1

Temat: Wspaniałe kosmetyki

Słyszałyście o kosmetykach organicznych? Kupiłam sobie raz takie bez SLS na próbę i jestem z nich bardzo zadowolona. Każdy następny raz też się na nie zdecyduję.

2

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Z kosmetykami ekologicznymi też trzeba uważać - mogą uczulać. Ja kupuje w sklepie zielarskim olej kokosowy, pokrzywę i olejek herbaciany.

3

Odp: Wspaniałe kosmetyki

ja wolę takie które mogę kupić w aptece, np oeparol, który ma wyciąg z wiesiołka

4

Odp: Wspaniałe kosmetyki

[quote=pelargonia]Z kosmetykami ekologicznymi też trzeba uważać - mogą uczulać. Ja kupuje w sklepie zielarskim olej kokosowy, pokrzywę i olejek herbaciany.[/quote]

Dla mnie olej kokosowy to w ogóle jeden z najbardziej uniwersalnych kosmetyków, ponoć do pielęgnacji lepszy jest ten olej kokosowy nierafinowany ale nie wiem czy to prawda.,  ostatnio gdzieś czytałam że można go też używać przy goleniu nóg zamiast pianki smile.

5

Odp: Wspaniałe kosmetyki

A jak oceniacie kosmetyki z dodatkiem miodu? Sama bardzo je lubię i co więcej nawet planuję kupić mojej mamie z okazji świąt jakiś zestaw upominkowy . Jestem pewna, że przypadną jej do gustu, zwłaszcza jeżeli dodatkowo w zestawie znajdzie jakiś dobry miodzik np. z Kolorowej Pasieki, pochodzący z Włoch.

6

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Miód wolę zjeść, a kosmetyki wolę z rossmanna:)

7

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Chodzi Wam o kosmetyki do włosów? Uwielbiam Vichy, pomogły mi bardzo. A gdyby Wam wypadały włosy, to zerknijcie [url]http://bezglutenowcy.pl/informacja/1491.html[/url] Dużo wartościowej treści z cennymi radami.

8

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Mam ich płyn micelarny, faktycznie świetnie łagodzi skórę...

9

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Sole do kąpieli z naturalnymi olejkami eterycznymi to obecnie mój nr 1!

10

Odp: Wspaniałe kosmetyki

Pat&Rub są super.. I w odpowiedniej do tego cenie..