1

Temat: Praca zdalna

Witam, zastanawiam sie nad otworzeniem własnego sklepu internetowego z odzieza z nadrukiem wlasnego projektu. Od kilku lat dzialam na allegro. Chcialabym jednak zaczac ostro pracowac nad wlasna marka. Slyszalam, ze dobrze dzialaja sklepy internetowe . Teraz pytanie do Was, czy macie może styczność z tą platformą? Czy rzeczywiście super działa i warto w nią inwestować?

2

Odp: Praca zdalna

Działa to dobrze, ale sporo pieniędzy trzeba wydać na reklamę.

3

Odp: Praca zdalna

Jeśli planujesz założenie własnego sklepu internetowego to na pewno zainteresuje Ciebie  Darmowa platforma sklepów internetowych na której wszystko co jest niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego otrzymasz za darmo. Będziesz miała do dyspozycji przejrzysty panel administracyjny i wiele innych funkcjonalności ułatwiających zarządzanie sklepem internetowym.

4

Odp: Praca zdalna

Ja kiedyś pracowałam zdalnie, ale zdecydowałam się w końcu otworzyć biuro mojej firmy, bo wbrew pozorom nie jest łatwo robić wszystko przez internet. Póki co wygrywają biura , bo lokalizacja jest w samym centrum (Wrocław), więc klienci nie mieliby powodów do narzekań.

5

Odp: Praca zdalna

W przypadku takiego biznesu trzeba liczyć się z dużą konkurencją, w tym wypadku wydatki na reklamę będą duże, ale jak masz odpowiedni budżet to warto próbować.

6

Odp: Praca zdalna

Przede wszystkim trzeba mieć pomysł na nadruki, który trafi do większości użytkowników.
Najlepiej zacząć na początku promować markę poprzez zatrudnienie grafika albo własnoręczne wyrabianie projektów szkiców na koszulki, popularne są z zabawnymi tekstami i obrazkami -> patrz Psie Sucharki. Jednocześnie reklama byłaby łatwa, bo można założyć fanpage potem na fejsie i tam udostępniać ofertę i część grafik, które trafią na koszulki. A nie ma lepszego kontaktu z dużą grupą odbiorców niż poprzez social media.
Z czasem można dodać więcej produktów, kubki, torby, praktyczne przedmioty z nadrukami, teraz w dobie drukarek 3D to nie jest takie trudne odpowiednio się wyposażyć, poza tym są teraz tańsze techniki druku.
Konkurencja jest duża, ale jak dobrze się wszystko przemyśli, na pewno się uda smile

7

Odp: Praca zdalna

Powiadomienia sms to dobra opcja, można się bardzo szybko skontaktować z klientem, dużo firm korzysta z takiego rozwiązania.

8

Odp: Praca zdalna

Przez bodajże 4 lata pracowałam zdalnie. Na początku byłam bardzo zadowolona, ale po 2 latach miałam coraz bardziej dosyć tej pracy, a wszystko przez to, że nie miałam swojego życia, bo w zasadzie cały czas pracowałam nawet w nocy, bo mój szef zaczął to wykorzystywać. Później założyłam własną działalność i otworzyłam biuro w domu, ale to tez nie było dobrym pomysłem i teraz planuje otworzyć normalne biuro i zatrudnić pracowników. Jak na razie rozglądam się za lokalem a także zaczynam przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne.

9

Odp: Praca zdalna

Moim zdaniem praca zdalna jest bardzo wygodna. Ja myślę coraz częściej o własnym biznesie. Chciałabym otworzyć sklep internetowy. To darmowa platforma e-commerce pozwalająca na prowadzenie sklepu, promowanie go i zarządzanie magazynem.

10

Odp: Praca zdalna

Skoro myślisz o sklepie internetowym, to rzuć okiem tutaj.
Jestem pewna, że infolinia Ci się przyda, bo musisz wiedzieć, że współpraca z firmą kurierską to jedna z podstaw prowadzenia sklepu internetowego.

11

Odp: Praca zdalna

Własny sklep internetowy to rzeczywiście jakaś forma pracy zdalnej, ale też nie do końca, bo mimo wszystkie samym siedzeniem w domu niczego się nie załatwi

12

Odp: Praca zdalna

Ostatnio praca zdalna stała się bardzo popularna, rozszerzają się możlwości technologiczne to i ludzi potrzeba. jakoś wczoraj widziałam kilka ogłoszeń właśnie o pracy zdalnej. Dużo się tego pojawia, trzeba śledzić i tyle. A zapewne są jeszcze na pewno branżowe strony z ogłoszeniami, tam tez warto zagladac.

13

Odp: Praca zdalna

Temat bardzo na czasie, ja jestem za tym żeby ludzie ograniczyli swoją aktywność poza domem do minimum. A wiele prac można wykonywać zdalnie, trzeba tylko trochę chęci i pomysłowości. Nawet edukacja zdalna jest możliwa.

14

Odp: Praca zdalna

Tylko że człowiek potrzebuje też. kontaktu z innymi ludźmi. Co z tego że to wygodne, skoro po jakimś czasie zaczną się problemy emocjonalne ze względu na izolację? Jak widzę po znajomych i rodzinie to mało kto jest stworzony do pracy w odosobnieniu...

15

Odp: Praca zdalna

Inna sprawa to koszty prądu itp., właściwie to dopiero po 1,5 roku powstały przepisy, które dawały możliwość ubiegania się o zwrot takich wydatków...