1

Temat: ciekawe aranżacje ścian

zastanawiam się nad odświeżeniem mieszkania, macie jakieś pomysły na ciekawe aranżacje ścian? głównie chodzi o salon i sypialnię

2

Odp: ciekawe aranżacje ścian

hm może naklejki na sciane ? widzialas takie cuda

3

Odp: ciekawe aranżacje ścian

tak widziałam, ale do tego marzyło by mi się jakoś efektownie pomalować a nie tylko jeden kolor i już

4

Odp: ciekawe aranżacje ścian

to może ombre ?

5

Odp: ciekawe aranżacje ścian

o co do ścian o tym nie pomyślałam, a widziałaś gdzieś jakieś fajne połączenia?

6

Odp: ciekawe aranżacje ścian

tak widziałam i dla mnie efekt bombowy

7

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Faktycznie efekt jest super, a co myślicie o połączeniu rożnych kolorów?

8

Odp: ciekawe aranżacje ścian

jak dla mnie jeden kolor ale rozne odcienie albo spróbuj pomalować dwie sciany tak a dwie tak też fajny efekt

9

Odp: ciekawe aranżacje ścian

wydaje mi się ze jest to fototapeta

10

Odp: ciekawe aranżacje ścian

atak fakt, mój kuzyn ma wlasnie cos takiego jedna sciana czarna druga czerwona a pośrodku wielki szary dmuchawiec powiem szczerze ze brzmi dziwnie ale przy oświetleniu wygląda super

11

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Gdzieś widziałam motyw dmuchawców:)

12

Odp: ciekawe aranżacje ścian

mi podobają sie takie delikatne motyle

13

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ja szukam czegoś oryginalnego, nie mam konkretnie pomysłu.

14

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ciekawą aranżację ściany uzyskamy dzięki zastosowaniu elementów sztukaterii. Powracająca do trendów dekoracji sprawdza się w każdym stylu wnętrza dzięki różnorodności elementów. Można zastosować panele dekoracyjne 3D, które niebanalnie ozdobią wnętrze. Eleganckiego wyglądu nadadzą listwy ścienne, przypodłogowe czy sufitowe. Każdy z elementów można malować dzięki czemu wpisanie się w kolorystykę wnętrza nie będzie problemem smile
Dzięki sztukaterii stworzymy nietuzinkowe dekoracje wnętrza smile

15

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Witam.
Jeśli nie masz pomysłu zawsze można poradzić się architekta. Może takie oświetlenie by się bardziej sprawdziło

16

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Bardzo ciekawą aranżacją ścian jest ściana tapicerowana niesamowicie mi się podoba, a wy co myślicie o takim rozwiązaniu ? Firma Tapign jest niesamowita w tapicerstwie meblowym i samochodowym, mają genialne projekty !

17

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ja ostatnio zamówiłam sobie obraz ze zdjęcia z naszej podróży poślubnej. Mielismy masę przepięknych krajobrazów na karcie do aparatu i chcieliśmy to uwiecznić. Nie tylko zrobiliśmy album ze zdjęciami ale również powiesiliśmy zdjecie na głownej ścianie w salonie.

W sieci jest możliwość zamówienia obrazu na płótnie właśnie ze zdjęcia.

OBraz porządny. Wygląd to zdecydowanie lepiej niż zwykkły obraz ale w antyramie.

[img]https://fedkolor.pl/2146-home_default/wlasne-zdjecie.jpg[/img]

18

Odp: ciekawe aranżacje ścian

U nas też są zdjęcia na ścianach. Przynajmniej wiadomo, kto mieszka. ;-)

19

Odp: ciekawe aranżacje ścian

My mamy trzy ściany pomalowane na delikatny beż, a jedna na ciemną czekoladę. Świetny kontrast. A jeżeli chodzi o farby, to przy dzieciach rewelacyjnie spisuje się Magnat.

20

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Na blogach mają bardzo ciekawe pomysły i propozycje, może czymś się zainspirujesz smile

21

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Ja brałam pod uwagę fototapetę ale potem zrezygnowałam z uwagi na to,że fototapeta wymaga pewnego remontu a sama nie miałam na to czasu ani większej ochoty... Za to zakupiłam kilka eleganckich obrazów, które powiesiłam na ścianach.
W stylu retro.
Gdybyści czegoś takiego szukali to obecnie są tam spore zniżki na takie dodatki.

22

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Chyba nie będę pierwszy który napisze że fototapeta to ciekawe rozwiązanie.
Mnogość fotografii  pozwala na uzyskanie na prawdę oryginalnego wystroju wnętrza.

23

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Mi się najbardziej podobają proste grafiki. Modne są też plakaty.

24

Odp: ciekawe aranżacje ścian

A jakie macie zdanie na temat naklejek na ścianę? Wydaje mi się, że naprawdę zaczyna to być modne, a i też jest ładne. Wybór jest naprawdę bardzo duży i zastanawiam się, czy sobie takiego drzewa nie rzucić na ścianę w salonie. Uważacie, że jest to dobry pomysł?

25

Odp: ciekawe aranżacje ścian

Jeśli szukacie ciekawych dekoracji ściennych to polecam Wam zajrzeć do tej oferty gdzie znajdziecie ciekawe dekoracje, w dobrej jakości i przystępnych cenach.