76

Odp: zrobiłybyście botox?

poczytajcie sobie, ale ja zaufałam tym lekarzom gdyż wykonywałam już parę innych zabiegów a co do botoxu to miałam na razie konsultację i pani doradziła mi go na czoło. Botox natomiast ma za zadanie wstrzymać rozwój zmarszczek mimicznych. U osób z nadmierną mimiką twarzy zmarszczki te pojawiają się dość szybko i później ciężko jest je zlikwidować. Zabieg powoduje, że okolice w których zastosujemy botoks nie są poddawane ciągłym mimowolnym napięciom. Skóra się wygładza a drobne zmarszczki zanikają. Każdy się boi pewnie dawki botoksu, ale jeśli jest on podawany pod kontrolą lekarza jest preparatem całkowicie bezpiecznym.

77

Odp: zrobiłybyście botox?

Ogólnie ja nie próbowałam botoxu, ale wypełniałam zmarszczki kwasem hialuronowym. Polecam, u dobrego specjalisty ten zabieg nie jest niebezpieczny, a efekty są niesamowite. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od tego do jakiego lekarza się udasz. Jak do dobrego - to na pewno nic nie szkodzi twojemu zdrowiu.

78

Odp: zrobiłybyście botox?

ja próbowałam botoxu i jestem zadowolona, efekt taki jak oczekiwałam wink

Ostatnio edytowany przez beautybox (2016-02-24 16:39:03)

79

Odp: zrobiłybyście botox?

Chcesz się odmłodzić? Mam na to rady: Spróbujcie kremów od Vichy, a zapomnicie o botoksie tongue

80

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja na pewno nie, ale z drugiej strony mam taki typ urody, że bardzo długo nie będzie widać po mnie wieku (wiem, skromność).
I nie mogę uwierzyć, jak niektóre kobiety są w stanie siebie zniszczyć w pogoni za idealnym typem urody i uzyskują przez wstrzykiwanie dziwnych rzeczy efekt odwrotny do zamierzonego.

Kwas hialuronowy to co innego, ale botoks albo inne 'wypełniacze' to nie dla mnie.

81

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie po to,człowiek się rodzi,żeby wstrzykiwać sobie jakiś botox!!Bądźmy piękne naturalnie!

82

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja bym zrobiła i właśnie się nad tym zastanawiam, ponieważ mam opadającą powiekę. Moja koleżanka poleciła mi, u którego sama wstrzykiwała botox, teraz tylko się zdecydować smile

83

Odp: zrobiłybyście botox?

Czasami mam wrażenie, że wśród zadbanych kobiet po 35 roku życia to jest norma. Coraz więcej kobiet stosuje takie zabiegi, nie tylko celebrytki.

84

Odp: zrobiłybyście botox?

zgadzam się, ale ogólnie teraz panuje taka moda na bycie fit

85

Odp: zrobiłybyście botox?

tak smile ale poki jeszcze cera daje rade to nie mysle o botoxoe

86

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja bym spróbowała- ale jeżeli miałabym zaufanego lekarza medycyny estetycznej. Ostatnio oglądałam program o lekarzach naprawiających błędy swoich poprzedników i normalnie mnie to przeraziło.

87

Odp: zrobiłybyście botox?

wystarczy włożyć głowę do ula i masz to samo smile

88

Odp: zrobiłybyście botox?

może jak będę do tego zmuszona to wtedy

89

Odp: zrobiłybyście botox?

No ja wlasnie sie boje ze mi to ograniczy mimikę. Po ilu dniach schodzi opuchlizna? jest jakies niebezpieczenstwo zwiazane z porazeniem nerwow twarzy? nie mam zadnego doswiadczenia jesli chodzi o[url=http://karolinakopec.com/]botox. Wrocław[/url] ma sporo takich klinik, jakies sugestie?

90

Odp: zrobiłybyście botox?

Botox nie, kobieta wygląda po nim nienaturalnie, sztucznie, twarz jak maska, zero mimiki - coś strasznego, kukła jakaś... jak patrze na gwiazdy tv to od razu widzę, która się ,,upiększyła" - i żadne tłumaczenia, że zdrowa dieta i styl życia nie pomogą, skoro babka wygląda po prostu niezdrowo smile

91

Odp: zrobiłybyście botox?

