1

Temat: Dobre szampony do włosów

Jakie polecacie? Ja  - Bioderma Nodé Nodé

2

Odp: Dobre szampony do włosów

Polecam szampon head&shoulders, ten do łupieżu jest skuteczniejszy niż apteczne

3

Odp: Dobre szampony do włosów

Mi bardzo odpowiadają szampony [b]L'Oréal Elseve[/b]. Kiedy mam podniszczone włosy stosuję czarny Arginine Resist (wzmacniający), a poza tym rózowy Nutri-Gloss Cristal (upiekszający). Moje włosy lubią te szampony.

Z pozostałych, które szczególnie przypadły do gustu są:
- pokrzywowy firmy Barwa (bez silikonów, bez barwników, bez parabenów)
- Syoss Repair Therapy
- praktycznie wszystkie, których używałam marki Wella z linii Pro Series (volume, repair, shine). Widzę, że ich cena spada i znikają z półek. czyżby były wycofywane?!

4

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja lubię naturalne szampony, bo niestety im więc ej składników tym bardziej moje włosy są obciążone...

5

Odp: Dobre szampony do włosów

tez raczej wybieram naturalne

6

Odp: Dobre szampony do włosów

Polecam markę Estel - do kupienia w salonach fryzjerskich

7

Odp: Dobre szampony do włosów

Obecnie mam zestaw z odżywką i maską Creightons - sprawdza się.

8

Odp: Dobre szampony do włosów

Jeśli któraś ma problem z osłabieniem czy wypadaniem włosów, to z czystym sumieniem mogę polecić wspominany już na forum Biokap, a konkretnie linię Anticaduta, dedykowaną właśnie problemom z wypadaniem. Informacje o szamponie znajdziecie tutaj  - fajny, wydajny i co najważniejsze... skuteczny. smile

9

Odp: Dobre szampony do włosów

Mój chłopak używa teraz Dermeny, a ja myślę o kosmetykach z białego jelenia. Mam już żel do mycia rąk, żel do ciała i teraz chciałabym wypróbować szampon, bo to bardzo delikatne środki smile

10

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja w sumie nie mam ulubionego szamponu do włosów. Lubię raczej testować różne smile Tu jest mnóstwo różnych szamponów , można sobie sprawdzić, w którym sklepie konkretny szampon oferowany jest w niższej cenie. Ja lubię np. szampony Fructis albo Timotei.

11

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja bardzo lubię Pantene, Dove, Farmony, Barwy, Head &Shoulders

12

Odp: Dobre szampony do włosów

Jak szukacie fajnego szamponu to do koloru do wyboru znajdziecie opisy tu polecam wygodne wybieranie bez wychodzenia z domu

13

Odp: Dobre szampony do włosów

Koniczynka a Ty jaki szampon stosujesz?

14

Odp: Dobre szampony do włosów

Polecam szampon dla sportowców 3w1 LV Polska - hipoalergiczny, delikatnie myje, nie podrażnia skóry głowy.

15

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja mogę polecić szampon do włosów suchych i łamliwych - Radical . Zawiera ekstrakt z pszenicy, skrzyp polny, ceramidy oraz inutec, które nawilżają i odbudowują zniszczone włosy. Wydaje mi się, że idealnie może się sprawdzić na włosach zniszczonych farbowaniem.

16

Odp: Dobre szampony do włosów

A ja polecam częste zmiany szamponów. Sama mam ich przynajmniej 4 i co jakiś czas myję innym wink

17

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja też, mam dwa i tak co dwa tygodnie sięgam po inny, czyli ze 4 razy myję jednym, a potem 4 razy drugim.

18

Odp: Dobre szampony do włosów

Mam zestaw szamponu z odżywką FLOWERS z Inoaru smile Polecam- szampon jest bardzo delikatny ( a ja mam dość wrazliwą skórę głowy), ale dokładnie oczyszcza i nawilża włosy. Odżywka z kolei pogłębia efekt- włosy są jeszcze bardziej zregenerowane i zmiękczone smile

19

Odp: Dobre szampony do włosów

wszystkie z l'oreal się u mnie sprawdzają

20

Odp: Dobre szampony do włosów

z Alterry, z pomarańczową i z zieloną zatyczką.

21

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja zawsze używałam szamponów i odżywek loreal albo pantene (w zależności od tego, który był akurat w promocji). Jednak jakiś czas temu postanowiłam zainwestować w coś bardziej profesjonalnego). Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej szampon i odżywkę loreal, ale te w wersji profesjonalnej. Jednorazowy wydatek był co prawda dużo większy niż w przypadku kosmetyków z drogerii, ale szampon 1500 ml wystarczy mi chyba na pół roku big_smile Jeśli chodzi o różnicę w kondycji włosów, to jest ona diametralna i raczej już nie wrócę do szamponów i odżywek z drogerii big_smile

22

Odp: Dobre szampony do włosów

Moim zdaniem szampony ziołowe posiadają najwięcej atutów. Oprócz pielęgnacji maja tez właściwości lecznicze - wzmacniają cebulki włosów, wpływają na porost smile

23

Odp: Dobre szampony do włosów

[quote=Joanna Natalia]A ja polecam częste zmiany szamponów. Sama mam ich przynajmniej 4 i co jakiś czas myję innym wink[/quote]
Też robię podobnie. Mam akurat dwie otwarte butelki, a poza tym po zużyciu jednego wybieram inny szampon. Korzystam z nich sama, więc jedna butelka wystarcza na tyle, żeby zaobserwować jak szampon sobie radzi i jakie są efekty stosowania go.

24

Odp: Dobre szampony do włosów

photoshop inoar

Ostatnio edytowany przez basia0707 (2017-09-07 13:46:44)

25

Odp: Dobre szampony do włosów

U mnie w łazienkowej szafce także zalega trochę szamponów. Myję zamiennie.