1

Temat: Gdańsk

Witam, czy zagląda tu ktoś z Gdańska - najlepiej dzielnica Brętowo albo Stogi? Szukam nowych znajomych, towarzystwa do wspólnego biegania czy wyjścia do kina, potrzebuję się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, a we dwójkę raźniej...

2

Odp: Gdańsk

Pół roku temu przeprowadziłam się do Gdańska, i niestety tryb mojej pracy wyklucza poznanie nowych ludzi, z którymi mogłabym spędzić wolny czas, a grono moich przyjaciół tutaj jest niezbyt liczne, dlatego szukam osób, które podobnie jak ja zamiast siedzieć i zamulać przy kompie lub tv wolą wyjść i porobić coś ciekawszego lub po prostu pogadać przy piwie;) Mieszkam w centrum.

3

Odp: Gdańsk

Hej, mieszkam też w Gdańsku i chętnie się spotkam, nawet jutro po południu -  już piszę na PW:)

4

Odp: Gdańsk

Pochodzę z Gdańska -Wrzeszcza - może mieszka ktoś niedaleko, poszukuję ludzi na wspólne wypady do kina lub pubu.
Anays, może bym Ci pokazała miasto? Mam 27 lat jestem singielką i na razie tak musi zostać:)  Aśka smile

5

Odp: Gdańsk

Hej, pewnie że chcę, bardzo mi miło:) Już piszę Ci na priv moje namiary!

6

Odp: Gdańsk

ja też chętnie dołączę:)

7

Odp: Gdańsk

Całe życie słyszę, że jestem "dziwna".
Mało kto się śmiał z moich dowcipów, mało kto mnie lubił.
Mam dość niemówienia tego, co myślę 'bo może ktoś to źle odebrać'. Mam dość proponowania wspólnych spotkań, by usłyszeć 'niestety nie mam czasu. Zgadamy się.' - po czym mijają lata...
Dość zachowań wzorców społecznych, dość bycia nudziarą.
Szukam więc takich jak ja. I nie chodzi mi o dziwność wyglądu, a dziwność zachowań.
Jeżeli tak jak ja czujesz się wyalienowana, mająca łatkę "dziwnej"  to pisz śmiało.

8

Odp: Gdańsk

Wiem, że obecnie tematem numer jeden jest koronawirus i historie z nim związane. Jestem przekonana, że  nasze życie nie będzie  już  takie same jak dotąd. Wiele osób zwraca już  teraz uwagę na inne wartości. Zawsze to lepiej późno  niż  wcale. Jak myślicie,  czy w tej sytuacji warto pomyśleć  też  o duchowych potrzebach? Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne i szukam podobnych osób do znajomości - Gdańsk i okolice.

9

Odp: Gdańsk

Chętnie poznam singielkę do wspólnych podróży po Polsce:)