26

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, że  udaje mi się wszystko zrobić na czas i nie mam żadnych zaległości, które by mi przeszły na kolejny rok:)

27

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna ,że syna mam kulturalnego i dobrze wychowanego:)

28

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z siebie ,bo przeszłam szkolenie o asertywności z psychologiem i teraz potrafię się odezwać ,a nie duszę w sobie .

29

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, że mam kilku sprawdzonych przyjaciół, dla których też jestem przyjaciółką od lat:)

30

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, że zawsze postępuję wg moich zasad:)

31

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna ,że postępuję w życiu zgodnie z zasadami ,chociaż inni mówią ,że jestem staroświecka smile

32

Odp: ''Jestem dumna z .........''

jestem dumna z tego, że odważyłam się zapisać na pole dance wink

33

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, że mam dwie wspaniałe córki, które staram się wychować na porządnych ludzi:)

34

Odp: ''Jestem dumna z .........''

[quote=abilla]Jestem dumna ,że postępuję w życiu zgodnie z zasadami ,chociaż inni mówią ,że jestem staroświecka smile[/quote]

Gratuluję! Czasem strasznie ciężko jest się trzymać własnych zasad kiedy wszyscy inni robią inaczej lub po prostu je wyśmiewają. Wiem po sobie- nie zawsze mi się udaje. A naginanie własnych zasad wywołuje u mnie straszy dyskomfort... Dlatego tym bardziej gratuluję smile

35

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, ze sama sobie radzę z moimi problemami.

36

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z tego, ze potrafiłam się zmobilizować i zacząć porządną dietę już teraz, a nie 2 tyg. przed urlopem:)

37

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Jestem dumna z moich dzieci

38

Odp: ''Jestem dumna z .........''

Czytam Wasze wypowiedzi i dociera do mnie, że jest tyle wspaniałych rzeczy, spraw, sytuacji, osiągnięć bardzo małych i bardzo dużych i w tak wielu sferach naszego życia, z których możemy być dumne. To mocno krzepiące! smile