76

Odp: sposób na paznokcie

Nieustająco dokładnie ta sama odżywka i stopniowo paznokcie będą doprowadzone do idealnej kondycji. Ale też nie oczekujcie, że zaraz po chwili będą mocne i twarde. Zmiana przychodzi stopniowo, jednak na bank się pojawi. Po prostu solidnie starajcie się o te paznokcie dbać - będzie lepiej.

77

Odp: sposób na paznokcie

Ja zawsze miałam dość "miękkie" paznokcie, więc dla mnie ratunkiem okazały się hybrydy. Na początku robiłam u kosmetyczki, ale jakiś czas temu zainwestowałam w zestaw startowy Semilac i teraz robię sobie sama. Nie ma problemu z łamaniem czy rozdwajaniem, a kolor utrzymuje się nawet trzy tygodnie. Czasem robię sobie przerwę od hybrydy, wtedy nakładam tylko odżywkę.

78

Odp: sposób na paznokcie

Na wzmocnienie dokładnie ta sama odżywka new nails - niezmiennie od dawna. U mnie również zanim przyszło to, czego chciałam, minęło tego czasu mnóstwo. Teraz odmiana jest znaczna, paznokcie zdrowe, ładne, pozytywnie odmienione. Takiego efektu nie uzyskałam od razu - teraz jest ok.

79

Odp: sposób na paznokcie

odzywka eveline 8 w 1  czy jakos tak- uzywam i jest swietna, do tego w czasie dzialan kuchennych wcieram olej, czy oliwkę.
i jak grzebię w ziemi - a teraz zaczynam to ...staram sie pamietac o rekawiczkach.., pomaga

80

Odp: sposób na paznokcie

amiria jak mogę zapytać to ile płaciłaś za taki zestaw? Drogo cię wyszedł?

81

Odp: sposób na paznokcie

Jasne, pytać zawsze możesz wink A zupełnie serio - kupiłam zestaw za ok. 160 zł (to już było trochę czasu temu, więc dokładnie nie pamiętam). Zaglądnij na stronę Semilac, moim zdaniem taka 'inwestycja' bardzo szybko się zwraca.

82

Odp: sposób na paznokcie

Kwestia systematycznego działania i dobrego podejścia do pielęgnacji - pisałam o tym wielokrotnie. Odżywka new nails, do tego ich oliwka i wtedy paznokcie sobie do zdrowia przywrócicie, tylko nie oczekujcie tego natychmiast, wszystko dzieje się stopniowo. U mnie poprawa nadeszła dopiero po pewnym czasie.

83

Odp: sposób na paznokcie

Od dawna dokładnie ta sama odżywka od new nails. Nie musicie cudownych produktów używać, chodzi bardziej o systematyczne stosowanie porządnej odżywki i dzięki temu naprawdę wiele można odmienić, naprawić. U mnie ta zmiana przyszła właśnie po samej odżywce.

84

Odp: sposób na paznokcie

też miałam odżywkę 8w1 byłam zadowolona,  ale sporo osób wrzucało, że po dłuższym stosowaniu paznokcie mogą żółknac, z drugiej strony kto maluje odżywką paznkocie dzień w dzień przez pół roku? O.o

85

Odp: sposób na paznokcie

do tego olej rycynowy dość tani jest i serio to się nigdy nie przeterminuje więc możesz kupić dużą butelkę i się trzymać tego regularnie big_smile
ponadto z tego co czytałam picie regularne siemienia lnianego poprawia kondycję włosów i paznokci ! big_smile

86

Odp: sposób na paznokcie

olejek arganowy wcieram kilka razy dziennie i przestałam malować - pomaga:)

87

Odp: sposób na paznokcie

Ta sama odżywka, ta sama oliwka + systematyczne stosowanie.
Wtedy duża poprawa jest widoczna. Pewnie, że wymaga to poświęcenia czasu, normalności.
U mnie płytka w kilka tygodni totalnie się odmieniła, totalnie się wzmocniła i oby tak dalej.

88

Odp: sposób na paznokcie

Cały czas porządne, solidne kosmetyki do paznokci - będzie na bank o wiele lepiej. Płytka zyskuje na jakości, coraz lepiej wygląda i docelowo daje to fajny efekt. To nie jest tak, że płytka od razu robi się cudowna, ale dzięki systematyczności wiele zmienicie.

89

Odp: sposób na paznokcie

Mnie pomógł preparat "na włosy i paznokcie" ze skrzypem, kupiłam go w aptece, jest od doppelherz. Paznokcie miałam w kiepskim stanie, cienkie jak papier, ale jest o wiele lepiej wink

Ostatnio edytowany przez KarolinaW (2017-03-03 09:42:58)

90

Odp: sposób na paznokcie

Teraz jestem w trakcie ratowania swoich paznokci;/ Od kilku lat używam odżywki eveline 8 w 1. malowałam przynajmniej raz w tygodniu. W grudniu odżywka mi się skończyła i kupiłam eveline ale jakąś nowość- odżywka z kolorem. I tak z paznokci które wyglądały jak wprost od kosmetyczki mam rozdwajającą się cienką płytkę;/ Dawno nie miałam tak brzydkich paznokci hmm

91

Odp: sposób na paznokcie

Ja stosuję olejek arganowy do wzmacniania paznokci , idealnie działa!

92

Odp: sposób na paznokcie

Dieta, picie wody, witaminki, kremy ochronne, rękawiczki przy zmywaniu itp.

93

Odp: sposób na paznokcie

ja mam odżywkę z bielendy diamentową, z serii anx i jest spoko, tylko zostawia dziwny oddcien fioletu na paznokciach

94

Odp: sposób na paznokcie

Smaruję je co wieczór oliwą z oliwek i świetnie wyglądają

95

Odp: sposób na paznokcie

Piluje a nie obcinam