1

Temat: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Bolą Cię plecy? A może dokucza Ci ból stawów lub dręczą migreny? Spędzasz dużo czasu za biurkiem, w samochodzie, przed telewizorem? Przyjedź na kurację przeciwbólową i zadbaj o lepszy komfort życia.
Życie bez bólu? – tak – to nasz cel!

Pakiet rekomendujemy osobom:
z chorobą zwyrodnieniową stawów, zespołami bólowymi stawów i kręgosłupa, bólami związanymi z osteoporozą, nerwobólami, SM, cierpiącym przez bóle głowy. Po przebytej kuracji chcielibyśmy abyś: poczuł ulgę od bólu, poprawił kondycję, nauczył się unikać przeciążania kręgosłupa, zregenerował się i wrócił do domu uśmiechnięty.

2

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Fajna rzecz.

3

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Ciekawe ile to kosztuje? Mojej mamie by sie przydało...j

4

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

No, tak ta kasa zawsze wchodzi w grę.

5

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

A nie można tam pojechać na turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem z PCPR?

6

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Pewnie sporo jednak trzeba dopłacić.

7

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Chyba też bym wolała turnus rehabilitacyjny. Ale warto też wiedzieć czym można się na co dzień wspomagać. Na przykład jeśli cierpicie na nietolerancję laktozy, to warto zaopatrzyć się w taki suplement  , dzięki temu wasze życie będzie odrobinę lżejsze smile

8

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Na szczęście nie potrzębuję żadnych poważnych kuracji a moje dzieci też nie chorują na nic poważnego. Myślę, że takie kuracje nie tylko kosztują, ale też potrzeba na nie wolnego czasu. A nie każdy go ma. Dlatego staram się zapobiegać zamiast leczyć. Dzieciom podaję suplementy, sama czasami łykam jakieś witaminki i jak na razie wszystko jest w porządku.

9

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Ja jestem zwolenniczka naturalnych kuracji. Sport, dieta i naturalne witaminki.

10

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Mnie interesują też te nowe kuracje o których się mówi. Chciałabym wypróbować na przykład bez THC czyli tej substancji psychoaktywnej

Ostatnio edytowany przez patra (2017-04-25 14:18:41)

11

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Polecam zajrzeć na forum, znajduje się tam wiele ciekawych informacji na ten temat.

12

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Warto samemu sobie robić detoks czy jednodniową głodówkę,  a kuracje bardziej poważne to już pod kontrolą lekarza (nie znachora;)

13

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Warto samemu sobie robić detoks czy jednodniową głodówkę,  a kuracje bardziej poważne to już pod kontrolą lekarza (nie znachora;)

14

Odp: Kuracje zdrowotne, medyczne, lecznicze

Ja sobie robię czasem dzień owocowo-warzywny i fajnie się po tym czuję.