226

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ja nie mam swojego ulubionego. jeszcze nie znalazłam takiego, który mogłabym mieć cały czas. testuję różne i szukam też na forach co inni polecają:)

227

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

W dzisiejszych czasach ludzi nie stać na drogie perfumy, wolą często zmieniać .Ale jest druga grupa ludzi ,którzy wolą kupić droższe a na dłużej starczy .

228

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Uwielbiam zapach Beyonce Heat jest jedyny w swoim rodzaju ,ale lubię zmieniać zapachy nie przywiązuję się do jednego ,bo moda cały czas się zmienia

229

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Giorgio Armani Code - kocham smile

230

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

zmieniam zapachy nie przywiązuję się do jednego ,bo co chwila jest na rynku nowy zapach ,a ja nie lubię cały czas tak samo pachnieć

231

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja lubię delikatne perfumy o zapachu różanym ,nie mam określonego zapachu  ,zależy jaką gotówką dysponuję jak mam jej więcej co się rzadko zdarza to nie raz zaszaleję nawet za 300zł ,ale rzadko częściej około 100 zł wydaję na perfumy .

232

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

d'amour z yves rchera <3

233

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Lubie różne zapachy. Perfumy z piżmem czy zieloną herbatą są w mojej kosmetyczce.

234

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

w zależności od nastroju i pory roku, używam różnych zapachów. np latem uwielbiam Aqua Allegoria Mandarine & Basilic od Guerlain, zimą otulająca wanilia z Benefit, wiosna to kwiatowy Marc Jacobs albo cukierkowy YSL, jesienią preferuję lekko przydymione zapachy, na wielkie wyjścia noszę Karla Lagerfelda z potężnym ogonem itd smile

z drugiej strony podziwiam osoby, które przez cały rok konsekwentnie noszą ten sam zapach, który po jakimś czasie staje się ich wizytówką.

235

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja uważam,że tańsze perfumy,są równie dobre niż tez górnej półki

Ostatnio edytowany przez marza12341 (2016-05-31 17:15:19)

236

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Mi też się wydaje,że testery są lepsze!!Mój ostatni zapach jaki pokochałam to Christina Ferreira MEU

237

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Kupiłam Calvin Klein IN2U ...    chyba podróbka wytrzymałaby dłużej. Ten zapach ulatnia się niewyobrażalnie szybko i ogólnie jest słaby, choć ładny.

238

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja lubię DKNY, on jest na pewno trwalszy...

239

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja używam Cest la vete- kocham.

240

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Teraz zakochałam się w YLS Manifesto oraz Calvin Klein Euphoria:).

241

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

A ja osobiście przywiązuję się do zapachów, lubię stabilizację, zarówno jeśli chodzi o perfumy, życie prywatne jak i życie zawodowe smile. Nie wiem, jak u Was, ale mi najbardziej przypadają do gustu zapachy Calvina Kleina. Wprawdzie trzeba się na nie mocno wykosztować, wiecie - marka kosztuje, ale nie żałuję wydatku. Często są tam różne promocje dotyczące właśnie perfum, a fajne zniżki do tego sklepu można znaleźć na blipie.

242

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Chciałabym tutaj pochwalić bardzo nową wersję zapachu Love Desire
Już te rózowe bardzo mi się podobały ale te sa niesamowicie wprost mocne. NIe dość,że zapach jest intensywniejszy i trzyma się jeszcze do następnego dnia to jeszcze autentycznie mi sie podobają smile Są nieco inne niż te wcześniejsze. Mniej słodkie, bardziej korzenne. No i podobają się płci przeciwnej. Jeszcze nigdy nie zebrałam za żadne perfumy tylu komplementów co własnie za te.

243

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Myślisz,ze zasługą tutaj rzeczywiście są feromony w składzie?

244

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Wiesz co, początkowo w coś takiego nie wierzyłam ale teraz stopniowo zaczynam się przekonywać do tego,że coś w tym musi być. Bo jednak innych zapachów faceci tak nie komplementowali (raz nawet w markecie jeden do mnie podszedł i zapytał się co to za zapach ponieważ chętnie kupiłby swojej kobiecie, ogólnie wtedy to się trochę speszyłam i nie powiedziałam mu bo przecież nie będę się przyznawać innym że się psikam feromonami). Tak czy inaczej warto!

245

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja w takich sprawach pytam zawsze znajomych. Są w stanie dobrze doradzić smile

246

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Mój ulubiony to chyba Versace Crystal Noir <3

247

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Uwielbiam Secret blanc od NOU !

248

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

blue jeans od versace dla faceta jest świetny, mimo że nie lubię za bardzo perfum ten mi przypadł do gustu i nie jest drogi, mój chłopak głównie nim się psika bo to też jeden z jego ulubionych

249

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja akurat wolę markowe, ale niszowe marki, bo mają one zazwyczaj inny sznyt.. Są one nieco inne i nieco bardziej odważne jeżeli chodzi o połączenia. Nie są robione zazwyczaj dla mainstreamu, nie muszą podobać się każdemu.

250

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Są trwalsze na pewno, ale przecież tymi tańszymi można pryskać się częściej:)