1

Temat: Dzień ojca

Hej, z racji tego wspaniałego dnia, gdzie nasi mężowie, będą obchodzili swój dzień ojca, piszcie jak zorganizować ten dzień, aby nasi mężczyźni poczuli się szczęśliwi i jak prawdziwi ojcowie smile

2

Odp: Dzień ojca

Myślę, że ten dzień powinni świętować tylko panowie, którzy naprawdę sprawdzili się w tej roli, a nie tacy, którzy przez cały rok mają swoje dzieci w... A tych jest niestety coraz więcej, nie dorośli do bycia ojcem i pewnie za późno zrozumieją, jaką krzywdę robią swoim dzieciom...

3

Odp: Dzień ojca

Mój tata dostanie odkurzacz . Idealny prezent dla niego. Z moją mamą to się rolami zamienili. To z niego jest idealna "pani" domu.  Mama to powinna rózge pod choinkę dostawać smile

4

Odp: Dzień ojca

Kochany Tata. Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie przepraszałam,
że kochałeś, gdy kochać się nie dało,
że mnie wychowałeś
i że to wszystko Ci się udało smile

5

Odp: Dzień ojca

Mam zamiar mojemu tacie podarować wyjazd. . Wiem że planuje wakacje za granicą i taki bon bardzo mu się przyda. Sam pewnie nie wpadłby na taki pomysł ale od czego ma ukochana córkę wink Mam nadzieję ze będzie się dobrze bawił w Hiszpanii smile

6

Odp: Dzień ojca

A tak bez okazji. Mój tata był cudownym przyjacielem.
Piszę-był, bo zmarł...
W mojej pamięci żyje i żyć będzie...
Jakich macie tatusiów?
Może trochę napiszmy o nich nie tylko z okazji ich Święta smile

7

Odp: Dzień ojca

Mój taka jest wspaniałym  człowiekiem i taką prawdziwą złotą rączką. Kiedy tylko am wolną chwilę ciągle coś majstruje, robi meble, nie może usiedzieć w miejscu. Na Dzień Ojca chciałam mu kupić coś wyjątkowego, dlatego zdecydowałam się na zakup metalowych mebli, a konkretnie szafy na narzędzia do warsztatu  i widziałam, że prezent ten bardzo mu się spodobał. Dla niego wszystko co najlepsze:)

8

Odp: Dzień ojca

Bardzo ładny jest ten tort smile

9

Odp: Dzień ojca

Ja zaprosiłem swojego do szczególnego miejsca w górach i razem spędziliśmy tam weekend. Wydaje się że podobało mu się : )

10

Odp: Dzień ojca

Piękne te torciki smile Następnym razem może coś takiego zrobimy. W tym roku w każdym razie tatuś dostał książkę

11

Odp: Dzień ojca

Razem z rodzeństwem przed świętem taty przeglądaliśmy kosiarki , bo wiedzieliśmy, że taki właśnie sprzęt mu się przyda, ale nie do końca stać nas było na nowy. Wybór był w każdym razie trafiony, pomimo tego że kosiarka nie była z salonu smile

12

Odp: Dzień ojca

Mężczyźni nie lubią dostawać tortów ani kosmetyków. Ich bawią inne rzeczy. Jakieś gadżety, modele czy inne zabawki- to sprawia im mnóstwo przyjemności. Nawet zakup gry jest lepszym rozwiązaniem niż kupienie słodkiego tortu, którego mężczyzna raczej nawet nie spróbuje.

13

Odp: Dzień ojca

Ja w tym roku na dzień ojca mam zamiar wyjątkowo się postarać big_smile Chcę zamówić dla taty tort w kształcie jego ulubionego samochodu. Poza tym chyba zamówię dla niego zegarek i nową książkę do kolekcji smile Mam nadzieję, że się ucieszy. Chcę mu podziękować za wszystko co dla mnie robi. Ostatnio nasze relacje bardzo sie poprawiły i chcę dać mu coś wiecej niż czekoladę i paczkę kawy.

14

Odp: Dzień ojca

Ja niestety ,ale do taty idę na cmentarz na dzień ojca sad

15

Odp: Dzień ojca

Podaruj mu ciepłe, mile wspomnienie w ten dzień Henesse smile

16

Odp: Dzień ojca

Ja również jestem zdania,że zegarek będzie najlepszym pomysłem. Sprezentowałabym jednak coś markowego.

17

Odp: Dzień ojca

Akurat mój tato to taki duży chłopiec, który lubi dostawać prezenty gadżety. Ostatnio znalazłam świetne pomysły na prezent dla faceta, takie jak: elektroniczny korkociąg, metalowe puzlze3D czy kamerka internetowa. Właśnie myślę co wybrać.

18

Odp: Dzień ojca

No nie wiem, mój jest szczerze zadowolony ze wszystkiego, co ode mnie dostanie. Czy to będzie tort, kosmetyk czy cokolwiek innego - zawsze widzę taki prawdziwy, lekko zawstydzony uśmiech na jego twarzy, jakby nie oczekiwał, że coś otrzyma smile W tym roku moim prezentem dla niego będzie skórzana teczka męska, wypatrzona przeze mnie podczas buszowania po sieci:) Wiem, że tacie się nowa przyda, bo jeszcze parę lat pracy przed nim, a jego obecna teczka nie wygląda już za szczególnie...

19

Odp: Dzień ojca

Ja bym postawiła na którąś z tych aktówek . Mój ojciec ma kilka i je uwielbia! Więc dostanie kolejną smile

20

Odp: Dzień ojca

A ja na dzień ojca polecę dekanter.
jak nie na ten to nawet na następny

21

Odp: Dzień ojca

Piekny jest ten torcik smile Ja swojemu tacie chce kupic cos do samochodu. Wybiore mu jakies akcesoria. Auto to jego oczko w glowie.

22

Odp: Dzień ojca

Jeżeli chodzi o prezent dla taty to dobrze sprawdzają się na nie paski skórzane do spodni. Nasi ojcowie lubią zazwyczaj dobrze wyglądać, a taki pasek skórzany doda troszkę elegancji każdej stylizacji. Myślę, że taka propozycja jest bardzo dobra.

23

Odp: Dzień ojca

Mój zawsze dostaje kosmetyki do golenia, bo wiem, że je wykorzysta. To mało oryginalny prezent, ja wiem, ale jak ma mu coś leżeć bezużytecznie, to wolę dać coś, z czego skorzysta na pewno. Trudno jest mu kupić prezent, bo to, czego chce, kupuje sobie sam i nigdy nie wzdycha "Chciałbym coś tam...", tylko co sobie w głowie pomyśli, to stara się realizować.
Tacy mega praktyczni i samodzielni ludzie są nastawieni bardziej na własne działanie niż otrzymywanie czegokolwiek od innych i to z jednej strony mi się podoba i sama chciałabym taka być, a z drugiej bywa kłopotliwe przy obdarowywaniu.

24

Odp: Dzień ojca

Najlepsze prezenty dla faceta to te praktyczne:)
Można też kupić coś, co widzimy, że już mu się zużywa, np. nową elektryczną maszynkę do golenia, albo jakiś modny gadżet do auta.

25

Odp: Dzień ojca

Jeśli wasi ojcowie są kierowcami, to bardzo fajnym prezentem na dzień ojca jest kurs bezpiecznej jazdy . Będzie to fajna przygoda a jednocześnie praktyczne umiejętności, które na pewno się przydadzą smile