1

Temat: sterylizacja

co sądzicie o sterylizacji suk? uważacie to za coś potrzebnego, czy raczej kaleczenie zwierzęcia?

2

Odp: sterylizacja

Jak nie chcesz mieć kłopotów ze szczeniakami małymi to ja jestem za.Lepiej jest wykonać psu zabieg  niż póżniej szczeniaki topić czy inaczej się ich pozbywać.

3

Odp: sterylizacja

Ja mam kocura po sterylizacji. I uważam to za zabieg konieczny.

4

Odp: sterylizacja

Czasem tak trzeba!

5

Odp: sterylizacja

Ja mam kotke i jestem bardzo zadowolona że jej zrobiłam zabieg.

6

Odp: sterylizacja

Mieszkam na parterze a kotka nauczyła się wychodzić z domu by sie załatwić.Po sterylizacji trzyma się domu i ucieka od innych kotów.A do tego jest straszną pieszczotą.

7

Odp: sterylizacja

Moja tez jest po zabieu, aledlatego, ze miała raka układu rozrodczego neutral

ale jest ok już.
Jedną ruje przeżyłam jej i była straszna, od razu poszlismy na zaszczyk by nie szalała. Nastepnej już nie było, bo miała bardzo długo urojoną ciąże co się okazało że to rak

8

Odp: sterylizacja

i co  na zabieg ją zabrałaś?

9

Odp: sterylizacja

najważniejsze ze kotka żyje

10

Odp: sterylizacja

[quote=Beata]i co  na zabieg ją zabrałaś?[/quote]


a czego nie zrozumiałaś w mojej wypowiedzi??


Roksana - weterynarz dawał jej po zabiegu max 2 lata, przeżyła 7 smile i trzyma sie super.
Tylko po wyglądała strasznie - wyciete od razu dwa płaty mleczne czyli nózki miała obok siebie i anwet stać nie mogła bo się przewracała na boki. Na szczęscie skóra sie rozrozła i teraz śmiga ładnie, chociaż nadal rozlizuje blizny i tzreba ją pilnować by ran nie porobiła.

11

Odp: sterylizacja

podziwiam wytrwałości leczenia i pozdrawiam kotke!

12

Odp: sterylizacja

w końcu to jak rodzina big_smile

13

Odp: sterylizacja

Zrozumiałam Twoją wypowiedz!

14

Odp: sterylizacja

Jeśli nie chce się mieć kłopotu z małymi pieskami, to jest to dobry pomysł, szczególnie jak się  mieszka w mieście i jest trudno oddać takiego szczeniaka innym.
Teraz sterylizacje dokonuje się profesjonalnie, w gabinetach, więc bez obaw jeżeli byś miała to kiedyś zrobić zwierzęciu.

15

Odp: sterylizacja

Też myślę o sterylizacji naszego kota...

16

Odp: sterylizacja

[quote=gusia1000]Jeśli nie chce się mieć kłopotu z małymi pieskami, to jest to dobry pomysł, szczególnie jak się  mieszka w mieście i jest trudno oddać takiego szczeniaka innym.
Teraz sterylizacje dokonuje się profesjonalnie, w gabinetach, więc bez obaw jeżeli byś miała to kiedyś zrobić zwierzęciu.[/quote]
Wydaje mi się, że właśnie w mieście  łatwiej znaleźć pieskowi dom, na wsi trudniej, zresztą tam psy są strasznie traktowane...

17

Odp: sterylizacja

Lepiej wysterylizować kotkę niż później zabijać kociaki... Ja nie chciałam w domu miliarda kotów, a pozabijać bym nie mogła! Dlatego wysterylizowałam Kicię jak miała pół roku. Nie wychodzi wcale z domu, jest bardzo przytulna.

18

Odp: sterylizacja

Jeśli nie planujemy szczeniaków to po pierwszej cieczce jak najbardziej sterylizacja.

19

Odp: sterylizacja

No pewnie i bez kłopotów.
[quote=sanka]Jeśli nie planujemy szczeniaków to po pierwszej cieczce jak najbardziej sterylizacja.[/quote]

20

Odp: sterylizacja

A ile się płaci za udział w tej akcji?...

21

Odp: sterylizacja

Uważam, że to z korzyścią dla zwierzęcia gdyż nie będzie przechodzić stresów związanych z ciążą.

22

Odp: sterylizacja

Oczywiscie, że powinno się sterylizować zwierzątka. I to już nie chodzi o stres związany z ciążą ale potomstwo.

23

Odp: sterylizacja

Wg mnie powinno się, szczególnie jeżeli nei chcemy się potem marwtić o małe...
A z tego co wiem luty lub marzec jest miesiacem sterylizacji i jest taniej

24

Odp: sterylizacja

Często może to uchronić przed chorobami

25

Odp: sterylizacja

Mój kot przestał miauczeć po sterylizacji. I zapasł się jak świnia, mimo że kupują mu karmę dla sterylizowanych.