1

Temat: SPA na Mazurach

SPA na Mazurach
Ktoś może był? Chodzi mi o spa bo  kusza mnie te zabiegi spa oparte na kosmetykach z winogron, fajnie to brzmi, ale nie byłam więc nie chciałabym się wyłącznie sugerować stroną internetową.

Ktoś coś więcej w temacie?

2

Odp: SPA na Mazurach

Świetne miejsce, moja koleżanka była tam -  urzekła ją ta cisza, spokój jakie tam panują... Poziom obsługi też wyższy niż w innych znanych jej obiektach, tak więc same superlatywy...

3

Odp: SPA na Mazurach

Skoro tak zachwalacie to muszę się tam wybrać.

4

Odp: SPA na Mazurach

Nie kręcą mnie takie zabiegi... Wystarczy poczytać , a bez problemu można samodzielnie zadbać o doskonały wygląd cery.

5

Odp: SPA na Mazurach

Mnie się marzy wypad do Doliny Charlotty, luksus najwyższych lotów, ceny jak z księżyca, ale raz do roku naprawdę warto sobie sprawić taki prezent..

6

Odp: SPA na Mazurach

Same dobre opinie słyszałam o tej Dolinie Charlotty, kuzynka tam niedawno była.

7

Odp: SPA na Mazurach

W sieci jest bardzo dużo ofert:)

8

Odp: SPA na Mazurach

Na Mazury to ja jeżdżę latem. Zimą nie ma takiego uroku. Poza sezonem jeżdżę do Spa w Józefowie - super miejsce z super klimatem. Mówię Wam, mają dużo zabiegów w ofercie, więc można wybrać coś pod swoje potrzeby.

9

Odp: SPA na Mazurach

A ja zimą najchętniej w góry jeżdżę

10

Odp: SPA na Mazurach

Uwielbiam okolice Ostródy, tam mi nie trzeba SPA żeby wypocząć wśród zieleni i ciszy mazurskich lasów....

11

Odp: SPA na Mazurach

W tej chwili to mało który hotel nie ma spa czy choćby paru urządzeń do wellness... Zaczyna to być standardem usług dla gości.

12

Odp: SPA na Mazurach

Ja lubię spa w gorach