1

Temat: Alkohol na imprezie

Jaki preferujecie alkohol na imprezie smakowy czy czysty??

2

Odp: Alkohol na imprezie

Ja tylko drinki:)

3

Odp: Alkohol na imprezie

ja nie muszę wcale mieć alkoholu na imprezie smile jakoś mi to do szczęscia nie jest potrzebne smile Ostatnio byłam ze znajomymi na imprezie urodzinowej w krakowskiej restauracji Mekong- zabawa była idealna mimo, ze ja nie piłam niczego prócz soku smile

4

Odp: Alkohol na imprezie

Ogólnie nie przepadam za alkoholem, jednak kiedy wychodzę ze znajomymi do klubu to czasem lubię się napić. Preferuje wtedy zawsze ( no może prawie zawsze ) whisky z Colą.. mniam smile

5

Odp: Alkohol na imprezie

a ja lubię czasami ze znajomymi na spotkaniu wypić jakieś smakowe alkohole. Ale tak delikatnie. Cytrynówkę czy Wiśniówkę.

6

Odp: Alkohol na imprezie

Przez długi czas piłam wymyślne drinki, ale z czasem mi przeszło na rzecz wina. Chyba się starzeję, ale za to następny dzień jest znacznie łatwiejszy do przeżycia.

7

Odp: Alkohol na imprezie

Na imprezie jestem na trzeźwo i bardzo dobrze spędzam czas smile
Naprawdę może być wesoło, bez alkoholu.

8

Odp: Alkohol na imprezie

Też nie przepadam za alkoholem, a trudno przewidzieć jak alko zadziała na imprezach, bo czasem pobudza, a czasem muli. Najlepsze wspomnienia, te najbardziej zwariowane, kiedy śmiałam się najgłośniej, są ze szkoły - zero alkoholu, wystarczyło trochę fajnych ludzi w jednym miejscu i jednym czasie.

9

Odp: Alkohol na imprezie

Ja preferuję czystą [url]http://alkohole.eurocash.pl/oferta/wodka/[/url] wink Oczywiście rodzajów wódki jest wiele - wiadomo: zależy, co kto lubi. Jednak niezależnie od tego, kto jaką wódkę woli, najważniejsze jest to, by ich po prostu nie mieszać. Gwarantuję, że wtedy głowa nie będzie bolała smile

10

Odp: Alkohol na imprezie

Kiedyś z koleżanką wymieszałyśmy piwa (jakies 2-3 na głowę) i szampana... i żadna z nas nie miała kaca. Do dziś nie wiemy jak to się stało big_smile

11

Odp: Alkohol na imprezie

Może to był podrobiony szampan i piwo bezalkoholowe wink

12

Odp: Alkohol na imprezie

E niee... rosyjski szampan. Rosjanie nie mają podrabianych alkoholi tongue

13

Odp: Alkohol na imprezie

Smakowy najlepszy. Zwłaszcza jeśli to w spokojnym gronie. Ale czystą też nie pogardzę smile

14

Odp: Alkohol na imprezie

Przy imprezach to tylko czysta. Najlepsza polecam.

15

Odp: Alkohol na imprezie

Zależy od imprezy i osób, z którymi jestem na imprezie/przyjęciu. Najczęcściej jest to jednak wodka z dodatkiem (cola, sok itp.).

16

Odp: Alkohol na imprezie

Jak jest dobre towarzystwo, to i bez alkoholu impreza się uda, a jak niefajne, to nawet schłodzona czysta nie pomoże.

17

Odp: Alkohol na imprezie

Drineczki!!

18

Odp: Alkohol na imprezie

Uważam, że wszystko jest dla ludzi, w odpowiednich ilościach. wink Ostatnio kumpel robił świetne drinki z burbonem, mam nawet na niego przepis. Nazywa się Colonel Collins:
W shakerze mieszamy 30ml soku z cytryny, 15ml syropu cukrowego i 60ml Wild Turkey 81, przelewamy do wysokiej szklanki z lodem i dopełniamy wodą gazowaną. Mieszamy, dekorujemy szklaneczkę plasterkiem cytryny i gotowe.

19

Odp: Alkohol na imprezie

Kolorowe, fajnie wyglądające drinki to wręcz dekoracja imprezy big_smile Zauważcie, jak takie elementy ożywiają stoliki i jak "wakacyjnie" się robi, kiedy każdy trzyma w doni coś, co wygląda orzeźwiająco i wesoło.

20

Odp: Alkohol na imprezie

Z moich nowych odkryć to np. świetny drin z pieprzówką, ale to po prostu musi być alkohol z górnej półki jakościowej.
Zastąpicie go, to efekt smakowy też będzie inny. Łapcie:

40 ml Gutt Vodka Pepper

80 ml soku żurawinowego

40 ml pulpy z mango lub świeżego soku z mango

21

Odp: Alkohol na imprezie

No tak impreza bez alkoholu też może być udana. Często nie piję, bo jestem kierowcą i mi to nie przeszkadza. Kiedy już mam okazję się napić, wtedy nie pogardzę drinkiem z dobrym burbonem, takim jak Wild Turkey.

22

Odp: Alkohol na imprezie

Nie jestem zwolenniczką alkoholu i sama nigdy nie pije, nawet przy okazjach, jak imprezy czy jakieś uroczystości. Można się dobrze bawić i bez tego.

23

Odp: Alkohol na imprezie

Picie alkoholu nie musi od razu oznaczać upijania się na całego.
Pokazałam przykład fajnego drinka. Alkohol można po prostu sączyć, dla przyjemności, dla smaku.
Lepiej pić coś jakościowego, robiącego różnicę - na takie tematy warto stawiać.

24

Odp: Alkohol na imprezie

Podobnie jak część wypowiadających się tu osób, również i mnie alkohol nie jest potrzebny do dobrej zabawy. Jestem też zwolenniczką [url=http://www.drivingexperience.pl/]tego typu imprez[/url], gdzie w żyłach buzuje adrenalina, a nie alkohol smile

25

Odp: Alkohol na imprezie

[quote=rikela]Picie alkoholu nie musi od razu oznaczać upijania się na całego.
(...)
Lepiej pić coś jakościowego, robiącego różnicę - na takie tematy warto stawiać.[/quote]
Dokładnie smile
Ja również raczej stronię od alko i z pewnością go nie potrzebuje, a jeśli piję, to ze względu na smak, a nie chęć zmiany stanu świadomości wink Swoje w tym celu już wypiłam, kiedy miałam fiu bździu w głowie.
W celach degustacyjnych należy postawić zdecydowanie na jakość trunków. Jak komuś zależy jedynie na tym, żeby mieć fazę, to może pić byle co big_smile