1

Temat: Rzeszów

Hej, mieszkam w Rzeszowie i chętnie poznam osoby tego miasta i z okolic na wspólne wypady do kina czy klubu, wiek od 20 do 35 lat.
Napiszcie parę słów o sobie, zapraszam też do kontaktu przez PW.

2

Odp: Rzeszów

To muszę się spieszyć zanim przekroczę Twój limit? Brakuje mi 4 latka sad Chlip... jak ten czas śmiga.
Czy te granice będą się przesuwać np. za rok 21-36 czy powyżej 35 never? tongue

3

Odp: Rzeszów

36-latki też zaakceptuję - ale pod warunkiem że nie będą mi potajemnie wyjadały zapasów czekolady wink

4

Odp: Rzeszów

Cześć,


mam ochotę wyjść dziś do klubu, np. Shine. Fajnie by było z kimś fajnym pogadać, trochę potańczyć. Jeśli  masz ochotę się przyłączyć - zapraszam:)

5

Odp: Rzeszów

Wybieram się 7 lutego do teatru na spektakl "Ich czworo", połączony z koncertem jazzowym.
Po spektaklu przewidziano degustację kawy i wina prowadzoną przez profesjonalnego sommeliera.
Cena biletu tylko 20 zł - warto, zapraszam do dołączenia!

6

Odp: Rzeszów

[quote=milagro]36-latki też zaakceptuję - ale pod warunkiem że nie będą mi potajemnie wyjadały zapasów czekolady wink[/quote]
Na razie się mieszczę... w granicy wiekowej i w ubraniach, a to znaczy, że mogę jeszcze się postarzeć i dojeść trochę czekolady, więc to byłaby ryzykowna rzecz. Lepiej poczekać do 35-36 urodzin tongue

7

Odp: Rzeszów

Hej, ktoś chętny razem pojeździć na rolkach? Obojętne czy park czy miasto, byle jak będzie pogoda gdzieś się ruszyć. Pzdr!

8

Odp: Rzeszów

Polećcie jakąś knajpkę w Rzeszowie, gdzie można zjeść dobry kebab, zapiekankę, tego typu dania i jakąś cukiernię, gdzie można zjeść na miejscu.

9

Odp: Rzeszów

W rynku jest takich pełno:)
Poznam koleżankę która nie ma znajomych i w wolnej chwili miałaby ochotę wybrać się na spacer, wyjść na zakupy czy do kina (jak powrócimy do normalnego trybu życia co w obecnej sytuacji na dzień dzisiejszy jest wskazana izolacja). Jeśli jesteś osobą spokojną, nie imprezującą, to może się zaprzyjaźnimy?

10

Odp: Rzeszów

Chętnie poznam kogoś, kto mi pokaże okolicę, bo będę przez najbliższy tydzień w Rzeszowie:)