć się toksyn z organizmu. Ja już nie piję czatnej herbaty w ogóle, najczęściej  zieloną albo owocową, dobre  są też zielone smakowe, np. znanej marki - z maliną i marakują.

27

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Oooo  jeśli tak, to będę pić zieloną, oczyszczę się trochę smile
Lubię Sagę zieloną-cytrynową smile

28

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Czerwona herbata poprawia metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

29

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

[quote=subtellna]Oooo  jeśli tak, to będę pić zieloną, oczyszczę się trochę smile
Lubię Sagę zieloną-cytrynową smile[/quote]
Te cytrynowe, ananasowe i inne dodatki nie szkodzą przypadkiem? Poprawiają smak, sama je lubię, ale czy to jednak nie jest takie oczyszczanie/zanieczyszczanie?

30

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Sama herbata nie odchudzi jak będziecie jeść do niej kaloryczne ciacho, tu trzeba stosować diet i ćwiczenia, herbatki mogą tylko wspomagać odchudzanie...

31

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

A tam, nie będę się zastanawiać, czy jakiś aromat szkodzi czy nie.
Lubię i już smile

32

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Upodobania można kształtować tongue Tylko niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę.
Pij, pij, sama lubię big_smile

33

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Wierzenie w odchudzające właściwości herbaty jest dla mnie bardzo naiwne. Może przyspieszy metabolizm ale nadprogramowych kilogramów za ciebie nie zrzuci. Jeśli chcesz schudnąć to zapisz się na skuteczne odchudzanie przed wakacjami  lub ćwicz w domu. Poza tym postaw na zdrową dietę.

34

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Na pewno herbatka może wspomóc odchudzanie. Ja piję Active Burn, w której składzie jest m.in. guarana, morszczyn i kwiat hibiskusa. W połączeniu z dietą i aktywnością fizyczną, na pewno uda mi się pozbyć nadprogramowych kilogramów. A poza tym, dla mnie to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo herbatka bardzo smaczna - o smaku granatu i czerwonej pomarańczy.

35

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Jak nie są pite do słodkich ciast to podkręcają metabolizm i pomagają chudnąć:)

36

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Racja:) A ja lubię zieloną herbatę z dodatkiem soku z pomarańczy, polecam!

37

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Ktoś już pisał wcześniej, więc sobie tam poczytaj i zobacz czy herbata rzeczywiście działa i którą stosować do diety. Wszystko Ci się potwierdzi i dowiesz się jeszcze paru ciekawych informacji smile

38

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Może nie odchudzają a wspomagają w odchudzaniu, więc jak najbardziej są wskazane.

39

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Ja lubię herbatę jednak zdecydowanie bardziej wolę kawę dlatego nie powiem Ci jak to jest z danym rodzajem herbaty. Jeżeli chodzi o kawę warto kupować w dobrym miejscu i mieć dobry ekspres. Bardzo ciekawe i solidnie wykonane przelewowe ekspresy do kawy holenderskiej firmy Moccamaster. Ekspresy są naprawdę solidnie wykonane, a poświadcza to gwarancja jaką producent oferuje na ekspresy - aż 5 lat.Taki ekspres możesz dostać w dobrej cenie smile

40

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Nie, zielona i czerwona herbata nie odchudzają. Mogą w jakiś sposób wspomagać proces odchudzania, ale same w sobie nie sprawią cudu. Mozna je więc pić, żeby sobie pomóc, ale od diety i ćwiczeń się nie ucieknie smile

41

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Hera- dokładnie, cudów nie sprawią smile

42

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Nigdy nie słyszałam, żeby zielona herbata miała właściwości odchudzające, ale nie neguje tego. Natomiast jeśli chodzi o czerwoną herbatę, to tak ma ona właściwości odchudzające, ale nie oszukujmy się nie schudniemy kilkunastu kilogramów tylko i wyłącznie dzięki herbacie, bo do tego potrzebne są ćwiczenia, odpowiednia dieta. Herbata i zioła mogą być tego uzupełnieniem. Ja mogę Wam polecić te zioła , które są o smaku truskawki, rabarbaru.  Mieszanka bardzo dobrze działała przynajmniej na mnie.

43

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Herbata poprawia metabolizm, a ten jest pomocny w odchudzaniu:)

44

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Co tak naprawdę działa? Co zrobić by schudnąć? Czy warto zastosować się do tych wskazówek?

45

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Pewnie w jakimś stopniu pomagają. Ale ja tam wolę od czasu do czasu suplementy jakieś stosować, a do tego ostatnio zasmakował mi napój . Mówili, że się sprawdza doskonale w orzeźwieniu i jest z dobrych składników.

46

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Najlepiej odchudzają ćwiczenia a nie żadne tabletki.

47

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Herbaty pewnie odchudzają - ale jeśli nie pijemy ich do tłustych potraw i słodkich ciast... smile

48

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Same w sobie dają pewnie 1% końcowego efektu wink

49

Odp: Czy herbata zielona i czerwona odchudzają?

Lepiej już pić herbatę niż słodzone soki...