26

Odp: Depilacja brwi?

pęsetą w domu najlepiej smile

27

Odp: Depilacja brwi?

Ja używam od lat tylko pęsety oraz nożyków do depilacji!

28

Odp: Depilacja brwi?

Ja czasem sobie przycinam niektóre dłuższe włoski nożyczkami, bo nie chce mi się ich wyrywać.
Tylko te, które wyrastają poza linie są eliminowane.
Lubię swój kształt brwi, ciężko pracowałam, by przywrócić je do normalnego stanu po paru błędach (wynikających z mojej własnej ślepoty) i teraz bardzo o nie dbam.
Minus jest taki, że muszę czasem odczekać trochę czasu, aby móc złapać niektóre okazy pęsetą.

29

Odp: Depilacja brwi?

Ja szczerze mówiąc prawie w ogóle nie reguluje. Tylko troszkę bliżej przegrody nosowej.

30

Odp: Depilacja brwi?

Tak, między brwiami często jest za dużo włosków, u mnie też. Próbowałam nawet plastrów, żeby je usunąć na stałe, ale jednak odrastają...

31

Odp: Depilacja brwi?

Plastry faktycznie sprawiają ból ale po jakimś czasie  człowiek się przyzwyczaja

32

Odp: Depilacja brwi?

Ja usuwam włoski plastrami od lat i faktycznie odrastają tylko pojedyńcze, ale wciąż muszę je wyrywać

33

Odp: Depilacja brwi?

Czasem machnę plasterkiem odciętym od takiego zwykłego do depilacji ciała. Ogólnie to jednak wolę bawić się pensetą.

34

Odp: Depilacja brwi?

Ja bym się bała, że plaster mi za dużo tam  wyrwie... Wolę mieć nad tym kontrolę, żeby nie wyglądać potem jak klaun z domalowanymi brwiami;)

35

Odp: Depilacja brwi?

Ale plaster nakleja się na linii brwi, w miejscu, w którym ma nie być ani jednego włoska. Co prawda tych grubszych nie usuwa, a jedynie meszek, więc i tak pęseta idzie wtedy w ruch.

36

Odp: Depilacja brwi?

Ja codziennie usuwam zbędną brew, a raz w miesiącu modeluję je w gabinecie kosmetycznym Good Time Day Spa
Profesjonalnego modelowania same nie zrobimy domowymi sposobami

37

Odp: Depilacja brwi?

ja też tylko pęseta... Staromodnie tongue

38

Odp: Depilacja brwi?

No i najlepiej tak, bo każdy włos rośnie sobie po swojemu i jest w innej fazie wzrostu, a pęsetą zawsze można na bieżąco je usuwać, nawet te bardzo krótkie.

39

Odp: Depilacja brwi?

A ja prawie nie reguluję, bo takie szersze też pasują mi do twarzy

40

Odp: Depilacja brwi?

A mnie się podobają cieniutkie, to symbol zadbanej kobiety:)

41

Odp: Depilacja brwi?

Ja wyrywam zbędne włoski pęsetką smile

42

Odp: Depilacja brwi?

Polecam zbiór fajnych wskazówek jak zadbać o dobrze wydepilowane brwi

43

Odp: Depilacja brwi?

myślę że najlepiej pensetą , albo u kosmetyczki .
polecam stronkę
____________________________________

44

Odp: Depilacja brwi?

Ja do pewnego czasu też radziłam sobie sama - pęsetą. Ale jak poszłam pierwszy raz do kosmetyczki to dopiero wtedy moje brwi i w ogóle - cała oprawa oka zaczęły wyglądać dobrze tongue Jednak samemu trudno sobie dobrze nadać kształt, bo przecież mamy asymetryczne twarze. A i chodzę tutaj: jakbyście były zainteresowane smile

Ostatnio edytowany przez micha23 (2016-10-12 17:31:57)

45

Odp: Depilacja brwi?

Nigdy nie depilowałam brwi, ale podkreślam je kredką.

46

Odp: Depilacja brwi?

To prawda dobra kosmetyczka potrafi zdziałać cuda. A sama depilacja brwi to nie wszystko, ważne jest jeszcze modelowanie brwi, do tego wystarczy wam odpowiedni domowy zestaw np. The One z oriflame  , w skład zestawu wchodzą  2 cienie do brwi, 2 ścięte pędzle i wosk. Więc jeśli tak jak ja nie zawsze macie czas iść do kosmetyczki to taki zestaw ratunkowy dla waszych brwi na pewno warto mieć zawsze pod ręką smile

47

Odp: Depilacja brwi?

Reguluję pęsetą smile

48

Odp: Depilacja brwi?

Ja korzystam z uslug kosmetyczki, jest o wiele szybciej, niestety mam tez taki problem, ze moje brwi sa nierowno porosniete sad Uzywam eyebrow powder od golden rose, ktory idealnie osiada miedzy wloskami, tworzac idealna, ladna brew, efekt jest bardzo naturalny i trwaly.

49

Odp: Depilacja brwi?

Czasami usuwam włoski znad brwi paseczkami do depilacji, a kształt brwi koryguję pęsetą.

50

Odp: Depilacja brwi?

pęseta mi wystarczy, nie probowałam nawet niczego innego. ale w ogóle mało robię z brwiami, mimo że są bardzo jasne, nigdy nawet nie miałam zrobionej na nich henny.