1

Temat: Catering dietetyczny?

Witajcie:-) Chciałem zrobić rozeznanie w temacie właśnie takiego cateringu, który oferowałby zdrowe, dietetyczne posiłki, najlepiej trzy posiłki, z dowozem, na terenie Warszawy. Czy jest możliwe coś takiego? Czy są w Warszawie firmy, które oferują takie usługi? Jeśli są, to proszę o sprawdzone namiary, linka lub nr tel:-) W pracy jestem do 18.00, czasami do 18.30 i nie jestem w stanie jeść zdrowo, co się już odbija nie tylko na mojej figurze, ale i na zdrowiu...((( Dlatego postanowiłem szukać optymalnego rozwiązania!

2

Odp: Catering dietetyczny?

Zwykle  to są opcje z 5- posiłkami, bo tak jest najzdrowiej:) Koleżanka zamawiała lightboxy i była zadowolona, bo choć nie jest to tanie , to z drugiej strony ma się z głowy zakupy i gotowanie:)

3

Odp: Catering dietetyczny?

Wiem coś na ten temat, też miałam taki problem szczególne wtedy kiedy zostawałam w pracy po godzinach i nie miałam nawet czasu na zrobienie sobie kanapki, ale na szczęście znalazłam taką firmę cateringową ale niestety na terenie Wrocławia ponieważ stąd właśnie jestem. jedzenie jest pyszne, świeże i przede wszystkim zdrowe więc myślę że w Warszawie też znajdziesz taką firmę

4

Odp: Catering dietetyczny?

Moim zdaniem powinieneś poszukać czegoś w sieci wink Szukanie naprawdę nie boli, a wujek google wcale nie gryzie big_smile Ja osobiście też swego czasu miałem problem z niezdrowym odżywianiem, ale ostatnimi czasy staram się wszystko rozplanować tak, aby czasu wystarczyło na szybki, ale zdrowy posiłek wink Zawsze robię sobie sałatkę w domu, kanapki czy inne smakołyki zamiast przepłacać za zdrowy catering tongue Tobie też radzę spróbować wink

5

Odp: Catering dietetyczny?

wiadomo internet to skarbnica wiedzy i znajdziesz się tam wszystko tylko trzeba umiejętnie szukać. Ale nie zawsze na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach znajdziemy najlepsze oferty. Kiedyś robiłam sobie osobiście kanapki jak miałam czas przed pracą. A jak nie miałam to szłam bez jedzenie i zawsze jakaś koleżanka mnie poratowała swoim śniadaniem. Było mega smaczne. Okazało się że zamawiała, a ja myślałam że sobie robi takie coś w domu i dlatego tak dobrze wygląda.

6

Odp: Catering dietetyczny?

Witaj szczerze mówiąc to najlepiej było by poszukać czegoś w okolicy. Niekiedy pizzerie coś takiego oferują ale nie jest to najtańsze rozwiązanie. Poszukaj czegoś w prasie i sieci. Poczytaj opinie. Myślę,że coś odpowiedniego znajdziesz. Powodzenia.

7

Odp: Catering dietetyczny?

Jak zobaczyłam jak to jest zrobione, to nie chcę nawet za darmo... Pomidor razem z ogórkiem w sałatce, czyli zero witamin - i podobno dietetyk to zatwierdza...:/

8

Odp: Catering dietetyczny?

Dla zabieganych to jest dobra opcja, bo zawsze to zdrowsze niż hamburger z colą, ale też trochę duży koszt jak za taką wygodę.

9

Odp: Catering dietetyczny?

Myślę ,że jak poszukasz w internecie to Ci będą przywozić ,za pieniądze w dzisiejszych czasach nie ma z tym problemu

10

Odp: Catering dietetyczny?

Ja korzystam z ich usług ,to mogę polecić

11

Odp: Catering dietetyczny?

ja też korzystam z takiej firmy i uważam, że warto, ale trzeba dobrze trafić, bo o niektórych słyszałam, że nie warto. mi polecił znajomy, który chyba już 4 firmy testował tongue

12

Odp: Catering dietetyczny?

Patrząc na koszt życia i posiłków spożywanych na mieście to 36zł za trzy posiłki to nie jest dużo. Tym bardziej jak są one zdrowe i przywożone bezpośrednio do firmy. To najniższa cena w pakiecie od 1000 do 1400kalorii . Jak dla mnie to akurat na posiłki w pracy ponieważ w domu jem tylko lekką kolację z chłopakiem więc koszt jest dla mnie do przełknięcia. Tym bardziej, że nie mam czasu przygotowywać posiłków w domu.

13

Odp: Catering dietetyczny?

Na rynku coraz więcej takich ofert dietetycznych. Na facebooku co chwila wyskakują mi różne firmy cateringowe smile

14

Odp: Catering dietetyczny?

Czasem zamawiamy taki catering . Jedzenie jest smaczne i w zasadzie nam pasuje w te dni, kiedy nie mamy akurat zbyt wiele czasu.

