1

Temat: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

Cześc. Zauważyłam,ze mam na twarzy kilka przebarwień. Chciałabym wybrac się na zabieg kwasami ale nie wiem za bardzo gdzie. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce w Gdańsku albo w okolicach gdzie można byłoby być pewnym,ze zrobią mi to dobrze?

2

Odp: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

W każdym gabinecie mają zabiegi kwasami ale polecam wybrać się do sprawdzonego miejsca tak aby Ci nie zrobili krzywdy smile W koncu jest to bardzo delikatna sprawa. Sama wybrałam się ostatnio na kwasy bo za mocno sobie opaliłam twarz jak byłam w Grecji oraz po przyjeździe jak opalenizna już zeszła pojawiły mi się brzydkie posłoneczne przebarwienia, których nie za bardzo można było zakryć makijażem. przeprowadziłam serię zabiegów kwasami i wreszcie odzyskałam normalny wygląd.
Na zabiegi chodziłam tutaj:- jest to salon w Gdańsku na ulicy Czarny Dwór. Jestem zadowolona. Dobre ceny oraz fajna atmosfera.

3

Odp: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

Na tej stronie dowiesz się, jak wygląda leczenie przebarwień Nie jest to jakiś skomplikowany przebieg, warto się tym zainteresować.

4

Odp: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

To zabieg wykonywany jesienią i zimą, bo kwasy reagują na słońce i latem skóra może ulec poparzeniu...

5

Odp: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

Niektóre kwasy można stosować też latem, oczywiście nie te silne.

6

Odp: Gdzie na zabieg kwasami w Gdańsku

Każdy kwas uszkadza skórę powodując stan podrażnienia...Pomyślcie, czy to zdrowe...