1

Temat: Dietetyczne afrodyzjaki?

Istnieje coś takiego jak dieta która niszczy libido.  A czy macie jakieś smaki które zwiększają wasz popęd? A może nigdy nie zwracałyście na to uwagi?
Co serwujecie na romantyczne kolacje ze śniadaniem w scenariuszu?

2

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Nie zwracam na to uwagi, nie interesuję się tym.

3

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

No to może najwyższy czas zacząć wink

Na pewno złym pomysłem są rzeczy ciężkostrawne i sycące - np. ziemniaki z mięsem i sosem ociężały człowiek raczej nie myśli o seksie tylko o sjeście...

Polecane są wszelkie sałatki z afrodyzjakami, tu jest duży wybór

4

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

o.k.

5

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Afrodyzjaki? Dieta ma odchudzać, a nie...
Zanim ktoś będzie próbował wam wcisnąć jakieś g, macie ranking najlepszych produktów na odchudzanie - [url]http://tabletkina-odchudzanie.pl/[/url] Czyli tych naturalnych, dostępnych legalnie w Polsce. Nie oczekujcie cudów po odchudzaniu na czymś, co nie zostało przez kontrolerów dopuszczone do sprzedaży!

6

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

A kto powiedział, ze dieta ma tylko odchudzać? Nie wiem skąd to wziełaś? Ja od dawna borykam się z niskim libido i odpowiednia dieta mi bardzo pomaga Poza tym słyszałam, że na niskie libido bardzo dobra jest lovegra z [url]http://kamagra-sklep.com/22-lovegra.html[/url] Zastanawiam sie nad jej zamówieniem.

7

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

taka jets prawda, że dieta lekkostrawna na pewno ma więcej plusów i pomoże na różne dolegliwości

8

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Lubczyk ma od dawien dawna swoją magiczną miłosną moc. Warto go dodawać do potraw.

9

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Tak, afrodyzjaki działają, ale tylko jeśli jest się pozytywnie nastawionym do drugiej osoby, inaczej i taka dieta nic nie da...

10

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Truskawki podobno są dobrym afrodyzjakiem.

11

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Granaty smile Polecam!

12

Odp: Dietetyczne afrodyzjaki?

Owoce z reguły mają dużo cukrów, więc gdzie tu dietetyczność?