51

Odp: Zapalenie pęcherza

Tylko prawda jest taka, że z obecnymi kolejkami do lekarzy, nawet i dostanie recepty jest nie lada wyczynem.
Akurat skoro mam sprawdzony lek, to mogę w każdym momencie udac sie po niego do apteki lub sięgnąć do apteczki wink

52

Odp: Zapalenie pęcherza

[quote=karolcia666]Polecam URO Furaginum bo jest skuteczny, jednak 20 ponad złotych to dość drogi wydatek, a idąc do lekarza na receptę dostaje się te same tabletki ale za 3-4 zł wiec może warto poprosić lekarza o receptę, ale i o skierowanie na badania.[/quote]

A gdzie ty tak drogo kupujesz? W większości aptek kosztuje maksymalnie 14,90. Jak dobrze trafisz to kupisz i za 10...
Poza tym urofuragina nie jest na receptę. Na pewno nie mylisz leków?

53

Odp: Zapalenie pęcherza

Tabletki-Furagina.
Właściwości furaginy: Furagina jest pochodną nitrofuranu, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych.
Wskazania: Zakażenie dolnych dróg moczowych.

54

Odp: Zapalenie pęcherza

Niestety leków jest teraz wiele wiec warto dokładnie doczytac czy aby na pewno piszemy o tym samy. Ja mam Urofuraginum i faktycznie u mnie płace za opakowanie około 12 zl. Bez recepty wiec tu raczej na pewno kolezanka pomyliła leki.

55

Odp: Zapalenie pęcherza

Urofuraginum i Furagina, to 2 leki od zapalenia pęcherza moczowego. Pewnie są też inne smile

56

Odp: Zapalenie pęcherza

Ale są tez inne supelementy które ludzie tez z lekami mylą. Ja sprawdzałam z tych  dwóch tylko Urofuraginum i u mnie sie sprawdziło wiec to moge polecic.

57

Odp: Zapalenie pęcherza

Furagina, inaczej furazydyna, furaginum jest lekiem stosowanym w leczeniu niepowikłanych zakażeń układu moczowego. Skład jest ten sam, tylko nazwy inne. Też polecam.

58

Odp: Zapalenie pęcherza

U mnie zawsze sprawdza się takie kombo: Urofuraginum + witamina C 1000mg + no-spa + paracetamol

59

Odp: Zapalenie pęcherza

Okropna choroba. Sama swego czasu bardzo czesto na to chorowałam oraz źle przechodziłam tak więc nie polecam nikomu. Mi pomogła wizyta u dobrego lekarza, który zlecił mi odpowiednie leczenie. Chodziłam do tej poradni w Gdańsku: [url]http://lifemedica.pl/specjalizacje/urologia/[/url] - przyjmuje tam obecnie pan Michał Jung. Jestem bardzo zadowolona. Przypisał mi odpowiednie leki. Mój stan znacznie się dzięki temu poprawił. Już dawno nie chorowałam.

Profilaktycznie oczywiście przyjmuję zurawinę.Pomaga.

60

Odp: Zapalenie pęcherza

Wiele kobiet w ogóle ignoruje objawy. Kupuje sobie furagine i myśli że to załatwi sprawę. Niestety jest to nieco bardziej skomplikowane i często wizyta u lekarza jest konieczna by nie pogorszyć sprawy [url]http://www.adammichalski.pl/czym-jest-choroba-ukladu-moczowego-tzw-przeziebienie-pecherza/[/url]

61

Odp: Zapalenie pęcherza

Suplement diety [url]http://femudar.pl/[/url] jest dla kobiet w każdym wieku które mają problem z nietrzymaniem moczu, Jest naturalny. W jego skład wchodzi dynia, soja i żurawina. Pomaga utrzymać właściwe funkcjonowanie pęcherza moczowego.

62

Odp: Zapalenie pęcherza

Ja piłam maść Fitolizynę ,rozpuszcza się ją we wodzie ,nie jest dobra w smaku ,ale skuteczna .

