1

Temat: Podróż poślubna :)

Witam Wszystkich smile

Jak ślub, to wesele, a jak wesele to i podróż poślubna...tak przynajmniej mówi moja mama tongue

Dziewczyny mam do Was pytanie...czy któraś z Was spędzała tzw. miesiąc miodowy w Krakowie?
Zawsze marzyłam, żeby tam pojechać, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze. Teraz narzeczony zaproponował, że on też nie był, więc możemy pojechać po ślubie.
Mam tylko taki mały problem...z racji tego, że nigdy tam nie byłam, to nie znam żadnego ładnego miejsca hmm. Myślę, że najlepszy byłby hotel...najlepiej w samym Krakowie, żebyśmy wszędzie mieli blisko...przecież nie spędzimy całej podróży  w pokoju wink.

Możecie mi coś doradzić?

2

Odp: Podróż poślubna :)

polecam Barcelonę właśnie we wrześniu byliśmy tam w podroży poślubnej i było cudnie. Paryż mnie rozczarował a jeśli chodzi o cieplutko i plaże to tam tego nie ma poza ty strasznie drogo. We wrześniu to Hiszpania, Chorwacja, Grecja, Turcja, Bułgaria,  Portugalia, Włochy  i pewnie inne ale tam jest pogoda.

3

Odp: Podróż poślubna :)

Ja trochę nietuzinkowo dla osób preferujących obłędne widoki polecę Szwajcarię. Osobiście kocham może, piasek, plażę etc, wiem że to może mało typowe na podróż poślubną. Jednak Szwajcaria w jakiś sposób mnie urzekła.

4

Odp: Podróż poślubna :)

Ja na pewno pojechałabym w jakieś ciepłe kraje...może tu uda Wam się zaplanować jakąś ciekawą wycieczkę?

5

Odp: Podróż poślubna :)

My się zastanawialiśmy nad jakimś miejscem w kraju smile CO możecie w Polsce polecić  ?

6

Odp: Podróż poślubna :)

Góry ! Lubię morze ale to góry kocham najbardziej. Jest tam bardzo wiele ciekawych miejsc oraz atrakcji tak więc człowiek nie ma szans nudzić się tam zarówno latem jak i zimą. Warto jest wybrać się w Bieszczady.

Obecnie znajduje się tam lista ciekawych atrakcji w tym rejonie. Nadal nie jest tak często odwiedzany przez turystów jak na przykłąd Zakopane. Dzieki temu jest tam o wiele taniej oraz spokojniej .Można wypocząć. Polecam wynająć sobie noclegi na przykład w Arłamowie. Świetny hotel,oferuje bardzo dobry standard noclegów. Byliśmy tam kilka razy wink

7

Odp: Podróż poślubna :)

Może wybierz się gdzieś za granicę . Mnie kręci Norwegia ponoć jest tam sporo pięknych miejsc.
Dużo o Norwegi czytałam .
Jest tam kilka bardzo dobrych artykułów właśnie o podróżowaniu mimo iż jest to forum typowo biznesowe.

8

Odp: Podróż poślubna :)

Słyszałem, że podróże poślubne są często organizowane w Szwecji, to bardzo piękny kraj w którym jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Warto sprawdzić oferty wycieczek w tamte rejony.

9

Odp: Podróż poślubna :)

Podróż poślubna przede wszystkim powinna być ciekawa i odpowiadać zainteresowaniom obojgu partnerom. Możemy wybrać bierny lub czynny wypoczynek, dla tych z nas, którzy nie lubią się nudzić na wyjeździe zostały przygotowane takie propozycje

10

Odp: Podróż poślubna :)

Podróż poślubna??hmmm bezludna wyspa!!Tylko ja i on

11

Odp: Podróż poślubna :)

ah mnie się marzy Bali - koleżanka była i mówiła że było genialnie! zbieram powoli już kasę, tak z 20 tys. pewnie trzeba mieć żeby na spokojnie sobie odpocząć ponad tydzień, więc gonię z pracą ile się da. A potem wiadomo wymiana, koleżanka mówiła mi że w ergokantor.pl warto wymienić bo nie biorą prowizji i mają sporo walut, aż 13. A wiadomo że w stacjonarnym kantorze często tak nie jest.

12

Odp: Podróż poślubna :)

Ja to najbardziej lubię ciepłe kraje - Hiszpania, Portugalia, Kanary... smile Byliśmy tam w podróży poślubnej i potem kilka razy na wczasach smile Niestety każdorazowo mamy kłopot z dostaniem się na lotnisko bo z naszej mieściny pod Włocławkiem niewiele połączeń na lotnisko jeździ...

13

Odp: Podróż poślubna :)

[quote=KakaOK]Ja to najbardziej lubię ciepłe kraje - Hiszpania, Portugalia, Kanary... smile Byliśmy tam w podróży poślubnej i potem kilka razy na wczasach smile Niestety każdorazowo mamy kłopot z dostaniem się na lotnisko bo z naszej mieściny pod Włocławkiem niewiele połączeń na lotnisko jeździ...[/quote]
[url=https://www.modlinbus.pl/strony/page/dojazd-z-wloclawka-do-warszawy-centrum]Obczaj sobie ten transport z Włocławka[/url]. Widzę, że mają zniżki, jeżdżą dość sprawnie i dojeżdżają na samo lotnisko smile

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2017-04-28 14:32:58)

14

Odp: Podróż poślubna :)

Naszą podróż poślubną chcieliśmy spędzić w Polsce, a najlepiej nad morzem. Jednak wiadomo jak bywa z pogodą, dlatego zdecydowaliśmy się na hotel z basenem nad morzem http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/. To była dobra decyzja, bo w hotelu było również spa, więc chodziliśmy na różnego rodzaju zabiegi i masaże, dzięki którym zrelaksowaliśmy się. Okolica jest piękna, było dużo atrakcji, więc nawet nie było mowy o nudzie. Teraz coraz więcej osób wyjeżdża za granicę, a my właśnie docenialiśmy Polskie krajobrazy, ciszę i spokój. Bardzo nam się podobało.

Ostatnio edytowany przez nataliakok (2018-04-18 14:00:59)

15

Odp: Podróż poślubna :)

Jednak dla mnie to powinna być podróż za granicę, żeby zobaczyć coś innego niż tu w kraju, a w innej kulturze znaleźć inspiracje dla dalszego wspólnego życia:)

16

Odp: Podróż poślubna :)

Chętnie pojechałabym do Włoch, do Toskanii:)

17

Odp: Podróż poślubna :)

Afryka to ciekawy kierunek dla młodych par...