451

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Sześć nowych książek dla siebie. I trochę prezentów dla innych, bo wypadło tak jakoś: urodziny mamy, Dzień Matki, urodziny koleżanki, a niedługo Dzień Ojca, więc starałam się kupić wszystko przed czasem.

452

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A to ja takich nie lubię. Ostatnio sobie kupiłam kilka kosmetyków, a także genialną szczoteczkę z Rossmanna do mycia twarzy.

453

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja zaszalałam sad Trzy torebki, dwie pary klapków, dwie pary trampek, tenisówki, sandałki, dwie pary legginsów, Reeboki, opaska biegacza (nie biegam, ale na rowerze słońce tak samo grzeje w głowę), trzy naszyjniki, trzy bransoletki, dwie pary spodni, trzy koszulki, bluzkę, kurs języka obcego, termofor, dzbanek do herbaty, etui na telefon. Popadłyśmy z przyjaciółką w lekki zakupoholizm :-/ Uznałyśmy, że nam się należy, że potrzebujemy tego wszystkiego już teraz, zwłaszcza, że połowa z tych rzeczy była kupiona na wyprzedażach letnich. Nie wiem, co chcemy sobie tym zrekompensować, ale na sam koniec przestraszyłyśmy się tego, co zrobiłyśmy.

Huh... a za ostatnie pieniądze rower. I to co do grosza za ostatnie! Żeby go kupić, musiałam wybrać pieniądze z konta, z portfela, ze skarbonki świnki, z kubka, do którego wrzucałam na kino i z szuflady, gdzie trzymam na czarną, ale warto było big_smile
Podczas pierwszej jazdy chodnikiem, z miejsca zakupu do miejsca zamieszkania, miałam minę zdradzającą wszystko, bo usłyszałam jak jakiś mężczyzna mówi do swojej żony ze śmiechem: "Patrz, dziewczyna sobie rower kupiła" big_smile

454

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja ostatnio bardziej majstruje w Internecie, szukam i szukam, każdy sklep oferuje coś innego. Zauważyłam że bardzo opłaca się kupować kosmetyki i perfumy w perfumeriach internetowych.
Np. skusiła mnie oferta perfum Federico Mahora.
Dajcie znać co myślicie o tych produktach. Dla mnie perfum musi dobrze wyglądać i być super trwały big_smile

455

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ciuuuuuchy smile Dwie pary spodni, dwa szale, dwie koszule, koszulkę.

456

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja zainwestowałam w laptopa, ale nie jestem z siebie do końca dumna. Zakupu teraz nie planowałam, skusiła mnie bardzo dobra cena.

457

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A ja w końcu dziś zamówiłam ekspres do kawy !! wink Myślałam o nim już prawie pół roku. Niby mąż obiecał mi na gwiazdkę, ale jak na electro.pl zobaczyłam jakie mają ceny to stwierdziłam, że nie będę czekała i zamawiam od razu. Już sie nie mogę doczekać kiedy będzie u mnie.

458

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja zakupiłam rower i będę się odchudzać zwiedzając przy okazji podmiejskie tereny;)

459

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio poza receptami to tylko chyba smakołyki na pocieszenie. I kosmetyyyyki! I nowe buty wink

460

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Apaszkę we wzory orientalne:)

461

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Wózek dla dziecka, to był mój ostatni zakup, z którego jestem bardzo zadowolona. Model bardzo praktyczny i wygodny z dużą gondolą.

462

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Pochwale się jaki sobie ostatnio zegarek kupiłam. Jestem bardzo zadowolona, pasuje do praktycznie wszystkiego. I jest to tak naprawdę pierwszy porządny zegarek na jaki mogłam sobie wreszcie pozwolić.
Jestem w nim totalnie zakochana  smile

463

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie piękną makramę na ścianę, bo zmieniam wystrój pokoju na pastelowy i bardzo mi pasuje na największą ścianę.

464

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Super lampiony na jesienny balkon...

465

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Faaajnie, co to za lampiony, jak wyglądają? Uwielbiam światełka, świece, lampiony.

466

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Wyglądają jak słoiki ok. 700 ml, są z nadrukiem kilku słów po angielsku i mają metalowe uchwyty do zawieszania:)