63

Odp: Zapalenie pęcherza

Hej, odświeżam.
Ja mam zapalenie pęcherza, które prawdopodobnie jest konsekwencją kamicy (jeszcze mam się przekonać na konkretnym badaniu, ale już teraz w badaniu wyszły bardzo liczne szczawiany w moczu). I tak się zastanawiam - któraś z Was miała podobny problem? Leczyła się na to? Jeśli tak, to jak bardzo restrykcyjna jest wtedy dieta itp.?

64

Odp: Zapalenie pęcherza

Od kilku dni mam zapalenie pęcherza... Ja zazwyczaj leczę się żurawiną i pomaga. Gdy dłużej to trwa to ide do apteki i proszę o jakieś lekarstwa na to. W najgorszym przypadku- a zdarzyło mi się to raz krwawiłam, wtedy poszłam do lekarza a ten przepisał mi antybiotyki.

65

Odp: Zapalenie pęcherza

KasiaeM, a czemu nie idziesz od razu? Jeśli chcesz uniknąć zażywania antybiotyku, to wydaje mi się, że lepiej byłoby bardziej starać się uniknąć samej choroby niż leczenia jej w sposób zalecany przez lekarzy. Piszesz, że zazwyczaj leczysz żurawiną. To "zazwyczaj" sugeruje, że zapalenie pęcherza miewasz od czasu do czasu. Sama oceń, czy nie za często.

66

Odp: Zapalenie pęcherza

Ja zapalenie pęcherza leczę urofuraginum, poprawa jest nawet następnego dnia, ale trzeba pamiętać, żeby brać lek około tygodnia, dla pewności, ze infekcja została wyleczona. Furagina jest bez recepty, koszt u nas 10-12 zł, bez recepty, można szybko działać, bez czekania na wizytę u lekarza.

67

Odp: Zapalenie pęcherza

Urofuragina jest skuteczna, ale warto profilaktycznie jeść suszoną żurawinę, żeby uniknąć konieczności leczenia.

68

Odp: Zapalenie pęcherza

Napar z chabra bławatka jest dobry na takie problemy

69

Odp: Zapalenie pęcherza

Urofuragine to nawet moja babcia zna smile Ale fajnie, ze jest teraz bez recepty to szybko można zacząć działać jak tylko się poczuje jakieś pieczenie czy ból

70

Odp: Zapalenie pęcherza

Moja też wink I mama też wink Chociaż faktycznie kiedyś to tylko na receptę było. Ale jak mnie pierwszy raz infekcja złapała, to własnie urofuraginum mi poleciły.

71

Odp: Zapalenie pęcherza

Jak byłam młodsza zapalenie pęcherza miałam dosyć często. i najlepiej mi pomagało urofuraginum. w torebce zawsze mam 1 blister w razie czego. Jest niedrogi. w aptece internetowej, w której od jakiegoś czasu zaopatruje się w leki i dermokosmetyki - melissa.pl koszyuje niecałe 8 zł.

[url]https://www.apteka-melissa.pl/produkt/urofuraginum-30-tabl,2004.html[/url]

72

Odp: Zapalenie pęcherza

Ja kupuję stacjonarnie, też niedrogo. Zapasów nie robię, wolę nie wywoływac wilka z lasu wink No ale skoro to lek bez recepty, a aptekę mam pod nosem, to w każdej chwili mogę kupić, jak tylko poczuję pierwsze objawy.

73

Odp: Zapalenie pęcherza

Ja też kupuje w aptece, ostatnio urofuraginum max kupiłam, ma silniejsze działanie i szybciej przynosi ulgę a co najważniejsze nie ma po kuracji nawrotów, a z pęcherzem to tak jest, ze jak juz raz załapiesz infekcję to lubi powracać. Ta silniejsza wersja zapobiega temu właśnie, no i bierzesz tylko jedna tabletkę przez siedem dni.

74

Odp: Zapalenie pęcherza

Mój lekarz też poleca mi urofuraginum max bo jest trochę mocniejszy niż reszta leków. Im mniej tabletek się zażywa tym lepiej, nie ma co psuć sobie wątroby i portflela smile

75

Odp: Zapalenie pęcherza

O tak to super lek, znany zresztą od pokoleń, tylko ten max silniejszy jest nowy, ale rozprawia się raz dwa z zapaleniem pęcherza. Trzeba tylko zadbać o piecie dużej ilości wody z cytryną no i wygrzewanie.