51

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Myśle, że takie włosy potrzebują radykalnego cięcia po prostu. Muszą się zregenerować.

52

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Ja polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam Sandi

53

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A przez ile czasu utrzymuje się efekt? Co z wypadaniem tych dodanych włosów?

54

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

ja polecam przede wszystkim zdrową dietę i suplementy na poprawę stanu włosów i skóry smile a jeśli chodzi o działania zewnętrzne, to moja siostra bardzo chwali sobie szampon biokap przeciw wypadaniu włosów. Po porodzie miała dość osłabione włosy i trochę jej wypadały, ale twierdzi, że ten szampon się u niej sprawdził smile

55

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Zagęszczanie włosów nie pomoże, jak ktoś ma tendencje do łysienia - znajomy miał przeszczep włosów w Austrii  rok temu - i co z tego, jak jego własne włosy mu wypadają i w innych miejscach już ma prześwity.
Pewnie znowu sobie uzupełni i tak co rok-dwa ktoś na nim zarobi...

56

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

ja też uważam, że zagęszczenie to słaby pomysł. w tym momencie ważna jest ich odbudowa, a zagęszczenie to rozwiązanie na tzw chwilę. zainwestowanie w jakies dobre apteczne kosmetyki do włosów będzie wskazane. olejowanie tez fajnie wpływa na włosy i zmiana diety, przede wszystkim spożywanie wszystkich witaminek, które dobrze robią włosom wink

57

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Najważniejsze są geny, to one decydują że mamy ładne i mocne, albo nieciekawe i słabe włosy. tu cuda się nie zdarzą, ani po zabiegach, ani po diecie.

58

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Był czas że chodziłam często do fryzjera bo ze względu na pracę musiałam wyglądać bardzo dobrze - i te maski, ampułki, zabiegi pomagały, ale teraz to już nie działa, jak bywam raz na 2 -3 miesiące

59

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

nie zgodzę się że wszystko zależy pod genów. na pewno dużo nim zawdzięczamy, ale też nasz wkład własny w pielęgnację dużo daje. ja mam słabe genetycznie włosy (po babci), nie mogę zapuścić do długich bo bym wyglądała jak zmokła kura z selerami, ale dzięki temu że więcej poświęcam im uwagi od 2 lat są one mocniejsze. a to dlatego że używam dobrych aptecznych, naturalnych farb, jak wspomniałam tez je olejuję 2 razy w tygodniu i uważam, że dieta i to co jemy też może odbijać się (dobrze lub źle) nie tylko na kondyncji naszej cery, ale też włosów i paznokci.

60

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Geny oczywiście są ważne, ale nie można na nie zwalać całej odpowiedzialności za wygląd! Oczywiście, że dieta, pielęgnacja w tryb życia mają na nas olbrzymie znaczenie. Ja na przykład zauważyłam dużą różnicę w wyglądzie swoich włosów, jak zaczęłam unikać SLS-ów, przerzuciłam się na szampon Biokapu i włosy po kilku myciach stały się gładsze i bardziej miękkie zatem pielęgnacja też ma znaczenie!

61

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Byle do wiosny, a potem już włosy będą w dobrej kondycji, gdy wystawione będą na słońce.

62

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Wiosnę już mamy. To o włosy po zimie trzeba zadbać. Ja polecam szampon morski. Jest naturalny. Włosy są delikatne, takie jedwabiste.

63

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Z szamponów to zdecydowanie Goodbye Damage z Fructisa. Bardzo ładne są włoski po nim, no i ma amlę.

64

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

wzmacniaj i odżywiaj.

65

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Te połamane i tak trzeba obciąć bo nic się nie da z nimi zrobić

66

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A ja polecam jedwab do włosów - na zniszczone końcówki działa cuda smile

67

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Maseczki Vax są bardzo dobre. Poza tym biorę Calcium pantothenicum jelfa- tabletki z witaminą B5.

68

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Zaczynam niedługo kurację z wcierką jantara wink zobaczymy co to da

69

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Dobra maska do włosów bez SLS-ów w składzie i tabletki na skórę, włosy i paznokcie

70

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Mi na szczęście przestały się sypać z głowy. Straciłam 1/3. Jedna lekarka twierdziła, że to przez hormony, druga, że przyczyn powinnam szukać gdzie indziej, być może w stresie.
Owszem, szalenie się w ostatnich miesiącach stresuję, ale  jakoś poziom tego stresu nie zmalał za bardzo, za to poziom hormonów o 50%, do tego używam szamponu z czarnej rzepy. Myślę więc, że winne były przede wszystkim hormony.

71

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Moja mama mi właśnie powiedziała, że jeśli jest spokój ducha to jakoś inaczej bardziej pozytywnie żyjemy. To ja wam piszę, że jeśli wypadają to może tutaj są jakieś psychiczne problemy bo się czymś może martwicie lub macie jakieś stresy? To też działa na nasze włosy i warto można przeanalizować naszą dietę.


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga [url=http://gardendeco.bloog.pl/id,345460992,title,Moda-na-drewno,index.html]http://gardendeco.bloog.pl/id,345460992,title,Moda-na-drewno,index.html[/url] i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio edytowany przez Katarzynanowa (2015-06-14 19:45:27)

72

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Zastanawiam się nad wprowadzeniem u siebie preparatu  na zagęszczanie włosów. Niestety mam bardzo liche włosy, są słabe i ciągle wypadają. sad Już nie umiem sobie z nimi poradzić. Czy ktoś to stosował? Preparat aplikuje się bardzo szybko i dobrze wygląda na włosach więc może jest to jakiś sposób?

73

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

i jak? nadal masz z tym problem?

74

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A pokrzywa? Próbowałaś?

75

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Gdzieś czytałam, że naturalnie codziennie wypada nam ok. 100 włosów, ale jeśli zauważymy, że liczba ta jest większa to trzeba działać. Na pewno musimy delikatniej traktować włosy, nie obciążać ich ciężkimi szamponami i odżywkami, najlepiej ograniczyć również używanie suszarki, prostownicy czy lokówki. Też miałam ten problem, ale u mnie wypadanie włosów ustąpiło, gdy zaczęłam regularnie stosować Doppelherz aktiv Na włosy i skórę Regeneracja. To suplement diety, który zalecany jest przede wszystkim osobom z tendencją do wypadania włosów, a także ze skłonnością do cellulitu. Lubię ten preparat właśnie za podwójne działanie smile Poza tym odstawiłam też prostowanie, bo wcześniej niemal codziennie używałam prostownicy i zadbałam o lepszej jakości szampon i odżywkę smile