1

Temat: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

tak jak w temacie zamierzam kupić jakieś pędzle do malowania się. Możecie jakieś polecić?

2

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Polecam Inglot, dobry ale dłużej posłuży niż te tańsze....

3

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ja bardzo lubię pędzle tej marki [url]http://wizaz24.pl/hakuro-m354[/url] . Zamawiałam sobie właśnie jakiś czas temu przez internet nowy bo nieco mi się zniszczył i jestem z niego bardzo zadowolona. Co do sklepu nie mam też żadnych zastrzeżeń smile

4

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ja własnie zamówiłam pędzelki z Hakuro. Kobiety je wychwalają, a w porównaniu do cen Rossmannowskich pędzli i tych z wyższej półki to są naprawdę świetne. Ich cena nie jest wilkim wydatkiem. Zależy oczywiście do czego ma służyć. Różne internetowe drogerie mają niezłe promocje na Hakuro. Ja kupiłam bez promocji dwa pędzelki - jeden do rozcierania cieni a zarazem ich nakładania, oraz drugi do precyzyjnego wykończenia. Cena jednego pędzelka to 16 złoty z groszami. Do tej pory używałam pędzelek do cieni z Essence. Był super i za niecałe 10 zł, jednak po roku nadaje się do wyrzucenia. Te z Hakuro przy dobrej pielęgnacji i czyszczeniu mogą przerwać nawet lada. W najbliższym czasie zamówię ten do nakładania podkładu smile

5

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Z tych tańszych całkiem fajny jest do cieni For Your Beauty z Rossmana. Zanim kupiłam, sprawdziłam opinie w sieci i przychylam się do tych pozytywnych.

6

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ja akurat Inglota nie mogę polecić. Miałam pędzel duży, do pudru sypkiego. Być może trafiłam na kiepski egzemplarz, ale bardzo szybko pędzel zgubił włosie. Drugi raz nie chciałam ryzykować i kupiłam pędzel innej firmy. W sklepie Cocolita rzuciła mi się pędzel wspomnianej już wyżej firmy Hakuro [url]http://www.cocolita.pl/pojedyncze/hakuro-h55-pedzel-do-pudru[/url] - nie korzystałam, ale być może jak będzie okazja to wypróbuję. Poczytałam trochę o tych pędzlach i wiele dziewczyn je poleca. Nie są strasznie drogie, a podobne dobre jakościowo.

7

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

zdecydowanie Hakuro.
miałam całą masę pędzli. od no name, przez Eco Tools, Maestro itp. Hakuro mają super jakość i cenę. chyba sobie dokupię jeszcze kilka modeli pod choinkę wink

8

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

No właśnie sama jestem na etapie szukania odpowiednich pędzli..
Ale planuję raczej pokupowac pojedyńcze, niż cały komplet

9

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Na ezeberze między innymi można kupić pojedyncze sztuki pędzli z hakury. Ja tam zamawiałam pędzel do pudru.

10

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

a jak dbacie o pędzle? Mam fajny pędzel do makijażu, ale nie wiem czy go wyprać w płynie do prania czy mydlem...

11

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Są specjalne płyny do mycia, ale możesz też w delikatnym mydle lub szamponie do włosów

12

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ja mam świetny pędzel marki Hean,  służy mi już od roku i naprawdę jestem zadowolona, ślady zużycia minimalne, wystarczy go tylko myć dość często

13

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Przy najbliższej promocji kupię do pudru pędzel EcoTools. Mam dwa inne, ale jeden puszcza farbę przy myciu big_smile a drugi już się kołtuni po latach.

14

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

ja lubię pędzle Hakuro wink

15

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Co jaki czas myjecie swoje pędzle i czy pozwalacie im wyschnąć swobodnie czy "pomagacie" im?

16

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Do różu stosuję pędzel Catrice, ale mam zamiar rozejrzeć się za czymś innym.

17

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ja mam jakiś z oriflame. Chciałabym kupić hakuro.

18

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Inglot ma dobre pędzle kiede miałam ale najlepiej wybierz naturalne pędzle

19

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Ponawiam pytanie, no chyba że nie dbacie o higienę swoich akcesoriów smile
[quote=niechcemisie]Co jaki czas myjecie swoje pędzle i czy pozwalacie im wyschnąć swobodnie czy "pomagacie" im?[/quote]

20

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

ja kupilam w Hebe z Ecotools bodajże. Chyba kazdy pedzel na opakowaniu ma napis do czego sluzy smile

21

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Yhym... każdy, chyba że jakiś z Aliexpress i tym podobnych, gdzie opakowanie to kawałek folii z doczepionym kartonikiem z nazwą producenta/importera.

22

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Natura Accessories, całkiem fajne i niedrogie, w razie potrzeby można często wymieniać. Co do mycia to ja używam delikatnego szamponu, porządnie płuczę, lekko osuszam papierowym ręcznikiem i zostawiam, żeby dalej same wyschły.

23

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Do pudru mam kabuki z Sunshade Minerals i Glambrush, tylko nie pamiętam numeru (chyba któryś SS). Jeśli chodzi o cerę tłustą, to i tak najlepiej sprawdzają się puszki. Natomiast do różu H24 i też taki mały skośny z Annabelle Minerals. Wszystkie te pędzle polecam smile

24

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Do cery tłustej fajny jest taki pędzel z gąbką, łatwo się nim rozprowadza podkład, nie wchłania kosmetyku.
O tak wygląda: [url]http://www.drogerienatura.pl/pedzel-z-gabka-do-podkladu-eco.html[/url]

25

Odp: Pędzle do pudru, różu - jakie wybrać?

Pierwszy raz taki pędzelek widzę. W prawdzie mam cerę suchą, ale chyba jednak się skuszę. Cena zachęca do kupienia jeszcze bardziej wink Ciekawe czy maja je stacjonarnie, czy trzeba zamówić on line. Zamawiam kosmetyki z Natury zazwyczaj jak już mam więcej  kosmetyków w planach do kupienia. a do sklepu stacjonarnego, to pofatygowałabym się tylko po to cudeńko wink