76

Odp: moda męska

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem jak szybko moda męska się rozwija. Teraz bardzo modne są brody mój facet też tej modzie uległ.
Koniecznie muszę kupć mu coś do pielęgnacji i dużo fajnych rzeczy widziałam w  Beardman . Mają na prawdę szeroki asortyment i dość dobre ceny.

77

Odp: moda męska

Masz spory budżet. Mój maż jakiś czas temu kupował sobie zegarek. Na początku chciał sobie kupić jakiś model od Diesla ale kilka osob mu to odradziło.. Poza tym poczytalismy sobie o tych zegarkach na forach i ludzie nie są zadowoleni z jakości.

W koncu kupił sobie klasyczny model Tissota, dokładnie ten:


NIe był drogi a dobrze się prezentuje na ręcę. Jest trochę sportowy ale do garnituru również pasuje.

78

Odp: moda męska

A to mój lubi ubierać się modnie, ale też bez przesady. Najwięcej ubrań ma z H&M.

79

Odp: moda męska

Modne ubrania można dostać również na Wielu z tych rzeczy nie widziałam w sklepach, a są również od projektantów.

Ostatnio edytowany przez soni (2016-07-28 13:00:14)

80

Odp: moda męska

Recman ma eleganckie garnitury - i niedrogie

81

Odp: moda męska

Moda męska to fajny temat,zwłaszcza, że co raz więcej się w tym kierunku zmienia. Uważam, że do tej kolekcji brakuje trochę więcej dodatków, takich jak na przykład poszetka :-)    Myślę, by coś takiego sprawić na święta mojemu bratu, kupowałyście kiedyś?

82

Odp: moda męska

Mój facet jeszcze kilka lat temu nie potrafił się ubrać i wygląda tragicznie. Nosił zazwyczaj dresy i adidasy. Ok można nałożyć dresy i fajnie wyglądać, ale pod warunkiem, że te dresy nie mają x lat i nie są wyciągnięte i wypłowiałe. Teraz jest to całkiem inny facet, który moim zdaniem ubiera się nawet lepiej ode mnie. Kiedyś facet w dresach, teraz w chinosach, fajnej koszulce lub koszuli. Ciężko dokładnie określić jaki ma styl, bo zazwyczaj stara się je łączyć, ale ubiera się tak, żeby było mu tez wygodnie. Jeszcze kilka lat temu moda męską praktycznie nie istniała, w sieci i w gazetach rzadko można było spotkać porady dotyczące ubioru mężczyzn. Internet zapełniony był blogerkami modowymi, a nie było blogerów modowych. Tak na prawdę zaczęło się to zmieniać dopiero kilka lat temu, gdy powstaławały pierwsze blogi, które nie pomijały mężczyzn. Obecnie blogów z modą męską jest sporo, ale ciężko wśród nich znalezc taki z fajnymi poradami. Niedawno mój chłopak zaczął czytać a ja razem z nim, bo jest to blog, w którym znajdziemy zarówno porady dotyczące mody męskiej jak i damskiej. Jest to stosunkowo młody blog, ale z bardzo fajną i rzetelną treścią.

83

Odp: moda męska

A jakie podobają wam się paski męskie u mężczyzn? Ja widziałam peruzzi i zastanawiam się nad zakupem takiego mojemu partnerowi, ale nie wiem jaki dokładnie wybrać.

84

Odp: moda męska

Mój facet lubi dobrze wyglądać, starannie dobiera swoją garderobę i uwielbiam to w nim. Ma swoje ulubione sklepy zarówno stacjonarne, jak i internetowe. Każdy jego zakup jest przemyślany i każda część garderoby pasuje do jego style. Ostatnio zauważyłam jak robi zakupy na mojezakup.net  Uwielbiam tą stronę, śmiał się ze mnie, że nałogowo zostawiam tam pieniądze, ale teraz robi to samo wink

85

Odp: moda męska

Nawet jeżeli mężczyzna ubiera się w stylu sportowym to w jego szafie nie powinno zabraknąć porządnego, jedwabnego krawata. Od czasu do czasu, każdy jest zmuszony do eleganckiego stroju i wtedy elegancki krawat to podstawa. WIdziałam ładne, jedwabne krawaty w . Mają bardzo modne wzornictwo.

86

Odp: moda męska

Moda męska nie jest tak bogata jak damska, ale faceci też nie mają na co narzekac i jest w czym wybierać, z pewnością najwięcej rzeczy znajdzie się w sieci

87

Odp: moda męska

Oczywiście, że nie mają na co narzekać. Mojemu zawsze coś znajdziemy w HM.

88

Odp: moda męska

Ja bardzo często kupuję swojemu facetowi lub na prezent paski męskie. Tutaj macie całkiem spoko artkuł o tym jak się je powinno dobierać.

89

Odp: moda męska

Często? Ja nie mam potrzeby, by kupować mojemu dużo pasków. Raczej stawiam na koszule i t-shirty.

90

Odp: moda męska

[quote=pelargonia]Często? Ja nie mam potrzeby, by kupować mojemu dużo pasków. Raczej stawiam na koszule i t-shirty.[/quote]
A ja właśnie paski smile thirty lecimy z Lidla itp już się przekonałam, że te z Lidka i np z Zary to właściwie to samo...

91

Odp: moda męska

Lubię oglądać facetów w jeansach:)

92

Odp: moda męska

Dla mnie facet w garniturze czy mundurze wygląda najlepiej