1

Temat: Giżycko

Szukam grupy znajomych, ciekawych ludzi, z którymi będę mogła wyskoczyć raz na 2 tygodnie na piwo i porozmawiać na ciekawe tematy.
Żeby zawężyć odrobinę tą grupę fajnie by było, jakby były to osoby w przedziale 20-30 lat, w miarę ogarnięte, studiująco-pracujące lub zajmujące się jedną z tych rzeczy, prowadzące aktywny tryb życia, które nie spędzają całego dnia przed telewizorem. Marzy mi się stworzenie zgranej paczki, a przynajmniej poznanie na tyle ciekawych ludzi, że te spotkania będą w miarę systematyczne. W związku z tym mile widziane są osoby kulturalne, z sarkastycznym poczuciem humoru, dużym dystansem do siebie, przynajmniej trochę oczytane, które potrafią wypowiadać się w sensowych zdaniach, a przede wszystkim posiadającym dużą wyobraźnię oraz ułańską fantazje, bo to coś, co rzadko można ostatnio spotkać u ludzi.

2

Odp: Giżycko

Szukam dziewczyny i chłopaków ok. 20-25 lat którzy chcieliby ze mną wyjść do kina, na koncert, do klubu,na kawę itp. z którymi mogłabym porozmawiać o wszystkim. Jestem z Giżycka, pracuję jako kosmetyczka, mam 23 lata. Pozdrawiam smile

3

Odp: Giżycko

Wiem, że spacer , spotkanie przy kawie czy piwie nie wchodzi w grę ale może ktoś tak jak ja umiera z nudów w domu  i ma ochotę wymienić kilka wiadomości ?

4

Odp: Giżycko

Ja chętnie popiszę z ludźmi z całej Polski:)

5

Odp: Giżycko

Wybieram się w tamte strony na urlop w lutym, chętnie poznam kogoś miejscowego do spacerów, rozmów, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego o tamtych stronach....