1

Temat: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Galeria Twarzy stale poszukuje osób do pracy w charakterze statysty przy produkcjach filmowych i reklamowych. Odwiedź stronę na Facebooku, poznaj opinie innych statystów, zapisz się do bazy i śledź aktualne ogłoszenia smile

Ostatnio edytowany przez intensos90 (2016-06-03 11:44:45)

2

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Zawsze marzyłam by wystąpić w jakimś filmie i nie wiedziałam w jaki sposób można znaleźć taką możliwość. Chyba trzeba wreszcie spróbować szczęścia smile

3

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Zapisałam się już. Mam nadzieję, że ktoś niebawem się odezwie. W końcu rodzice zawsze mi mówili, że mam reklamową urodę. Postanowiłam spróbować swojego szczęścia !

4

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Ciekawe czy moja twarz nadawałaby się do jakiejś reklamy..?

5

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Moja nie nadała się do reklamy, ale do filmów owszem smile Na 2 lata mojej obecności w ATV wystąpiłam w 10 filmach lub serialach jako statystka. Zwykle były to małe rólki, ale zawsze super przygoda no i $$ smile

6

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Tak pewnie płacą te 50 zł dziennie za robienie tłumu na planie:)

7

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Polecam atv! Dzięki nim wystąpiłam w kilku produkcjach. Świetna ekipa, sympatyczni ludzie, dużo castingów - czego chcieć więcej?

8

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Moja córa dzięki nim zagrała kilka drobnych ról smile Sprawnie działają - widać, że to zgrana ekipa

9

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Słabo płatna praca, ale jak nie ma nic innego to dobre i to...

10

Odp: ATV Galeria Twarzy statyści do reklam i filmów

Jestem w bazie jednej takiej agencji ,ale jak na razie tylko raz udało mi się statystować, w jakimś z odległości filmowanym tłumie więc nawet na filmie trudno mi się rozpoznać...