15

Odp: Catering dietetyczny?

Nie polecam cateringu dietetycznego. Wydasz niepotrzebnie pieniądze, dokładnie takie same posiłki przygotujesz sobie sam w domu i to za zdecydowanie mniejszą kwotę. Jeśli ktoś lubi wydawać niepotrzebnie pieniądze, to jego wybór, ale ja wolę sama przygotowywać pyszne domowe, a przede wszystkim nisko kaloryczne posiłki.

16

Odp: Catering dietetyczny?

Diety pudełkowe są fajne jak jest się singlem. Jak ma się do wyżywienia jeszcze męża i dziecko, to jest to już droga zabawa smile

17

Odp: Catering dietetyczny?

to jest super rzecz dla osób które nie mają czasu na gotowanie czy nie potrafią gotować. A nawet jeśli potrafią gotować to przy diecie zaczyna się to komplikować. liczenie kaloryczności posiłku a zarazem sprawdzanie ilości witamin i mineralów w potrawach jest strasznie skomplikowane. Więc lepiej zlecić to komuś kto sie na tym zna i dodatkowo przywiezie do domu. w Warszawie znalazłam firmę  a w waszych miastach coś takiego jest?

18

Odp: Catering dietetyczny?

OOO taki catering jest extra. Sama czytałam o diecie pudełkowej  i jestem nią zachwycona. Szukam dobrego cateringu w Poznaniu smile

Ostatnio edytowany przez milka4 (2016-07-27 10:34:37)

19

Odp: Catering dietetyczny?

Ja polecam catering dietetyczny z Warszawy. Korzystam z niego już jakiś czas bo koleżanka z pracy mnie namówiła (właściwie to nie musiała długo namawiać smile). Posiłki są komponowane przy współpracy z dietetykiem, więc wzięte są pod uwagę wszystkie wymagania. Ja na przykład mam nietolerancję laktozy i moje dania jej nie zawierają. Posiłki można zamawiać w dowolne miejsce (ja zamawiam do pracy, bo też często siedzę w niej cały dzień). Jestem bardzo zadowolona bo nie mam czasu na codzienne gotowanie, a dzięki tej diecie nie chodzę głodna i udało mi się schudnąć. Niedługo jeszcze mam zamiar zabrać się za chodzenie na siłownię smile

20

Odp: Catering dietetyczny?

Czasami łatwo samodzielnie możemy gotować zdrowe posiłki wystarczy tylko odrobina chęci. Możesz znaleźć sporo pysznych i zdrowych przepisów na różne dania. Myślę, że warto sobie  zajrzeć smile

21

Odp: Catering dietetyczny?

Oczywiście ,zę tak. Jest to dosyć popularne rozwiązanie, tak więc takie firmy funkcjonują w wielu miastach. Wcale jednak nie jest tak łatwo znaleźć odpowiednią dla siebie. Sama przetestowałam wiele róznych firm zanim zdecydowałam sie na zamówienie w jednej kateringu. Zamawialiśmy sobie do firmy rózne startowe zestawy i próbowaliśmy.
Jest smacznie, nie tak drogo jeśli porówna się inne tego typu firmy . A jedzenie jest bardzo ładnie podane.

22

Odp: Catering dietetyczny?

sprawdzę sobie bo widzę że ostatnio jest jakiś wysyp takich sklepów i miejsc z dobrymi rzeczami smile ja natomiast z mojej podręcznej listy topowych sklepow z ekologiczną zywnością i superfoods mam parę,  tutaj też tanio kupicie różne cudowności - głównie sypkie, kasze, makarony, oleje kokosowe. super sprawa że takie sklepy rosną jak grzyby po deszczu!

23

Odp: Catering dietetyczny?

a dlaczego to zły pomysł? zobacz, cenowo spoko czasami fast foody codziennie drożej wychodzą niż taki catering - wiem coś o tym bo porównywałam ceny. ja płacę w krakowie około 600 zł ale mam full wypas śniadanie-obiad i kolacje.

24

Odp: Catering dietetyczny?

Hmm tak się nad tym chwilę zastanawiałem i muszę powiedzieć, że dobrym pomysłem może być inwestycja w catering dietetyczny. Dlaczego? Cóż powód jest prosty. Taki catering dietetyczny zapewni ci przede wszystkim niezbędne składniki odżywcze. Jednocześnie jednak nie będzie w żaden sposób szkodliwy. poza tym nie będzie cię także napychał kaloriami. Jeżeli więc nie masz czasu gotować, to jest to dobry wybór. Zwłaszcze, że niestety ale nie schudniecie, jeżeli nie będziecie dobrze się odżywiać.

Ostatnio edytowany przez mertorek (2016-12-28 00:08:33)

25

Odp: Catering dietetyczny?

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli ktoś chce sobie zafundować odchudzanie, powinien wybrać catering dietetyczny,  a możliwości przecież jest naprawdę bardzo dużo.