1

Temat: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

W ciągu najbliższych 2 miesięcy muszę udać się na zabieg usunięcia ósemki, nie jest to ząb zatrzymany, ale mój dentysta nie chce się tego podjąć i zalecił iść do chirurga. Szukam więc odpowiedniego specjalisty - Warszawa i okolice. Znacie kogoś wartego uwagi?

2

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

W przychodni Chrobry usuwają bezboleśnie, wizyta jest możliwa nawet w święta, więc o termin nie trzeba się martwić.

3

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Dzisiaj bardzo ciężko jest znaleźć wykwalifikowanego specjalistę któremu można w 100% zaufać. Niejeden z nas już pewnie miał do czynienia z "cudotwórcami", który zamiast pomóc robili tylko większe szkody. Dlatego jeśli szukacie dobrego i zaufanego dentysty to polecam Wam do przeczytania artykuł o stowarzyszeniach stomatologicznych, który pomoże Wam zawęzić krąg poszukiwań.

4

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

U mnie w mieście dr Maciej Krzywiński ma dobre opinie

5

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Niestety jeśli chodzi o chirurgię stomatologiczną to z Warszawy nikogo nie znam. Natomiast jeżeli chodzi o okolice Katowic czy Sosnowiec to mogę zdecydowanie polecić w kwestiach chirurgii stomatologicznej klinikę.
Świetni specjaliści, zawsze wybieram się tam z problemami dotyczącymi stomatologii.

Ostatnio edytowany przez elanowakowska (2016-06-27 12:25:51)

6

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Warto popytać znajomych, kogo polecają, to najlepsza rekomendacja.

7

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Sprawdź sobie jeszcze w Warszawie mają bardzo dobrych specjalistów w zasadzie i od protetyki i od chirurgi więc na pewno kogoś odpowiedniego powinniście znaleźć -  najważniejsze i tak jest ogólnie podejście do pacjenta. A u nich to podobno jest świetne.

8

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ja właśnie muszę usunąć ósemkę i zastanawiam się do kogo pójść.

9

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Jakby ktoś z Was potrzebował dobrego stomatologa z Lublina, zobaczcie sobie gabinet na Willowej. Oni dysponują nowoczesnym sprzętem, leczenie jest praktycznie bezbolesne, oferują kompleksowe usługi, tam przyjmuje chirurg szczękowy.

Ostatnio edytowany przez karolal (2016-08-02 13:42:53)

10

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ja usuwałam ósemkę  tam gdzie i leczę zęby. Lekarz zajął się mną bardzo sprawnie, wiadomo, że usuwanie jest nieprzyjemne ale nie bolało. Goiło się też ładnie. Polecam  do takich zabiegów. A trafiłam tam ogólnie z polecenia, znajomi z pracy tak chodzą do stomatologów.

11

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ja miałam wyrywanego zęba nr 8 i to było razem z zastrzykiem 10 minut całej operacji. Oczywiście tak jest jeśli korzenie są proste i nie podchodzą pod inne zęby...

12

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ja myję kilka razy dziennie, a mimo to czasem i tak pojawia się próchnica. Niestety moje szkliwo jest bardzo podatne na nie dlatego też często odwiedzam dentystę i czyszczę ząbki  z próchnicy. Jeżeli szukałabys dobrego detysty to słyszałam, że warto wybierać się do  gabinetu stomatologicznego.

13

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

ja usuwałam dwie i uważam,że jeśli miejsce jest zaufane i sprawdzone to warto pojechać trochę dalej

14

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Przy zabiegach tego typu warto wybrać naprawdę sprawdzonego stomatologa. W Katowicach, w klinice maja świetny sprzęt, doświadczonych chirurgów i pole magnetyczne czy laser biostymulujący - szybciej goją się rany, a Ty nie czujesz bólu.

15

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

A znacie może sprawdzonego  chirurga stomatologicznego? Kilka osób proponowało mi, żebym się  wybrała do Warszawy mam jednak kawałek drogi...

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-04-28 15:17:22)

16

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ja polecam Pana Bartosza. Lokalizacja Wola/Śródmieście. Dr Bartosz jest naprawde dobrym specjalistą, ja miałam usuwaną ósemkę przez niego chirurgicznie i wszystko poszło super, żadnych zastrzeżeń nie mam.

17

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Akurat nie Warszawa a Pszczyna i województwo śląskie.
Zdecydowanie polecam.

18

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Mnie coraz bardziej zaczyna boleć ósemka... nie wiem, czy nie okaże się, że tylko usunięcie mi zostaje. Boję się trochę. Byłam na takiej konsultacji, to Pani mnie nastraszyła - to raz, a dwa była mało uprzejma. Muszę zmienić na pewno dentystę.

19

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

na śląsku polecam placówki prywatne -  świetni specjaliści

20

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Prywatnie to już na pierwszej wizycie masz konsultację z wszystkimi potrzebnymi specjalistami. Również z chirurgiem, jeżeli jest taka potrzeba. Ustalany jest plan leczenia. Masz pewność, że leczenie jest przemyślane i zakończy się oczekiwanym przez Ciebie efektem.

21

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

W Warszawie polecam zdecydowanie na Chałubińskiego. Też miałam ząb zatrzymany do usunięcia i dopiero tam lekarz się podjął. Usuwał mi go w znieczuleniu ogólnym. Pełen profesjonalizm, rana zagoiła się bardzo szybko, w sumie żadnych dolegliwości po zabiegu nie miałam.

22

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Hej wink
Gdzie teraz jest najlepszy chirurg stomatolog w Warszawie? wcześniej mieszkałam we Wrocławiu ale wkrótce się tu przeprowadzam i trzeba będzie poszukać nowego cudotwórcy haha Zawsze miałam spore problemy z zębami, więc narazie kontrola mam nadzieje ze juzz mi ni cnie znajda nowego

Ostatnio edytowany przez kindofmagic (2018-06-11 10:34:39)

23

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Chodzę do stomatologa w Szczecinie, ale nigdy jeszcze nie musiałam wyrywać ósemek więc ciężko mi powiedzieć czy tam też usuwają. No ale ja za to miałam tam robione dwie nowe licówki. Jestem bardzo zadowolona z efektów, poza tym w porównaniu do innych gabinetów, w tym cena bardzo mi odpowiadała.

24

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Ostatnio byłam na zabiegu usuwania ósemek w Krakowie. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i bezboleśnie. Cenowo również byłam mile zaskoczona.

25

Odp: Chirurg stomatolog - kogo polecacie?

Popatrz  w Warszawie, ja co prawda u chirurga tam nie byłam, ale dentystów mają świetnych.