1

Temat: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Hej dziewczynki. Jakimi samochodami jechałyście na swój slub? Preferujecie nowoczesne auta czy może tradycyjne? Sama jestem na etapie zastanawiania się co wybrac.

2

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Ja na początku zasstanawiałam się nad nowoczesny samochodem ale potem sobie pomyslałam,ze kurczę ślub to jedyna taka okazja w życiu... Fajnie byłoby się przejechać jakimś starym autkiem. Szczególnie,ze nie ma wielu okazji na taką przejażdżkę.

3

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Ja tradycyjne stary duży fiat smile Idealnie pasował, nowoczesne samochody jakoś tak nie mają duszy według mnie smile A jeśli jeszcze nie macie garnituru to może tu -  mają tam naprawdę spory wybór smile

4

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Mój brat jechał do ślubu czarną Wołgą do ślubu i wielu osobom się podobało, ale czy ja wiem... Zdecydowanie wolę nowoczesne samochody luksusowe i sama chętnie pojechałabym do ślubu na przykład jakimś luksusowym Volvo. No ale co kto lubi i wszystko zależy od indywidualnych upodobań pary, a szczególnie kobiety, bo nie oszukujmy się - to kobieta jest szyją big_smile

5

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Ja jestem za nowoczesnymi samochodami, a te starodawne, to jak dla mnie zwykła fanaberia. Moja kuzynka wynajęła taki zabytkowy i szczerze mówiąc nikomu się nie podobał

6

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Ja zdecydowanie wolę zabytkowe auto na ślub. smile To wyjątkowy dzień w naszym życiu i warto pomyśleć o wyjątkowym samochodzie smile np. Czerwony Cadillac  mi się bardzo podoba i jeśli w przyszłości będę wybierać to na pewno zabytkowe.

7

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

A jo nie mam nic przeciwko nowoczesności, bo są naprawdę fajne białe cabrio na takie okazje.

8

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Zimą to fajnie by było w takich wielkich saniach jak w filmie "Potop":) Tylko jak trafić żeby akurat był śnieg...?

9

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Nowoczesne są również fajne, np. SUVy

10

Odp: Samochód do ślubu. Nowoczesny czy starodawny

Citroeny z lat 20, takie kabriolety wysokie z dużymi resorami...