26

Odp: Tabletki "po" - opinie

pewnie po jednym razie nic się nie stanie ale taka tabletka to faktyczni tylko taka ostania deska ratunku. Ja nie rozumiem za to młodych kobit, które wolą taką tabletkę po niż regularną antykoncepcję. Jest przecież tyle tabletek dla młodych dziewczyn  z mała zawartością hormonu- to o wiele bezpieczniejsze niż taka tabletka "po"

27

Odp: Tabletki "po" - opinie

Dokładnie- takie tabletki to tylko ostatnie wyjście. Niestety czasem wydaje mi się, że nastolatki nie zdają sobie sprawy z tego że negatywnie wpływają one na organizm, jeżeli ktoś przyjmuje je za często.

28

Odp: Tabletki "po" - opinie

nie spotkałam się z lekarzem, który robiłby problemy. raczej z takimi, którzy jeśli już nie przepisują, to wyraźnie o tym piszą na swojej stronie internetowej itp. ale jest znacznie więcej takich, którzy jednak stawiają dobro pacjentek ponad swoje sumienie.Młode dziewczyny nie stać po prostu na to, żeby pójść do apteki i ot tak wydać ponad stówę na jedną tabletkę. a dorosłe świadome kobiety moga robić co chcą, zgodnie ze swoim sumieniem. jeśli chodzi o efekty uboczne, to oczywiście że są. to jest duża dawka hormonow. najczęściej są to nudności i osłabienie. trzeba uważać, żeby zażytej tabletki nie zwymiotować. po prostu jeśli już coś takiego bierzemy, to ze świadomością, że przez następne kilka godzin będziemy się czuć gorzej, więc nie planujemy jakichś wyjść na miasto, tylko spokojny wieczor w łóżku.

Ostatnio edytowany przez amelia (2017-08-10 20:29:54)

29

Odp: Tabletki "po" - opinie

własnie czytałam w newsach że kobiety spotkały się z odmową ze strony lekarzy, którzy bronią się "klauzulą sumienia"... dla mnie ta tabletka to kwestia wyboru i to czy ktoś z niej skorzysta czy nie to jest jego broszka. Dlatego też wycofanie jej ze sprzedaży bez recepty to dla mnie kolejny krok do ograniczenia kobiecej wolności wyboru. Za chwilę okaże się, że w ogóle antykocepcja będzie zakazana, że wycofane będą prezerwatywy, tabletki że o antykoncepcji długoterminowej  w ogóle już nei wspomnę... im więcej zakazów bez względu na to czy korzystamy z czegoś czy nie - tym więcej przyzwoleń na tworzenie nowych...

30

Odp: Tabletki "po" - opinie

Mają skutki uboczne, więc nie wolno ich stosować zbyt często

31

Odp: Tabletki "po" - opinie

Nasza medycyna idzie niestety w stronę zdalna, tylko wypisywanie recept się liczy, a nie zbadanie pacjenta...

32

Odp: Tabletki "po" - opinie

To jest awaryjne wyjście taką tabletka , badania nie mają tu nic do rzeczy.