1

Temat: Pastelowy makijaż oczu

Znalazłam w internecie zdjęcie umalowanego różnokolorowymi, pastelowymi cieniami oka i zakochałam się <3
Udało Wam się kiedyś osiągnąć taki efekt? Jakich kosmetyków (marki!) używacie, jak krok-po-kroku wykonujecie taki make up (jakie kolory po kolei, jak je łączyć, żeby ze sobą nie kontrastowały)? Potrzebuję rady, bo w maju mam imprezę, na którą chciałabym się tak umalować smile

2

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Fajny makijaż, myślę, że powinnaś trochę popróbować różnych połączeń, żeby znaleźć właściwe dla siebie, bo nie każdemu pasuje taki makijaż...

3

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Makijaż ogólnie fajny, ekstrawagancki. Według mnie nawet Ci pasuje. Może spróbuj poszukać jeszcze czegoś co Cie zainspiruje. Powodzenia.

4

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Taki makijaż to naprawdę super pomysł. Osobiście bardzo lubię malować oczy, a mój ostatni nabytek to cienie do powiek firmy My secret - ma wyjątkowe mocne kolory, w tym żółty, różowy, niebieski i pomarańczowy. Wykorzystuje te kolory łącząc je ze sobą, żeby tworzyć nowe. I dzięki temu tez udaje się osiągać takie efekty smile

5

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Na wiosnę wolę żywsze kolory, i koniecznie eyeliner...

6

Odp: Pastelowy makijaż oczu

ja robie standardowy moskey eyes ale trzeba miec do tego dobre pedzelki smile

7

Odp: Pastelowy makijaż oczu

I dobrą rękę smile Jeden zły ruch i cały makijaż oka od nowa he he wink Dlatego ja nie robię kreski tylko używam cieni. Stawiam na beże i brązy. Nawet ładnie oko wygląda, niestety mam cienie pod oczami i będę musiała zakupić korektor. Myślałam o takiej paletce   Słyszałam, ze makeup revolution ma bardzo dobre kosmetyki, które nie uczulają. Chyba zamówię bo co z tego, ze sie staram robiąc makijaż oka jak uwagę przyciągają cienie.

8

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Poszperaj po firmach kosmetycznych one w internecie pokazują różne wzory makijażów ,a można spytać o radę

9

Odp: Pastelowy makijaż oczu

W kwestii pastelowego makijażu to używam cieni oraz błyszczyka Butterfly - możesz wypróbować i na pewno nie pożałujesz tongue

10

Odp: Pastelowy makijaż oczu

ja mam avon, też sobie chwale

11

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Jeszcze pytanie jak on będzie wyglądał przy otwartych oczach, bo może już nie tak ładnie. wink  Ja jestem fanką smokey eyes w różnych wydaniach kolorystycznych. Lubię eksperymentować, a bardzo dobre cienie można kupić w Naturze z KOBO professional, albo Sensique. Teraz kupiłam takie brązowe:
[url=https://imageshack.com/i/popJYLj0j][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/924/pJYLj0.jpg[/img][/url]
[url=https://imageshack.com/i/pnZkOGWMj][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/923/ZkOGWM.jpg[/img][/url]

Drugie zdjęcie ma troszkę przekłamane kolory, ze względu na porę, nie najlepszy czas na zdjęcia, niestety.

12

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Ja mam nieduże oczy i dlatego muszę mieć wyrazisty....

13

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Ja,to jestem słaba  w te klocki

14

Odp: Pastelowy makijaż oczu

na youtube jest mnóstwo tutoriali jak się w ogóle malować. Bardzo fajnie jest wszystko pokazane i można się dużo nauczyć smile

15

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Ja rzadko maluję oczy, tylko na sylwestra, na wesele - ale perłowe cienie uwielbiam:)

16

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Ja tylko tuszuję rzęsy. Na tym kończy się makijaż moich oczu.

17

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Przyznam szczerze, że ostatnio jestem zakochana w pastelach. Strasznie lubię malować się kolorem pistacjowym w kącikach oczu.

18

Odp: Pastelowy makijaż oczu

Ja muszę mieć kreskę  eyelinerem i ciemny cień...