Są już bezpieczniejsze metody, np. kwas hialuronowy bardzo polecają lekarze medycyny estetycznej.

92

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja już jestem po... i szczerze mówiąc kamień spadł mi z serca gdy w końcu oprócz małej kreski pod nosem widzę swoje usta !! Jeśli chodzi o botox we Wrocławiu to mam swoją zaufaną Pani doktor Karolinę Kopeć Byłam już u niej kilka razy na zabiegach i za każdym razem czuję się u niej bardzo dobrze, jest przyjazna poza tym widać, że jest profesjonalistką.

93

Odp: zrobiłybyście botox?

[quote=niechcemisie]Najgorzej jak się człowiek uzależni. Edzia Górniak już wygląda jak Michael Jackson zanim się postarzał i zaczął rozpadać na oczach milionów fanów, a w internecie pełno jest zdjęć pań, które też zaczynały od nieszkodliwej korekty, a że miały pieniądze na następną... to wiecie co dalej.
[img]//papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/16876964.JPG[/img][/quote]


O rany faktycznie.,.. Przerażające. Naprawdę zastanawiam się nad tym postępem ...

94

Odp: zrobiłybyście botox?

Nie zrobiłabym. Botoks paraliżuje mięśnie i osłabia je. Po każdym takim zabiegu mięśnie są słabsze, czyli jest jeszcze gorzej niż wcześniej. Lepiej je po prostu ćwiczyć, wtedy będą mocniejsze i będą się same z siebie odpowiednio kurczyły i rozkurczały.

95

Odp: zrobiłybyście botox?

]Nie zrobiłabym. Botoks paraliżuje mięśnie i osłabia je. Po każdym takim zabiegu mięśnie są słabsze, czyli jest jeszcze gorzej niż wcześniej. Lepiej je po prostu ćwiczyć, wtedy będą mocniejsze i będą się same z siebie odpowiednio kurczyły i rozkurczały.


No właśnie są czasy, gdy to jest bardzo pomocne, bo jeśli ktoś walczył z bruksizmem tak, jak ja, to właśnie, gdy jest ciągłe zaciskanie mięśni to ten paraliż powoduje, że mięśnie po ok 2 rocznej kuracji botoksem wreszcie się przyzwyczajają na tyle,że już się nie zaciskają ja zrobiłam taką kurację botoksem u dr mudel w Warszawie [ i jestem bardzo zadowolona z efektów, ponieważ zaciskanie ustąpiło no i efekt estetyczny również jest, ponieważ twarz ma jakby takie bardziej delikatne, wyrzeźbione rysy ...także botoks nie zawsze taki zły plus wszystko jest dla ludzi byle z umiarem smile

96

Odp: zrobiłybyście botox?

Powiem tak obecnie, nie mam takiej potrzeby bo mam dwadzieścia kilka lat, ale za kilkanaście lat nie wykluczam takiej opcji wink

97

Odp: zrobiłybyście botox?

Moja koleżanka robiła ostatnio ten zabieg w Gliwicach, w salonie Farma Piękności -  i jest bardzo zadowolona. Ja mam jednak większe wątpliwości niż ona i się boję. Ale może niedługo się przełamię wink

98

Odp: zrobiłybyście botox?

Z botoxem jest jak z jedzeniem - wszystko w normalnych ilościach nie powinno być szkodliwe dla zdrowia. Jeżeli ktoś przesadzi, to wygląda jak ta Pani wyżej. Nic nie zastąpi więc zdrowego rozsądku. Najlepiej pójść na konsultację do jakiegoś gabinetu odnowy biologicznej. W Krakowie w New Life  zajmują się tego typu rzeczami... wrzucam linka:

99

Odp: zrobiłybyście botox?

Botoxu się trochę obawiam szczerze mówiąc, natomiast jest taki zabieg Skinjexion z Ericson Laboratoire. Sama go nie robiłam, znam markę i bardzo cenię. Jest to właśnie alternatywa dla botoxu, mniej inwazyjna. Słyszałyście może?

100

Odp: zrobiłybyście botox?

Ja przed wieloma zabiegami u kosmetyczki muszę stosować maść znieczulającą   Bo inaczej bym nie wytrzymała. Mam niski próg bólu. Ona mnie znieczula.