1

Temat: iWhite - wybielanie zębów

Jeśli ktoś szuka domowego preparatu do wybielania zębów to polecam iWhite, która sama używam od jakiegoś czasu. Widoczne efekty już mam i czekam na dalsze smile uśmiech z holywood będzie wink

2

Odp: iWhite - wybielanie zębów

A ja polecam dodawanie sody do pasty albo kurkumy - wybielają  tanio i skutecznie;)

3

Odp: iWhite - wybielanie zębów

[quote=sabbrina]A ja polecam dodawanie sody do pasty albo kurkumy - wybielają  tanio i skutecznie;)[/quote]

Działa lepiej niż iWhite? Czy soda nie zniszczy szkliwa?

4

Odp: iWhite - wybielanie zębów

[quote=sabbrina]A ja polecam dodawanie sody do pasty albo kurkumy - wybielają  tanio i skutecznie;)[/quote]

Nie zniszczyła Ci szkliwa? Ja się boje takich eksperymentów, ale szukam sprawdzonego sposobu na wybielenie i chyba też się skuszę na iWhite, ale chcę jeszcze zasięgną informacji.

5

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Wiecie może czy jest jakaś promocja na iWhite? smile Chętnie wypróbuje smile

6

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Z tego co się orientuję to w aptece Ziko jest za ok 19 zł. Ja raz w pośpiechu i nie porównując cen kupiłam ją za 32 zł...

7

Odp: iWhite - wybielanie zębów

O tej soddzie już kiedyś czytałam!!Ciekawe,lecz nie probowałam

8

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Ja kupuję iWhite w Rossmann, ale teraz promocji nie widziałam. A co do sody to jakoś nie jestem przekonana, wydaje mi się, że niszczy szkliwo.

9

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Napiszcie jak możecie coś więcej o używaniu iWhite, chcę kupić i jestem ciekawa smile

10

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Mnie też ciekawi iWhite. Znalazłam dobre opinie ja temat tych nakładek.

11

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Fajnie, że tyle osób się odzywa, bo naprawdę nakładki iWhite są bardzo fajnym rozwiązaniem na wybielenie zębów smile Ja cały czas używam też pasty iWhite do uzupełnienia efektów smile

12

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Sode bym sie bala uzywac sad czytalam wlasnie, że niszczy szkliwo. Kupilam iwhite, dzis zalozylam 3 raz nakladki, bo po dwoch nie widac efektu.. no ale ja jestem kawoszem i palaczem, wiec wiadomo ze u mnie wybielanie bedzie trwalo dluzej wink

13

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Ja piję dużo kawy, a dodatkowo czasami kieliszek czerwonego wina i moim zębom to raczej nie służy. Zastanawiam się już od jakiegoś czasu nad profesjonalnym zabiegiem wybielania u stomatologa, jednak cały czas jest coś ważniejszego i brakuje funduszy. Skoro tak zachwalacie ten system to chyba muszę go wypróbować smile

14

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Raz wybielałam w domu i później walczyłam z nadwrażliwością zębów - tak ze trzeba uważać:/

15

Odp: iWhite - wybielanie zębów

Ja wybielam paskami aktualnie i jest mały postęp

16

Odp: iWhite - wybielanie zębów

U mnie doszło do uszkodzenia szkliwa po takich paskach , zęby zrobiły się szorstkie.....